با ما ارتباط برقرار کن

منتشر شده

روی

پروژه پرتو آبی یا بلو بیم چیست؟
پروژه پرتو آبی یک سلاح و تکنولوژی برای ایجاد تصاویر مجازی، صداهای مختلف، ایجاد فرکانس ها و امواج مرگبار و زلزله مصنوعی است که توسط سازمان فضایی ناسا،خاندان سلطنتی،خانواده های راتچیلد و راکفلر حمایت و از لحاظ مالی تامین میشود.
پروژه پرتو آبی به منظور ایجاد دین جدید با رهبری دجال شامل چندین مرحله مختلف است. دین عصر جدید یک سیستم شیطانی با رهبری شیطان و نیرو های منفی است که با ایجاد نظم نوین جهانی کم کم روی کار می آید و هرکس که پیرو این دین نباشد از بین خواهد رفت.
بدون باور جهانی به آن دین و بدون فریب افکار عمومی این کار امکان پذیر نیست! تکرار میکنم این کار بدون فریب و اجبار به پذیرفتن دین عصر جدید امکان پذیر نیست و البته باید گفت در این کار بسیار موفق شده اند و دین های کوچکی با نام های ساینیسیسم،داروینیسم و رئالیسم ایجاد کرده اند که ذهن مردم را به شدت کنترل میکند.
و برای همین است که پروژه بلو بیم برای آن ها اهمیت ویژه ای دارد! اولین گام در پروژه پرتو آبی ایجاد زلزله های مصنوعی در نقاط مختلف جهان است زلزله هایی که نقاط دلخواه آنان را تخریب میکنند.
چیزی که آن ها با این کار ها میخواهند که ما به آن برسیم این است که تمام آموزه های دینی ما غلط و نادرست بوده و ادیان در سراسر جهان هزاران سال در اشتباه بودند و مردم را به اشتباه و راه پوچ کشانده اند و در واقع این را به ما برسانند که خدای اصلی دجال بوده که همه چیز را در کنترل خود دارد حال چطور؟

شهر هایی معلق در آسمان چین که توسط پروژه بلوبیم ایجاد شده و جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد
آن ها در کوچکترین کار های خود نیز هدف های مخفی دارند آن ها در فیلم هایی مانند ادیسه فضایی،سری پیشتازان فضا،روز استقلال و … مقابله با تهاجم فضایی را نشان میدهند و درواقع این مربوط به گام دوم پروژه بلوبیم است که طی این مرحله نمایش فضایی بسیار عظیمی توسط هواپیما های بسیاری در ارتفاع بالای هفتاد تا هشتاد مایلی ایجاد میشود در این نمایش عظیم و البته با عنوان حمله فرازمینی ها به زمین کشور های جهان توسط نیرو های آمریکایی اشغال خواهد شد و البته بهانه خوبی است.
مهم ترین هدف آن ها از ایجاد پروژه بلو بیم نابودی اعتقادات مسلمانان و مسیحیان و سایر ادیان است! آن ها میخواهند فقط یک دین ثابت با رهبری دجال در جهان وجود داشته باشد و با سلاح قدرتمند بلوبیم و کنترل ذهن که امروزه بسیار در آن پیشرفت کرده اند مردم را به سمت خود بکشانند! امروزه علم تبدیل به دین شده(ساینیسیسم) دانشمندان حکم پیامبران را برای مردم دارند هر مطلب و عنوانی که نام دانشمند معروفی بر روی آن باشد مورد قبول مردم است آن هم بدون هیچگونه تحقیقات قبلی و چون ناسا کشف میکند حتما این مطلب اعتبار دارد.
این نمایش غولپیکر فضایی همراه تصاویر هولوگرام و مجازی همراه با صدا های طبیعی که توسط هواپیما ها با سیستم لیزری و مجازی ایجاد میشود به قدری بر ذهن مردم تاثیر دارد که فکرش را هم نمیکنید.
آن تصاویر مختلفی را برای سراسر جهان طرح ریزی کرده اند! آن ها با استفاده از بلوبیم با صداهایی که معروف به صدای خدا است با فرکانس خاصی این صداها را بر طبق فرهنگ و نوع کشور به مردم وارد میکنند و این صدا ها با همان زبان های خاص مردم هر کشور در درون ذهن آن ها ایجاد میشود و با آن ها حرف میزند درواقع هرچیزی که بخواهند با این صداها در ذهن شما وارد میکنند! هرچقدر از عظمت این پروژه بگوییم کافی نیست!! شاید کمی تخیلی به نظر برسد اما ما حتی امروزه شاهد پروژه بلوبیم در کنسرت ها،استادیوم ها و برخی جشن ها هستیم.

