با ما ارتباط برقرار کن

منتشر شده

روی

پروژه پرتو آبی یا بلو بیم چیست؟
پروژه پرتو آبی یک سلاح و تکنولوژی برای ایجاد تصاویر مجازی، صداهای مختلف، ایجاد فرکانس ها و امواج مرگبار و زلزله مصنوعی است که توسط سازمان فضایی ناسا،خاندان سلطنتی،خانواده های راتچیلد و راکفلر حمایت و از لحاظ مالی تامین میشود.
پروژه پرتو آبی به منظور ایجاد دین جدید با رهبری دجال شامل چندین مرحله مختلف است. دین عصر جدید یک سیستم شیطانی با رهبری شیطان و نیرو های منفی است که با ایجاد نظم نوین جهانی کم کم روی کار می آید و هرکس که پیرو این دین نباشد از بین خواهد رفت.
بدون باور جهانی به آن دین و بدون فریب افکار عمومی این کار امکان پذیر نیست! تکرار میکنم این کار بدون فریب و اجبار به پذیرفتن دین عصر جدید امکان پذیر نیست و البته باید گفت در این کار بسیار موفق شده اند و دین های کوچکی با نام های ساینیسیسم،داروینیسم و رئالیسم ایجاد کرده اند که ذهن مردم را به شدت کنترل میکند.
و برای همین است که پروژه بلو بیم برای آن ها اهمیت ویژه ای دارد! اولین گام در پروژه پرتو آبی ایجاد زلزله های مصنوعی در نقاط مختلف جهان است زلزله هایی که نقاط دلخواه آنان را تخریب میکنند.
چیزی که آن ها با این کار ها میخواهند که ما به آن برسیم این است که تمام آموزه های دینی ما غلط و نادرست بوده و ادیان در سراسر جهان هزاران سال در اشتباه بودند و مردم را به اشتباه و راه پوچ کشانده اند و در واقع این را به ما برسانند که خدای اصلی دجال بوده که همه چیز را در کنترل خود دارد حال چطور؟

شهر هایی معلق در آسمان چین که توسط پروژه بلوبیم ایجاد شده و جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد
آن ها در کوچکترین کار های خود نیز هدف های مخفی دارند آن ها در فیلم هایی مانند ادیسه فضایی،سری پیشتازان فضا،روز استقلال و … مقابله با تهاجم فضایی را نشان میدهند و درواقع این مربوط به گام دوم پروژه بلوبیم است که طی این مرحله نمایش فضایی بسیار عظیمی توسط هواپیما های بسیاری در ارتفاع بالای هفتاد تا هشتاد مایلی ایجاد میشود در این نمایش عظیم و البته با عنوان حمله فرازمینی ها به زمین کشور های جهان توسط نیرو های آمریکایی اشغال خواهد شد و البته بهانه خوبی است.
مهم ترین هدف آن ها از ایجاد پروژه بلو بیم نابودی اعتقادات مسلمانان و مسیحیان و سایر ادیان است! آن ها میخواهند فقط یک دین ثابت با رهبری دجال در جهان وجود داشته باشد و با سلاح قدرتمند بلوبیم و کنترل ذهن که امروزه بسیار در آن پیشرفت کرده اند مردم را به سمت خود بکشانند! امروزه علم تبدیل به دین شده(ساینیسیسم) دانشمندان حکم پیامبران را برای مردم دارند هر مطلب و عنوانی که نام دانشمند معروفی بر روی آن باشد مورد قبول مردم است آن هم بدون هیچگونه تحقیقات قبلی و چون ناسا کشف میکند حتما این مطلب اعتبار دارد.
این نمایش غولپیکر فضایی همراه تصاویر هولوگرام و مجازی همراه با صدا های طبیعی که توسط هواپیما ها با سیستم لیزری و مجازی ایجاد میشود به قدری بر ذهن مردم تاثیر دارد که فکرش را هم نمیکنید.
آن تصاویر مختلفی را برای سراسر جهان طرح ریزی کرده اند! آن ها با استفاده از بلوبیم با صداهایی که معروف به صدای خدا است با فرکانس خاصی این صداها را بر طبق فرهنگ و نوع کشور به مردم وارد میکنند و این صدا ها با همان زبان های خاص مردم هر کشور در درون ذهن آن ها ایجاد میشود و با آن ها حرف میزند درواقع هرچیزی که بخواهند با این صداها در ذهن شما وارد میکنند! هرچقدر از عظمت این پروژه بگوییم کافی نیست!! شاید کمی تخیلی به نظر برسد اما ما حتی امروزه شاهد پروژه بلوبیم در کنسرت ها،استادیوم ها و برخی جشن ها هستیم.

