با ما ارتباط برقرار کن

اکسسوری

مدل‌های زیبا و شیک طرح حنا روی دست

منتشر شده

روی

نقش حنا با تنوع زیادی که در طراحی و دیزاین آن موجود است ، می‌تواند یک روش جایگزین عالی برای تتو دائمی باشد. طرح حنا روی دست که چند وقتی است خیلی مورد استقبال خانم‌ها قرار گرفته است، دو مزیت بسیار عالی نسبت به تتوی دائمی دارد و آن اینکه،  هم پاک کردن آن از روی دست خیلی آسان است و با استفاده از مواد ساده خانگی می‌توانید آن را پاک کنید و هم اینکه می‌توانید مدل و طرح حنا روی دست با پاها را خیلی زود به زود تغییر دهید و از داشتن یک تتوی جدید و به‌روز لذت ببرید.

 

مدل‌های زیبا و شیک طرح حنا روی دست

نقش حنا عربی

این یک مدل طرح حنا روی دست به سبک عربی است که همین طور که مشاهده می‌کنید، روی دست، انگشت‌ها و مچ دست تا ساق را کاملا طراحی کرده و با خطوط پهن اما با ریزه‌کاری و ظرافت زیادی، نقش حنا زیبا و جذابی را ایجاد کرده است.

 

نقش حنا هندی

نقش حنا ظریف

اگر مدل‌های گسترده و بزرگ را نمی‌پسندید، می‌توانید از طرح حنا روی دست که ظریف‌تر و بسیار شیک‌ هستند، استفاده کنید. این مدل‌ نقش حنا دقیقا مانند طراحی یک تتوی زیبا و ظریف روی دست شما جلوه خواهند داشت.

 

نقش حنا

نقش حنا جواهر گونه

یک طرح حنا روی دست که حالت جواهرات زنانه دارد و به زیبایی، مدل ۲ انگشتر زیبا و متصل به هم را تداعی می‌کند. این مدل نقش حنا را روی دست غیر مسلط خود پیاده کنید تا ماندگاری و دوام بیشتری روی پوست دستتان داشته باشد.

 

نقش حنا

نقش حنا با گل

اگر طرفدار نقش حنا با طرح گل‌ها هستید، حتما این مدل ظریف و دخترانه را خواهید پسندید. یک مدل طرح حنا روی دست که از روچ دست هم طراحی طریف و زیبایی دارد و طرح یک گل بزرگ و زیبا که دیزاین آن احتمالا برای مبتدی هم مشکل نیست و به راحتی می‌توانند آن را اجرا کنند. اما اگر در کار طراحی و نقش حنا مبتدی هستید، بهتر از طرح‌هایی که در لینک زیر وجود دارند ایده بگیرید.

انواع مدل تتو با حنا برای مبتدی‌ها

 

طرح حنا

نقش حنا ظریف و گل‌دار

این طرح حنا روی دست دقیقا مانند یک ریسه زیبا و ظریف گل است که دور دستتان کشیده شده است. با کمی حوصله و دقت، حتما می‌توانید این نقش حنا را روی دستتان پیاده کنید و از آن لذت ببرید. مدل‌های ظریف را در هر مکانی که بخواهید می‌توانید استفاده کنید.

 

طراحی حنای ظریف

نقش حنا پیوسته

این هم یک مدل پیوسته و شیک که انگشتان، روی دست و ساق دست را به خوبی پوشش می‌دهد و یک طراحی مناسب برای مهمانی‌ها و مجالس است.

 

طراحی با حنا روی دست

نقش حنا با طراحی ساده

اگر در کار اجرای طرح حنا روی دست مبتدی هستید، بهتر است از مدل‌های ساده مانند این نمونه ایده بگیرید و با تمرین بیشتر، کم‌کم در کار طراحی نقش حنا پیشرفت کنید و حرفه‌ای شوید.