یوفو ها و بشقاب های پرنده نورانی ای که در سراسر جهان رویت میشوند، نور هایی معروف به کرم چاله که در برخی اسمان ها دیده شده همینطور اینترنت پر است از کلیپ هایی با عنوان صداهای عجیب در شهر های مختلف! این صداها،یوفو ها، کرم چاله های مصنوعی همه و همه توسط پروژه عظیم بلوبیم ساخته میشوند و امروزه درحال آماده سازی ذهن جوامع مختلف برای مرحله نهایی پروژه بلوبیم هستند! آن ها مردم را به این باور رساندند که خارج از زمین شما هزاران سیاره و زمین وجود دارد و گفته ادیان از اینکه شما اشرف مخلوقات هستید و همه چیز برای شما آفریده شده کاملا غلط است زیرا موجودات هوشمندتر از شما نیز وجود دارند! این ها همگی دروغ های صیهونیستی برای نابودی حقیقت گیتی و ادیان است اگر باور نمیکنید میتوانید منتظر باشید و ببینید که چگونه مراحل پروژه بلوبیم یکی پس از دیگری عملی خواهند شد. کامپیوتر هایی عظیم و دانشمندانی دیوانه در روسیه درحال کار بر روی آناتومی بدن انسان و تاثیر امواج مختلف بر ذهن انسان هستند! یکی از مراحل پروژه پرتو آبی یا بلوبیم ایجاد فرکانسی خاص است که مردم هر کشور به زبان خودشان آن را بشنوند بر اساس فرهنگ و زبان خود شاید کمی عجیب به نظر برسد اما این پروژه شیطانی کاملا حقیقت دارد میتوانید خودتان با سرچ و جستجو و دیدن برخی آثار بلوبیم به حقیقت این سلاح پی ببرید! لهجه و زبان همه فرهنگ ها در یک کامپیوتر اصلی ظبط شده است که میتواند با اتصال به هواپیما های جاسوسی فرکانس هایی با پیام ها و معانی خاص به انسان ها ارسال کنند.
آن ها با تخصیص طول موج الکترونیکی برای هر فرد که با جامعه نظم نوین جهانی سازگار نیست میتوانند اورا وارد به خودکشی یا مرگ کنند
نتیجه اصلی این پروژه و هدف اصلی آن ایجاد تصاویر بزرگان و افراد مهم و خاص هر ملت و مذهب است، آن ها با ایجاد یک تصویر مجازی از حضرت عیسی در اروپا پیامی را از این تصویر مجازی به مردم منتقل میکنند که ضد تمام عقاید دینی آن هاست! همچنین آن ها با ایجاد تصویر حضرت محمد (ص) در سرزمین مسلمانان پیامی از سوی تصویر مجازی که توسط بلوبیم ایجاد شده بر ضد عقاید مسلمانان میفرستند و به عنوان مثال در هند با ایجاد کریشنا و یا بودا این کار را میکنند. شاید این موضوع عجیب باشد اما در اسلام هم به آن اشاره شده با نام صیحه شیطانی که در آخرالزمان تمام مردم را گرفتار میکند و پس از صیحه اصلی که توسط جبرئیل زده خواهد شد صیحه دروغین و شیطانی توسط عوامل شیطانی مردم را فریب میدهد. در واقع یازده سپتامبر نیز با پروژه بلوبیم انجام شد وقتی هواپیما ها با برج ها برخورد کردند بعد از ورود انفجار رخ داد درست در زمانی که نوک هواپیما وارد برج شد اما در آن لحظه از انفجار خبری نبود همچنین بخشی از بال هواپیما ناپدید شد قبل از برخورد و … که کلیپش را میتوانید در زیر مشاهده کنید.
قسمتی از پروژه بلوبیم با نام پروژه تراکتور امواجی برای تاثیر بر دستگاه های مختلف است! این امواج ماشین ها سلاح های پیشرفته و برق هارا از کار می اندازد همچنین این امواج مردم را در حالتی مانند خلسه فرو میبرد و انسان از خود بی خود میشود.
در اصل آن ها از آسمان به عنوان یک صفحه نمایش استفاده میکنند وقتی دیگر هواپیمایی در آسمان حضور ندارد آسمان متلعق به آن ها خواهد بود تا هرکاری که بخواهند با انسان بکنند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی
loading...