یوفو ها و بشقاب های پرنده نورانی ای که در سراسر جهان رویت میشوند، نور هایی معروف به کرم چاله که در برخی اسمان ها دیده شده همینطور اینترنت پر است از کلیپ هایی با عنوان صداهای عجیب در شهر های مختلف! این صداها،یوفو ها، کرم چاله های مصنوعی همه و همه توسط پروژه عظیم بلوبیم ساخته میشوند و امروزه درحال آماده سازی ذهن جوامع مختلف برای مرحله نهایی پروژه بلوبیم هستند! آن ها مردم را به این باور رساندند که خارج از زمین شما هزاران سیاره و زمین وجود دارد و گفته ادیان از اینکه شما اشرف مخلوقات هستید و همه چیز برای شما آفریده شده کاملا غلط است زیرا موجودات هوشمندتر از شما نیز وجود دارند! این ها همگی دروغ های صیهونیستی برای نابودی حقیقت گیتی و ادیان است اگر باور نمیکنید میتوانید منتظر باشید و ببینید که چگونه مراحل پروژه بلوبیم یکی پس از دیگری عملی خواهند شد. کامپیوتر هایی عظیم و دانشمندانی دیوانه در روسیه درحال کار بر روی آناتومی بدن انسان و تاثیر امواج مختلف بر ذهن انسان هستند! یکی از مراحل پروژه پرتو آبی یا بلوبیم ایجاد فرکانسی خاص است که مردم هر کشور به زبان خودشان آن را بشنوند بر اساس فرهنگ و زبان خود شاید کمی عجیب به نظر برسد اما این پروژه شیطانی کاملا حقیقت دارد میتوانید خودتان با سرچ و جستجو و دیدن برخی آثار بلوبیم به حقیقت این سلاح پی ببرید! لهجه و زبان همه فرهنگ ها در یک کامپیوتر اصلی ظبط شده است که میتواند با اتصال به هواپیما های جاسوسی فرکانس هایی با پیام ها و معانی خاص به انسان ها ارسال کنند.
آن ها با تخصیص طول موج الکترونیکی برای هر فرد که با جامعه نظم نوین جهانی سازگار نیست میتوانند اورا وارد به خودکشی یا مرگ کنند
نتیجه اصلی این پروژه و هدف اصلی آن ایجاد تصاویر بزرگان و افراد مهم و خاص هر ملت و مذهب است، آن ها با ایجاد یک تصویر مجازی از حضرت عیسی در اروپا پیامی را از این تصویر مجازی به مردم منتقل میکنند که ضد تمام عقاید دینی آن هاست! همچنین آن ها با ایجاد تصویر حضرت محمد (ص) در سرزمین مسلمانان پیامی از سوی تصویر مجازی که توسط بلوبیم ایجاد شده بر ضد عقاید مسلمانان میفرستند و به عنوان مثال در هند با ایجاد کریشنا و یا بودا این کار را میکنند. شاید این موضوع عجیب باشد اما در اسلام هم به آن اشاره شده با نام صیحه شیطانی که در آخرالزمان تمام مردم را گرفتار میکند و پس از صیحه اصلی که توسط جبرئیل زده خواهد شد صیحه دروغین و شیطانی توسط عوامل شیطانی مردم را فریب میدهد. در واقع یازده سپتامبر نیز با پروژه بلوبیم انجام شد وقتی هواپیما ها با برج ها برخورد کردند بعد از ورود انفجار رخ داد درست در زمانی که نوک هواپیما وارد برج شد اما در آن لحظه از انفجار خبری نبود همچنین بخشی از بال هواپیما ناپدید شد قبل از برخورد و … که کلیپش را میتوانید در زیر مشاهده کنید.
قسمتی از پروژه بلوبیم با نام پروژه تراکتور امواجی برای تاثیر بر دستگاه های مختلف است! این امواج ماشین ها سلاح های پیشرفته و برق هارا از کار می اندازد همچنین این امواج مردم را در حالتی مانند خلسه فرو میبرد و انسان از خود بی خود میشود.
در اصل آن ها از آسمان به عنوان یک صفحه نمایش استفاده میکنند وقتی دیگر هواپیمایی در آسمان حضور ندارد آسمان متلعق به آن ها خواهد بود تا هرکاری که بخواهند با انسان بکنند.