 

طرح حنا روی دست

نقش حنا عربی با الگوی خورشیدی

از مدل‌های گرد و خورشیدی، می‌توانید با هوشمندی تمام برای خلق یک طرح حنا روی دست کمک بگیرید و مدل شیک و مدرنی مانند این نمونه را ایجاد کنید.

 

طرح حنا دخترانه

طرح حنا روی دست دخترانه

یک مدل جذاب دخترانه که واقعا شیک و بی نظیر است و می‌تواند استایل جذاب و متفاوتی را برایتان ایجاد کند.

 

نقش حنا هندی شیک

نقش حنا ساده

یک تزیین فوق‌العاده از طرح حنا روی دست که با نقش و نگار ظریفش، قطعا هر سلیقه‌ای را به سمت خود جذب می‌کند. شما هم می‌توانید این مدل را برای مهمانی‌های دوستانه و دورهمی خود اتنخاب کنید و یک تجربه لذت بخش با نقش حنا داشته باشید.

 

طرح حنا روی مچ دست

نقش حنا هندی

باز هم یک مدل ظریف دیگر. این مدل طرح حنا روی دست از مدل‌های هندی است که در آن طراحی گرد و بته‌ جقه دیده می‌شود. این مدل را به دختران جوان و خانم‌هایی که طرح های ظریف را می‌پسندند پیشنهاد می‌کنیم.

 

نقش حنا روی مچ دست

حنا عربی

معمولا طرح حنا روی دست در الگوهای عربی و هندی خیلی وسیع و بزرگ هستند که برای مجالس و مهمانی بیشتر مورد استقبال قرار دارند. این الگو را با حنای سفید برای عروس استفاده کنید که مدل بسیار شیک و جذابی است.

آموزش تهیه‌ی حنای سفید برای تتو

 

نقش حنا عربی

طرح حنا روی دست با مدل عربی

مدل‌های عربی معمولا دارای نقش و نگار ریز و پیوسته به هم هستند که به تنهایی معنای خاصی ندارند ولی در کنار یکدیگر، طرح زیبا و جسورانه‌ای ایجاد می‌کنند. این نقش حنا وسیع که مانند جواهرات مچ دست و انگشت را در بر گرفته است، یک مدل زیبا و شیک است که پیشنهاد می‌کنیم آن را برای تابستان خود انتخاب کنید.

 

طراحی حنا هندی

طرح حنا هندی

این مدل بسیار ساده را می‌توانید برای استفاده روزانه یا شرکت در مهمانی‌های دوستانه و دورهمی به کار ببرید و با لباس‌های شیک زنانه، یک استایل جذاب و به‌روز داشته باشید که واقعا همه را به شما خیره خواهد کرد.

 

تتوی حنا برای عروس

طرح حنا روی دست با الگوی هندی

این مدل هم شباهت زیادی به طرح‌های قبلی دارد و اگر دستتان نلرزد و به اندازه کافی مهارت داشته باشید، به راحتی می‌توانید الگوهای گرد و دایره‌‌ای آن را ایجاد کنید و یک طراحی تمیز و شیک داشته باشید.

 

دیزاین حنا عربی

الگو و نقش حنا برای انگشتان

اگر طرح حنا روی دست را دوست ندارید، از مدل‌های زیبا و ساده برای انگشتان ایده بگیرید که واقعا جذابیت خاصی به انگشتان دست شما خواهد بخشید. برای اینکه طراحیتان مدل زیباتری شود، می‌توانید از طرح‌های گوناگون برای هر انگشت استفاده کنید.

 

نقش حنا روی انگشت ها

نقش حنا با الگوی جواهرات

باز هم یک مدل دیگر با الگوی جواهرات که با ظرافت و زیبایی خاصی که دارد، برای دختر خانم‌ها یک مدل شیک و به‌روز محشوب می‌شود.

 

طرح حنای ظریف و دخترانه

نقش حنا مدرن

طرح حنا روی دست یک سبک قدیمی و باستانی است که با مدرن شدن و ایجاد الگوهای جدید و جوان پسند، مدتی است که همه‌گیر شده است و خیلی از جوانان هم به آن علاقه‌مند شده‌اند. شما هم از این مدل‌های ساده و مدرن ایده بگیرید و یک طراحی زیبا داشته باشید.