اتومبیل

با سریع ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۸ آشنا شوید

منتشر شده

روی

به وسیله

خودروهایی که با پا گذاشتن روی پدال گاز آدرنالین را در خون شما پمپاژ می کنند، خودروهایی هستند که عشق سرعت ها برای آن ها جان می دهند. اگر چه هر روزه رکورد سریع ترین خودروهای جهان توسط خودروهای مدرن جدید شکسته می شود اما هر یک از این خودروها دستکم برای مدت کوتاهی در صد سریع ترین خودروهای جهان باقی می مانند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۱۰ مورد از سریع ترین خودروهای جهان که در رتبه بندی سال ۲۰۱۸ در صدر این فهرست قرار گرفته اند آشنا کنیم.

۱- خودرو Hennessey Venom GT Spyder

سریع ترین خودروهای جهان

خودرو فوق العاده زیبا و قدرتمند Hennessey Venom GT Spyder در ۱۴ فوریه سال میلادی کنونی با ثبت رکورد ۴۳۲٫۷۶۴ کیلومتر بر ثانیه توانست از رکورد سرعت خودرو Bugatti Veyron Super Sport که رکورد ۴۳۱٫۷۷۶  کیلومتر را بر جای گذاشته بود عبور کرده و در صدر سریع ترین خودروهای جهان قرار گیرد.

۲- خودرو Bugatti Chiron

سریع ترین خودروهای جهان

خودرو Bugatti Chiron در کمتر از ۲٫۵ ثانیه از سرعت صفر به ۹۹٫۲ کیلومتر در ساعت، در کمتر از ۶٫۵ ثانیه از صفر به ۱۹۸٫۴ کیلومتر در ساعت و در کمتر از ۱۳٫۶ ثانیه از صفر به سرعت ۲۹۷٫۶ کیلومتر در ساعت خواهد رسید. بوگاتی گفته که سرعت این خودرو می تواند از ۴۳۲ کیلومتر در ساعت نیز عبور کند اما به خاطر ملاحظات ایمنی این سرعت هدفگیری نشده است.

۳- خودرو Bugatti Veyron Super Sport

سریع ترین خودروهای جهان

با رکورد سرعت ۴۲۷٫۶ کیلومتر در ساعت خودرو Hennessey حدود ۳٫۴ کیلومتر در ساعت سرعت کمتری نسبت به Veyron داشت اما هنسی با رد کردن ادعای رکورد رسمی بوگاتی اعلام کرد که وایرون سوپر اسپورت که این خودرو برای رسیدن به رکورد سرعت بالاتری ۴۳۱٫۱ کیلومتر در ساعت دیگر نمی توانست در اختیار مصرف کنندگان شخصی قرار بگیرد. این کمپانی اعلام کرد که خودرو هنسی ونوم جی تی آن اما با تمام ملاحظات ایمنی و قانونی ساخته شده و سرعت آن در مرحله تولید محدود شده تا بتواند به عنوان یک خودرو شخصی در جاده ها حضور داشته باشد، مولفه ای که بوگاتی در ساخت خودرو وایرون لحاظ نکرده است.