تهیه شده توسط مجله دوستم

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی‌های متفرقه

«مومو»؛ جایگزین جدید نهنگ آبی

منتشر شده

روی

به وسیله

به تازگی یک بازی آنلاین جدید و ترسناک در رسانه های اجتماعی فراگیر شده است. خانواده ها و مقامات بیم آن دارد که این بازی آنلاین پدیده مشابه «نهنگ آبی» باشد و جان نوجوانان را به خطر بیندازد. از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

این بازی در هفته های اخیر در سراسر جهان مشاهده شده و به طور کلی از طریق واتس اپ گسترده می شود. نخست شماره تماسی ناشناس کاربران را به چالش دعوت می کند تا به «مومو» (Momo) پیامی ارسال کنند. در مرحله بعد و پس از ارسال پیام، تصاویر ترسناک و پیام های خشونت آمیز برای کاربر ارسال می شود.

این بازی فراگیر با تصویر ترسناک از زنی مرتبط شده است. این عکس به حساب کاربری اینستاگرام یک عروسک ساز ژاپنی تعلق دارد.

به هرحال اکنون تصور می شود مومو با خودکشی یک دختربچه ۱۲ ساله در آرژانتین مرتبط باشد. همین امر سبب شده عده ای آن را شبیه بازی «نهنگ آبی» اعلام کنند که سال گذشته با مرگ چند فرد در روسیه مرتبط بود.

هنوز مشخص نیست انگیزه اصلی این بازی چیست اما مقامات هشدار داده اند احتمالا فرستندگان ناشناس پیام اولیه از بازی برای سرقت اطلاعات یا تشویق به خشونت و خودکشی استفاده می کنند.

این چالش در چند کشور از جمله آرژانتین، مکزیک، آمریکا، فرانسه و آلمان مشاهده شده است. البته به نظر می رسد در آمریکای جنوبی محبوبیت زیادی داشته باشد و هدف اصلی آن نوجوانان است.

«مومو»؛ جایگزین جدید نهنگ آبی

به نوشته روزنامه بویرس آیرس تایمز، دختر بچه ۱۲ ساله ای که احتمالا قربانی این بازی شده، از تمام فعالیت های خود قبل از خودکشی فیلمبرداری کرده است. مقامات معتقدند احتمالا فردی او را به خودکشی ترغیب کرده است.

به هرحال هیچ کس به طور دقیق نمی داند «مومو» از کجا شروع شده و چه کسی این روند ترسناک را آغاز کرده است. البته تابه حال ۷ شماره تماس مرتبط با این بازی کشف شده که پیش شماره آنها به ژاپن و چند کشور در آمریکای جنوبی تعلق دارد. درهمین راستا از کاربران واتس اپ خواسته شده تا با شماره های ناشناس در زنجیره های پیام تماس برقرار نکنند.

«مومو»؛ جایگزین جدید نهنگ آبی

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های متفرقه

تفاوت تن‌های کنسروی در چیست؟

منتشر شده

روی

به وسیله

 اما دلیل تفاوت این تن‌ها در چه بود؟ گوشت ماهی تن برخلاف ماهی‌های آزاد، به دلیل میزان زیاد میوگلوبین در عضله، رنگ صورتی مایل به قرمز دارد. ماهی‌های تن انواع مختلف گیدر، زرده، ماکرل، اسبک، هوور و… دارند که به دلیل گونه‌های مختلف، کیفیت‌های متفاوت و طعم و رنگ و قیمت مختلفی دارند. از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

اغلب کنسروهای تن موجود در بازار حاوی گونه هوور یا گیدر بوده که بهترین نوع آن گیدر است. گیدر و ماکرل گوشتی ترد، تکه‌ای و روشن با طعمی ملایم، هوور گوشتی پرخون و شکلاتی رنگ با طعمی گرم و گونه زرده و اسبک هم به دلیل رنگ تیره‌تر و مزه‌ای تلخ، کیفیت پایین و قیمت ارزان‌تری دارد. با مطالعه ترکیبات مندرج روی کنسروهای ماهی می‌توانید به نوع ماهی مورد استفاده پی ببرید.