 

طراحی حنا شیک

نقش حنا خورشیدی

این مدل طراحی را می‌توانید به صورت نیمه امتحان کنید و یا اینکه ادامه آن را در کف دستتان هم داشته باشید.

 

طرح حنا ساده

تزیین حنا هندی

با استفاده از یک حنا هندی باکیفیت، این طرح حنا روی دست را امتحان کنید و یا از الگوی آن برای نقش حنا ایده بگیرید. این مدل در نظر اول کمی سخت به نظر می‌رسد، اما واقعا خیلی آسان است و به راحتی می‌توان آن را اجرا کرد.

 

طراحی حنا با نقش گل ها

 

 

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

اکسسوری

چه نوع گوشواره ای برای فرم صورت شما مناسب است؟

منتشر شده

روی

به وسیله

گوشواره مناسب برای صورت گرد

با استفاده از گوشواره‌ های بلند گردی صورتتان کمتر به چشم می‌آید، گوشواره‌ های اشکی بلند و گوشواره‌ های لوستر شکل بهترین گوشواره برای صورت‌ های گرد است. گوشواره‌ های بلند با اشکال هندسی ناموزون نیز می‌تواند گزینه مناسبى برای صورت‌ های گرد باشد. استفاده از گوشواره‌ های کوچک مانند گوشواره‌ های میخی، گوشواره‌ های توپی شکل و گرد برای صور‌ت‌ های گرد اصلاً مناسب نیست، گوشواره‌ های حلقه‌ای گرد نیز برای چنین صورت‌ هایی توصیه نمی شود.

گوشواره مناسب برای صورت‌ های کشیده

گوشواره‌ های میخی و گوشواره‌ های دکمه‌ای برای صورت‌ های کشیده گزینه مناسبی است زیرا توجه را از کشیدگی صورت دور می‌کند. گوشواره های گرد نیز معمولاً جلوه خوبی به صورت‌ های کشیده می‌دهد. اغلب از گوشواره‌ های لوستر شکل برای صورت‌ های کشیده استفاده می‌کنند البته به شرط اینکه عرض گوشواره از درازای آن بیشتر باشد. گوشواره های بلند چند لایه ای نیز می‌تواند برای صورت‌ های کشیده مناسب باشد.

گوشواره مناسب برای صورت‌ های قلبی

این نوع صورت‌ ها بالای صورت پهن و پایین آن نازک است. به این دلیل، مناسب ترین گوشواره، گوشواره ای است که در بالا نازک و در پایین پهن باشد مانند گوشواره‌ های مثلثی معکوس یا گوشواره‌ های اشکی. گوشواره‌ های حلقه ای گرد معمولاً برای اینگونه صورت‌ ها مناسب نیستند اما گوشواره‌ های بیضی شکل می تواند خوب باشد.

گوشواره مناسب برای صورت‌ های لوزی

اگر هدف شما این است که چانه ‌تان کمی عریض تر دیده شود باید از شکل‌ های این گوشواره‌ ها انتخاب کنید: گوشواره‌ های کوتاه و عریض، گوشواره‌ های اشکی کوچک و گلابی شکل، گوشواره‌ های مثلثی شکل، گوشواره‌ های بیضی شکل، گوشواره های میخی.

گوشواره‌ های مناسب برای صورت‌ های مربعی

در صورت‌ های مربعی شکل که خط چانه بزرگی دارند، گوشواره‌ هایی مناسب است که توجه را از چانه دور کند، مانند گوشواره دایره‌ا ی شکل. در این صورت‌ ها نباید از گوشواره‌ های مربعی شکل در هر سایز و اندازه‌ ای استفاده کنید.