۴- خودرو Koenigsegg Agera R

سریع ترین خودروهای جهان

خودرو Koenigsegg Agera R به عنوان یکی از سریع ترین خودروهای جهان توانسته رکورد ۳۹۵ کیلومتر در ساعت را به ثبت رسانده و نشان داده که می تواند در ۲٫۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. در سال ۲۰۱۵، پلیس ابوظبی خودرو Lykan HyperSport را به عنوان خودرو سازمانی خود خریداری کرد. لازم به ذکر است که پلیس ابوظبی ۷ دستگاه از این خودرو را در اختیار دارد و این موضوع بدین معناست که تنها ۶ دستگاه دیگر از این خودرو برای خرید در دسترس قرار دارد.

۵- خودرو ۹FF GT9-R

سریع ترین خودروهای جهان

این خودرو بسیار قدرتمند و سریع می تواند سرعت خود را به ۴۱۱٫۲ کیلومتر در ساعت برساند. ۹FF GT9-R با موتور ۶ لیتری ۶ سیلندر خود می تواند ۱٫۱۲۰ اسب بخار نیرو تولید کند. این خودرو یکی از بهترین و سریع ترین خودروهای جهان است که می تواند سرعت صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت را در عرض ۲٫۹ ثانیه و سرعت صفر تا ۳۰۴ کیلومتر در ساعت را در کمتر از ۱۶ ثانیه بدست به ثبت برساند.

۶- خودرو SSC Ultimate Aero

سریع ترین خودروهای جهان

خودرو SSC Ultimate Aero رکورد سرعت خود را در سال ۲۰۰۷ در یک بزرگراه در واشنگتن به ثبت رساند و توانست به سرعت ۴۱۲٫۲۲ کیلومتر در ساعت برسد. این خودرو رکورد خود به عنوان صدرنشین فهرست سریع ترین خودروهای جهان تا سال ۲۰۱۰ و تولید وایرون سوپر اسپورت در اختیار داشت که توانست با ۴۳۰٫۹۸ کیلومتر بر سرعت به صدر فهرست سریع ترین خودروهای جهان صعود کند و SSC Ultimate Aero را بعد از ۳ سال صدرنشینی پایین بکشد.

۷- خودرو Koenigsegg Regera

سریع ترین خودروهای جهان

خودرو Koenigsegg Regera به گفته سازندگانش محدودیت سرعت ۴۱۰ کیلومتر در ساعت را داراست و در کمتر از ۲٫۷ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر  در ساعت می رساند. این خودرو قادر است که سرعت صفر تا ۳۰۰ کیلومتر را در ۱۰٫۹ و سرعت صفر تا ۴۰۰ کیلومتر را در ۲۰ ثانیه محقق سازد.

۸- خودرو Dauer 962 Le Mans Porsche

سریع ترین خودروهای جهان

خودروی زیبای Dauer 962 Le Mans Porsche با وزن ۱۰۸۰ کیلوگرم حدود ۱۸۰ کیلوگرم سنگین تر از خودرو ۹۶۲ raceca است اما نسبت قدرت به وزن آن هنوز هم بهتر از ماشین فرمول یک مک لارن به نظر می رسد. رسیدن از سرعت صفر به ۱۰۸ کیلومتر تنها در ۲٫۶ ثانیه با دنده یک محقق خواهد شد. ۵ ثانیه بعد می توانید سرعت خود را به دو برابر مقدار قبل برسانید و در نهایت می توانید به سرعت ۴۰۰ کیلومتر در ساعت برسید. البته سرعت این خودرو در یک پیست آزمایشی تا ۴۰۴٫۶ کیلومتر بر ساعت نیز به ثبت رسیده است.