وجود تکه گوشت‌های قهوه‌ای و تلخ در کنسرو ماهی

ماهی تن علاوه بر عضلات صورتی، عضلاتی به رنگ قهوه‌ای دارد که به آن عضله تیره گفته می‌شود. این عضلات به دلیل ذخایر چربی بیشتر، انرژی ماهی را برای شنا تامین می‌کند. این گوشت، پرچرب و تلخ مزه و نسبت به تند شدن حساس‌تر، ماندگاری کمتر و طعمی متفاوت با عضلات صورتی رنگ ماهی دارد که بهتر است مصرف نشود و معمولا در زمان فرآوری از محصول جدا می‌شود.

در کنسرو تن از چه روغنی استفاده می‌شود؟

روغن موجود در کنسرو ماهی مربوط به چربی ماهی نیست و از نوع روغن‌های مایع نباتی سویا، ذرت، پنبه دانه یا زیتون است. این روغن‌ها کالری بالایی دارند و چاق‌کننده هستند و بهتر است قبل از مصرف از ماهی جدا شود.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های متفرقه

طلاق از طرف مرد و مزایای آن

منتشر شده

روی

به وسیله

بد نیست بدانید درخواست طلاق از طرف مرد مزایایی دارد .اینکه مدت زمانی که لازم است تا طلاق جاری شود,
۵ ماه می باشد و نیازی به آمدن مرد در دادگاه نیست و مرد می تواند انجام کارها را به عهده وکیل بگذارد .
ولی باید بدانید که مرد قبل از طلاق باید تکلیف مهریه و نفقه و اجرت المثل را روشن کند که به چه نحو پرداخت می کند . از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

طلاق از طرف مرد

مدت زمان آن حدودا ۵ ماه خواهد بود. نیازی به حضور مرد در دادگاه نمیباشد. در جلسه داوری نیازی به حضور مرد نخواهد بود.
نحوه پرداخت حقوق زن را میتواند به وکیل واگذار کند.اجرای صیغه طلاق هم بدون حضور مرد و توسط وکیل میباشد.

چنانچه طلاق از طرف مرد باشد باید تکلیف موارد زیر را مشخص نماید:

تعیین و تکلیف مهریه در طلاق از طرف مرد

مهریه به مالی گفته می شود که مرد در هنگام وقوع عقد نکاح به زوجه خود می پردازد یا مکلف به پرداخت می شود.

در صورتیکه مهریه عندالمطالبه باشد تحت هر شرایطی باید به زن پرداخت شود و در صورتیکه مهریه عندالاستطاعه,
باشد زن باید توانایی مالی را ثابت کند و یا اموال ایشان را بعد از معرفی توقیف کند.

در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد میتواند دادخواست اعسار داده تا در صورت پذیرش مهریه به صورت اقساط,
به زن پرداخت شود و دادخواست طلاق از طرف مرد با دادخواست اعسار منافاتی با هم ندارند.

طلاق از طرف مرد

مزایای طلاق از طرف مرد

نفقه در طلاق از طرف مرد باید پرداخت شود

نفقه عبارتست از همه ی نیازهای متعارف و متناسب با وضعیت زن از قبیل مسکن. البسه. غذا. اثاث منزل,
و هزینه های درمانی و بهداشتی و هر آنچه را به صورت عادت یا احتیاج لازمه زندگی وی باشد.

میزان نفقه را دادگاه بر اساس شئونات اجتماعی و خانوادگی زن درامد مرد تعیین خواهد کرد و مرد موظف به,
پرداخت آن خواهد بود.

تعلق گرفتن اجرت المثل اگر طلاق از طرف مرد باشد

شرایط ندادن اجرت المثل به زن

اصل بر اینست که زن قصد این را ندارد که کارهای منزل را به صورت رایگان انجام دهد. حال چنانچه زن در انجام,
کارهای خانه‌داری از ابتدا قصد و نیت تبرع و به اصطلاح رایگان داشته باشد، نمی‌تواند اجرت‌المثل ایام زوجیت,
را بگیرد و در این صورت نحله به ایشان تعلق خواهد گرفت.

در صورتیکه طلاق از طرف مرد باشد باید اجرت المثل زن را پرداخت نماید که معمولا مبلغ اجرت المثل را دادگاه,
با توجه به مسئولیتهای زن در خانه و سالهایی که با یکدیگر زندگی کرده اند تعیین خواهد کرد.