گوشواره‌ های مناسب برای صورت‌ های مستطیلی

در صورت‌ های مستطیلی انتخاب گوشواره‌ هایی که عرض‌ شان بیشتر از طول آنهاست و یا گوشواره های گرد، از انتخاب گوشواره هایی با زاویه اشکی، حلقه‌ای و گوشواره هایی بیضی با لبه‌ های منحنی بهتر است. توجه داشته باشید که اگر صورت مستطیلی شکل و موهای بلندی دارید گوشواره اشکی نباید از چانه تان بلند‌تر یا عریض تر باشد.

گوشواره‌ های مناسب برای صورت‌ های مثلثی

برای این فرم صورت‌ها بهترین انتخاب گوشواره های گرد است. گوشواره هایی که زوایای مشخص مثل مثلث، مربع و لوزی دارند انتخاب مناسبی نخواهند بود.

ادامه ی خواندن

اکسسوری

بهترین مارک ساعت مچی مردانه ۲۰۱۸

منتشر شده

روی

به وسیله

وقتی که صحبت از ساعت مچی میشه همه افراد دوست دارن که یه ساعت باکیفیت رو انتخاب کنن و مورد استفاده قرار بدن! همونطور که میدونید امروزه برندهای خیلی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که به طور اختصاصی به طراحی و تولید ساعت های مچی در شکل ها و اندازه های مختلف پرداخته اند. اگه تمایل دارید با بهترین برندهای ساعت مچی مردانه که در تمام کشورهای جهان قابل دسترسی و خریداری هست آشنا بشید این قسمت رو تا انتها ببینید!  از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

 

ساعت مچی مردانه مارک Tissot

این مارک از ساعت مچی تقریبا تمام معیارهای لازم برای انتخاب رو داره ( چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت). این برند از سال ۱۸۵۳ راه اندازی شده و تا به امروزه مدل های خیلی متنوع و شیکی از ساعت مچی مردانه رو برای تمام سلیقه ها طراحی و تولید کرده است. نمونه هایی از ساعت مچی تیسوت رو ببینید!

 

ساعت مچی مردانه مارک Tissot

 

ساعت مچی مردانه برند Seiko

این نام تجاری ژاپنی تقریبا برای همه افراد در سراسر دنیا شناخته شده است. ساعت مچکی مارک سیکو تقریبا قیمت پایین تری نسبت به ساعت های سوئیسی داره اما تکنولوژی و کیفیت مورد استفاده در این ساعت مچی با ساعت های برندهای معروف دیگه برابری میکنه.

ساعت مچی مردانه – ۵ برند لاکچری و شیک

 

ساعت مچی مردانه برند Seiko

 

ساعت مچی مردانه مارک Casio

حتما شما هم ساعت مچی کاسیو رو با طراحی بند دستبندی طلایی و صفحه نمایش دیجیتالی میشناسید! این برند همچنان ساعت مچی با شکل و ظاهر نوستالژی رو طراحی و تولید میکنه و در کنار اون ساعت های مدرن و جدید دیگه ای هم داره که همگی با کیفیت و زیبا هستند.

 

ساعت مچی مردانه مارک Casio

 

ساعت مچی مردانه برند G-Shock

نقطه قوت فروش محصولات این برند عمر طولانی باتری (۱۰ سال)، مقاوم در برابر آب ( تا ۱۰۰ متر) و مقاوم در برابر سقوط از ارتفاع ۱۰ متری است! این برند امروزه ساعت هایی رو تولید میکنه که در کنار تمام این ویژگی ها از تکنولوژی های جدید و تازه هم برخوردارن و یه ساعت مچی و عالی برای آقایون به حساب میاد.

برندهای معروف ساعت مچی

 

ساعت مچی مردانه برند G-Shock

 

ساعت مچی مردانه مارک Timex

این برند از ساعت مچی هم یکی از برندهای معروف و خوب ساعت مچی است که طراحی های متنوع و خاصی رو به بازار ارائه کرده است. چند نمونه ساعت های مچی مردانه از مارک تایمکس رو ببینید!