۹- خودرو Lykan Hypersport

سریع ترین خودروهای جهان

این خودرو نشان داده که می تواند به سرعت ۳۹۵ کیلومتر در ساعت نیز دست یابد و در کمتر از ۲٫۸ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. در ژوئن ۲۰۱۵، پلیس ابوظبی تعدادی از این خودرو را خریداری کرد.

۱۰- خودرو Koenigsegg CCX

سریع ترین خودروهای جهان

موتور این خودرو می تواند ۷۹۵ اسب بخار نیرو تولید کند، بدین ترتیب Koenigsegg CCX قادر است که سرعت صفر تا ۱۰۰ کیلومتر را در ۳٫۲ ثانیه به ثبت رسانده و در نهایت به سرعت ۳۹۲ کیلومتر برسد. در مقایسه با نسخه CCR  حداکثر سرعت این خودرو حدود ۵ کیلومتر در ساعت بیشتر و دستیابی آن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت نیز نیم ثانیه بیشتر است.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های متفرقه

حاشیه های حضور یک دختر غمگین در مراسم ازدواج سلطنتی انگلیس!

منتشر شده

روی

به وسیله

جشن ازدواج پرنس هری و بازیگر آمریکایی مگان مارکل در قلعه ی ویندسور برگزار شد. اتفاقی که بیشتر رسانه های دنیا آن را پوشش دادند. در میان شرکت کنندگان در مراسم ازدواج دختری به نام چلسی دیوی بیش از سایرین توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. این دختر کسی بود که پرنس هری قبل از مگان مارکل قصد داشت با او ازدواج کند. آنها از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۰ رابطه ی عاطفی پر رنگی داشتند. چلسی در آغاز جشن سعی می کرد تا شاد و خوشحال به نظر برسد اما هر چقدر از زمان جشن می گذشت خطوط چهره ی او محزون تر و اندوهگین تر می شد.

او سعی می کرد خوشحال به نظر برسد

بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داده اند و گفته اند که انگار چلسی از ازدواج نکردن با شاهزاده هری پشیمان است و یکی دیگر هم نوشته بود همین الآن است که بزند زیر گریه! برخی هم به طور کلی از حضور او در این مراسم ابراز تعجب کرده بودند.

با گذشت زمان اندوه بیشتر و بیشتر در چهره ی او به چشم می خورد؟ آیا او پشیمان بود؟

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های متفرقه

ترامپ محو در زیبایی دختر بیل گیتس

منتشر شده

روی

به وسیله

بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت در اظهارنظرهایی درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت، از نظر او این وحشتناک است که ترامپ اطلاعات زیادی درباره ظاهر دخترش دارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه گاردین، بیل گیتس در صحبت هایی در جریان یک نشست بنیاد متعلق به خود و همسرش موسوم به بنیاد “بیل اند ملیندا گیتس” به مخاطبان درباره اینکه چطور ترامپ در یک نمایش اسب در فلوریدا با دخترش جنیفر که اکنون 22 سال دارد، برخورد داشته، سخن گفت.

بیل گیتس گفت، در آن موقعیت 20 دقیقه بعد مشاهده کرد که ترامپ رفت و با یک هلی کوپتر دوباره به همان جا برگشت. کاملا مشخص بود که او با خودرو از صحنه دور شده اما می خواست با یک هلی کوپتر یک ورود شگفت انگیز از خود نشان دهد.

این در حالی است که بیل گیتس اولین بار در نیویورک در دسامبر 2016 با ترامپ ملاقات کرد. او درباره این خاطره اش گفت: زمانی که اولین بار ترامپ را دیدم و با او صحبت کردم، وحشت کردم از اینکه او تا این حد اطلاعات زیادی درباره ظاهر دختر من داشت. ملیندا (همسر گیتس) اصلا از این مسأله خوشش نیامد.

ادامه ی خواندن

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی خانوادگی دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com