شرط تنصیف دارایی اجرا خواهد شد

یکی از شروطی که در قباله نکاح وجود دارد و زوجین آن را امضا می کنند شرط انتقال تا نصف دارایی شوهر است.
(این میزان نباید از نیمی از اموال تجاوز کند اما ممکن است کمتر از نصف اموال باشد یعنی ربع،
خمس و مقادیری از این قبیل.)

طبق بند «الف» شرایط ضمن عقد مندرج درسند ازدواج، چنانچه طلاق بنا به درخواست مرد باشد و طبق ,
تشخیص دادگاه، تقاضای طلاق ناشی از تخلف زن از وظایف همسری یا سوء اخلاق و رفتار وی نباشد،

زوج مکلف است تا نصف دارایی موجود خود را که در ایام زناشویی با زوجه به دست آورده یا معادل آن را،
بصورت بلاعوض به زن منتقل نماید.

طلاق از طرف مرد

قوانین مربوط به طلاق از طرف مرد

در صورت طلاق، زوج مکلف نیست به طور قطع نصف اموال خویش را به زوجه منتقل کند، بلکه آنچه در این شرط ,
مورد لحاظ قرار می گیرد، تا نصف اموال است، نه نصف اموال به طور مطلق. همچنین اجرای این شرط,
که چه مقدار از اموال زوج به زوجه منتقل می شود،

به نظر دادگاه بستگی دارد که حسب مورد ممکن است حکم به یک پنجم یا یک چهارم اموال وی صادر کند.

حضانت فرزند مطابق قانون است

نحوه تعیین حضانت فرزند

بعد از طلاق از طرف مرد در صورتیکه فرزند دختر داشته باشند حضانتش تا سن ۷ سالگی با مادر و تا سن,
۹ سالگی با پدر است و در صورتیکه فرزند پسر باشد حضانتش تا سن ۷ سالگی با مادر,
و تا سن ۱۵ سالگی با پدر خواهد بود.

نفقه فرزند نیز توسط پدر باید پرداخت شود. بعد از رسیدن دختر به سن ۹ و پسر به سن ۱۵ از سن حضانت,
خارج شده و میتوانند به اختیار خود با پدر و یا مادر زندگی کنند.

درباره در خواست طلاق از سوی زوج بیشتر بدانید

وفق قانون مدنی ماده ۱۱۳۲ : مرد میتواند با رعایت شرایط مقرر در این قانون با مراجعه به دادگاه تقاضای,
طلاق همسرش را بنماید

در قبل از سال ۱۳۷۲ هرگاه زوج مایل بود که همسرش را طلاق دهد به دفاتر ثبت طلاق مراجعه و و با حاضر کردن ,
دو شهود مرد عادل و بالغ و پرداخت کلیه حق وحقوق مالی زن و جاری شدن صیغه طلاق ,
همسر خود را طلاق میداد .

اما به علت اینکه بسیاری از این طلاق ها در شرایط احساس عصبانت مرد ایجاد می شد و پس از مدتی با پشیمانی،
منجر به رجوع مرد به زن می شد، و متعاقب آن سبب تبعات بی نظمی و مزاحمت برای دفاتر می گشت،
قانونگذار تصمیم گرفت که با مصوب این ماده در قانون مدنی، مرد را هم ملزم نماید ,

که از طریق دادگاه اقدام به درخواست طلاق همسرش نماید زیرا با توجه در نوبت قرارگرفتن پرونده و تشریفات,
داوری و آوردن شهود و طی این مدت چنانچه مرد در شرایط احساسی تصمیم به طلاق گرفته در این مدت،
بسیاری از مردان در نیمه راه اقدامات خود نسبت به طلاق همسرش، منصرف می شوند,

پرداخت حقوق زن در هنگام طلاق

و پیش بینی قانوگذار، به تجربه عیناٌ واقع شده است ولی صورت دیگر این امر، در صورت مصمم بودن مرد,
به طلاق همسرش نیز عیان است که دراین صورت پس از صدور حکم طلاق هنگام اجرای صیغه طلاق,
مرد ملزم است که تمامی حق و حقوق زن را پرداخت نماید,

در غیر این صورت صیغه طلاق بدون رضایت همسرش یعنی بدون گذشت زن از کلیه امور مالیش، صیغه طلاق ,
جاری نمی شود به عبارت بهتر در هنگام جاری شدن صیغه طلاق مرد حتما بایستی حقوق مالی,
زن را پرداخت نماید .

گروه وکلای یاسا , موسسه حقوقی

ادامه ی خواندن

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com