 

ساعت مچی مردانه مارک Timex

 

ساعت مچی مردانه برند Swatch

این برند به عنوان یکی از ارزان قیمت ترین برندهای ساعت مچی در بازار های جهانی ایجاد شده و نام این مارک از ترکیب دو اسم “Swiss” و ” watch” به وجود اومده. این برند در کنار قیمت مناسبی که داره از نظر کیفیت با سایر برندهای معروف برابری میکنه و مدل های خیلی زیاد و زیبایی هم از این مارک به بازار ارائه شده است.

ساعت مچی ست – زنانه و مردانه

 

ساعت مچی مردانه برند Swatch

 

ساعت مچی مردانه مارک Triwa

این برند در سال ۲۰۰۷ توسط ۴ دوست راه اندازی شد و نام این برند مخفف شده عبارت ” transforming the industry of watches” است. این ساعت های مچی در سوئد طراحی می شوند و هر کدوم از اون ها ترکیبی از عناصر کلاسیک و مدرن هستند!

 

ساعت مچی مردانه مارک Triwa

 

ساعت مچی برند Skagen

ساعت های مچی از این برند در ایالات متحده ساخته می شوند و اکنون تحت کنترل برند Fossil هستند. به طور کلی ساعت های این برند طراحی ویژه و منحصربه فردی دارند وهمه چیز در این ساعت ها به صورت مینینالیسم در نظر گرفته شده و کیفیت آن ها غیر قابل انکار است.

مدل های ساعت مچی چوبی مردانه

 

ساعت مچی برند Skagen

 

ساعت مچی مردانه مارک Citizen

این برند به تولید ساعت های مچی قابل دسترس و دست یافتنی افتخار می کند! ساعت مچی های این برند معمولا قیمت بسیار مناسبی دارند و در رقابت با ساعت های سوئیسی هستند! در ساخت ساعت مچی برند سیتیزن قطعه های خاصی استفاده شده که از نور طبیعی یا مصنوعی برای افزایش قدرت باطری استفاده میکنن و دیگه نیازی به جایگزینی باطری جدید برای ساعت وجود نداره!

 

ساعت مچی مردانه مارک Citizen

 

ساعت مچی مردانه مارک Rotary

این برند در انگلیس تولید میشه و دارای بزرگترین بازار برای فروش محصولات خودش هست و به عنوان یکی از برندهای معروف و شناخته شده بریتانیاست. چند نمونه از ساعت های مچی مردانه از برند روتاری رو ببینید!

 

ساعت مچی مردانه مارک Rotary

 

ادامه ی خواندن

اکسسوری

چه اکسسوری هایی به جذاب شدن لباس کمک میکنه؟

منتشر شده

روی

به وسیله

بعضی وقت ها پیش میاد که موقع حاضر شدن برای مهمونی یا بیرون یا سر کار، از بین لباس ها و ست ها یی که دارین به تصمیم نهایی نمیرسین و یا دیگه ازشون خوشتون نمیاد و یا دیگه اون تیپ تکراری شده. توی این شرایط بهترین کار اینه که  از اکسسوری های جدیده که قیمت زیادی نداره استفاده کنین و لباستون رو بسیار جذاب و جدید نشون بدین. اینجا من بهتون میگم که چه اکسسوری هایی رو میتونین بخرین تا تیپ جدید و متفاوتی رو برای خودتون بسازین.

مغازه ی اکسسوری

مغازه ی اکسسوری

۱. به فروشگاه اکسسوری برین

اگه شما توی کمدتون اکسسوری های زیادی ندارین، بهتره برین به مغازه ای که اکسسوری های زیبا با قیمت های مناسب داره و از اونجا چند قلم اکسسوری مناسب برای لباستون انتخاب کنین. دقت کنین که توی مغازه بگردین و دقیقا چیزی که نیاز دارین، بخرین و گرنه حسابتون خیلی زیاد میشه و این اصلا منطقی و به صرفه نیست.

اکسسوری

اکسسوری

۲. کمربند

کمربند یکی از اکسسوری هاییه که برای خیلی از لباس ها به خصوص شلوار جین لازمه. اگه قراره شلوار بپوشین میتونین کمربند جدید بخرین. حتی اگه پیراهنی دارین که ساده است و میخوایین اون رو بازم بپوشین، میتونین با یه کمربند جدید اون رو از حالت سادگی در بیارین و روی پیرهنتون ببندین. رنگ های قهوه ای مشکی و خاکستری راحت با همه چی ست میشه ولی اگه برای پیراهن میخوایین کمربند بخرین، میتونین رنگ اون رو با گردنبند و گوشواره یا کیف و کفشتون ست کنین.

کمربند روی دامن

کمربند روی دامن

کمربند روی پیراهن

کمربند روی پیراهن

کمربند روی پیراهن کوتاه

کمربند روی پیراهن کوتاه

۳. کیف

کیف های دستی کوچک میتونن توی ظاهر و تیپ شما خیلی تاثیر گذار باشن. اگه برای سر کار یا دانشگاه میخوایین ست انتخاب کنین، کیف های چرمی ساده میتونن انتخاب مناسبی باشن که بشه هر روز ازشون استفاده کرد. ولی اگه برای مهمونی میخوایین کیف انتخاب کنین، کیف های رنگی با طرح های خاص یا جنس وِرنی و براق میتونه خیلی زیبا و جذابتر باشه.

کیف دستی گلدار

کیف دستی گلدار

کیف وِرنی

کیف وِرنی

۴. زیورآلات

زیورآلات مختلفی که بهتون میاد رو امتحان کنین و اون هایی که باهاشون راحت تر هستین رو بخرین. گوشواره ی بزرگ یا گردنبند های رنگی میتونه خیلی تیپ شما رو خاص نشون بده ولی اگه شما رو معذب میکنه و باهاشون احساس راحتی نمیکنین، بهتره از مدل های ساده تر انتخاب کنین که باهاشون اعتماد به نفس بیشتری داشته باشین.

گوشواره ی رنگی ظریف

گوشواره ی رنگی ظریف

گردبند بزرگ و رنگی

گردبند بزرگ و رنگی

گردنبند خاص و بزرگ

گردنبند خاص و بزرگ

گردنبند بزرگ رنگی

گردنبند بزرگ رنگی

۵. دستمال گردن یا شال رنگی رو امتحان کنین

دستمال گردن و یا شال های رنگی که روی لباس استفاده میشه، توی ظاهر شما تاثیر زیادی داره. دستمال گردن رو میتونین با لباس هایی مثل پیراهن های ساده و تک رنگ، کت و شلوار و شومیز های ساده ست کنین. همچنین اگه برای لباس بیرون میخواین اون ها رو استفاده کنین، میتونین با انتخاب شال رنگی مناسب که با بقیه ی لباستون میاد، لباس و تیپتون رو خاص تر نشون بدین.

دستمال گردن و بلوز ساده

دستمال گردن و بلوز ساده

دستمال گردن و پیراهن

ادامه ی خواندن
آگهی
چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۵) از الناز شاکردوست در یک جای خطرناک تا مهناز افشار و آهو خانم !!!

چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!

کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌4 روز پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۸)

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس های جدید سانیا سالاری | متن و عکس از صفحه شخصی سانیا سالاری

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس پروفایل حافظ شیرازی | عکس نوشته اشعار حافظ

چهره‌ها و عکس‌ها6 روز پیش

عکس های جدید رضا رشیدپور مجری و بازیگر + عکس های رضا رشیدپور در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

نوشته و عکس پروفایل عاشقانه پاییز | متن و عکس پاییزی برای همسر

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل با موضوع خدا | عکس نوشته های زیبا در مورد خداوند

مد ستاره‌ها سلبریتی2 هفته پیش

مونیکا بلوچی، بیوگرافی و عکس های جدید او در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com