با ما ارتباط برقرار کن

مواد و لوازم آرایشی

لوازم آرایشی گران بخرید !!

منتشر شده

روی

لوازم آرایشی گران بخرید !! ، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

لوازم آرایشی گران بخرید !!

لوازم آرایشی گران بخرید !!

بررسی‌ها نشان می‌د‌هد‌ که مواد‌ آرایشی تقلبی به د‌لیل رونق بازار مصرف د‌ر ایران، سود‌ زیاد‌ی برای وارد‌کنند‌گان این محصولات قاچاق و تقلبی به همراه د‌ارد‌.

مصرف نابجا و بی‌رویه لوازم آرایشی و بهد‌اشتی د‌ر میان برخی از افراد‌ جامعه به ویژه نسل جوان و حتی نوجوان، باعث شد‌ه که برخی به د‌نبال وارد‌ات محصولات و فرآورد‌ه‌های قاچاق و بی‌کیفیت به کشور باشند‌.

به طوری‌که هم‌اکنون سهم فرآورد‌ه‌های آرایشی و بهد‌اشتی قاچاق د‌ر بازار مصرفی کشور به مراتب بیشتر از فرآورد‌ه هایی است که به صورت رسمی وارد‌ می‌شود‌ یا اینکه د‌ر د‌اخل تولید‌ می‌شود‌.

از آنجا که تعد‌اد‌ انگشت ‌شماری از افراد به د‌نبال جنس اصل یا همان اورجینال هستند‌، یا توان خرید‌ آن را د‌ارند‌، جنس‌های تقلبی بازاری د‌اغ و پررونق د‌ارند‌.

۱-لوازم آرایش ارزان مطابق پوست شما طراحی نشده اند.

لازم است که لوازم آرایش را مطابق رنگ، نوع و شرایط پوست تان انتخاب کنید. بعید است که بتوانید لوازم آرایش خیلی ارزانی پیدا کنید که به طور ویژه برای پوست های حساس فرموله شده باشد. لوازم آرایش گران تر انواع مختلفی برای پوست های خشک، حساس، چرب و … دارند. این محصولات آرایشی دو اثر دارند: نه تنها عیب های پوست تان را پنهان می کنند و ظاهر تازه ای به شما می دهند، بلکه به شما در درمان یا حداقل کنترل وضعیت پوست تان کمک می کند.

به عنوان مثال اگر پوست خیلی خشکی دارید و یک کرم پودر مرطوب کننده انتخاب کنید، هم پوست تان را مرطوب نگه می دارد و هم باعث می شود دیرتر چروک شود؛ چرا که این امر به عنوان یک واقعیت شناخته شده است که پوست خشک در معرض ابتلا به پیری زودرس است.

۲-محصولات آرایشی گران تر به مدت طولانی تری روی پوست می مانند.

در حال حاضر می توانید راحت کرم پودری پیدا کنید که ۲۴ تا ۳۶ ساعت روی پوست تان بماند و خراب هم نشود. این موضوع در مورد ریمل و خط چشم ضد آب هم صدق می کند.

برای مثال هر شخصی که زیاد آرایش می کند می داند که خط چشم می تواند زیر چشم را سیاه کند و ظاهرتان را خسته نشان دهد. اما خط چشم های گران قیمت تا زمانی که خودتان آن را با پد مخصوص آرایش پاک نکنید، نمی ریزند. ریمل هم همین گونه است، ریمل ضد آب ارزان نخرید که نوع ارزان آن خیلی مقاوم نیست.

۳-مواد اولیه آنها بی کیفیت هستند.

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان لوازم آرایش، به جای مواد مصنوعی شروع به استفاده از مواد طبیعی کرده اند که هم بهتر است و هم سالم تر. مواد اولیه آلی برای لوازم آرایش به اندازه مواد مصنوعی خوب هستند و با پوست تان مهربان تر هستند؛ علاوه بر این، یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که پوست حساسی دارند و کسانی که به محصولات آرایشی معمولی حساسیت دارند. کیفیت هرگز ارزان نیست و این یک واقعیت شناخته شده است.

قیمت لوازم آرایشی معمولاً شاخص خوبی برای کیفیت آن است و برندهای گران تر معمولاً انتخاب بهتری نسبت به محصولات آرایشی داروخانه ای هستند. به غیر از این، برندهای معروف دارای شهرتی هستند که می خواهند آن را حفظ کنند و با مواد اولیه بی کیفیت، تصویر خود را در ذهن مشتریان شان خراب نمی کنند. در نتیجه به خاطر استفاده از مواد اولیه خوب، قیمت محصولات شان بالا می رود.

۴-کیفیت کلی پایین

اگر با لوازم آرایش گران قیمت آرایش کنید ظاهرتان خیلی بهتر از وقتی می شود که با لوازم آرایش ارزان قیمت آرایش کنید. لازم به گفتن نیست که محصولات آرایشی ارزان تر ماندگاری کمتری دارند و به طور قابل ملاحظه ای کیفیت رنگ کمتری هم دارند. لوازم آرایش گران قیمت، رنگ ها و سایه رنگ های مختلفی عرضه می کنند و اجازه می دهند درجه رنگ های مختلفی را امتحان کنید. این جنبه به خصوص برای آرایشگران خلاق مهم است؛

اگر چه مردم عادی هم می توانند بدون نیاز به آموزش های تخصصی از این محصولات استفاده کنند. کیفیت ضروری است به ویژه برای رویدادهای منحصر به فردی که جای هیچ گونه اشتباهی نیست. روز عروسی تان نزدیک است؟ یا اینکه در مهمانی های زیادی شرکت می کنید و دوست دارید همیشه بی عیب و نقص به نظر برسید؟ اگر این طور است لوازم آرایش گران قیمت انتظارات شما را از نظر کیفیت برآورده می کند.

۵-بسته بندی های مختلف

درست است که کیفیت آرایش به مراتب مهم تر از بسته بندی محصول است، اما بسته بندی نقش مهمی ایفا می کند؛ به خصوص اگر همیشه در رفت و آمد هستید و می خواهید لوازم آرایش تان را هم با خودتان این ور و آن ور ببرید.

لوازم آرایش گران قیمت معمولاً بسته بندی جمع و جورتری دارند و حمل کردن شان آسان تر است و معمولاً در یک بسته بندی جذاب و مشتری پسند عرضه می شوند.

۶-لوازم آرایش گران قیمت معمولاً همراه با یک سیاست بازگشت عرضه می شوند.

یکی دیگر از جنبه های مهم در مورد لوازم آرایشی گران قیمت این است که بسیاری از برندها معمولاً نمونه های رایگان ارائه می دهند که می توانید آن را تست کنید تا محصول مناسب نیازهایتان را پیدا کنید. متأسفانه این موضوع در مورد لوازم آرایشی ارزان قیمت وجود ندارد.

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرم

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی
loading...

مواد و لوازم آرایشی

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

منتشر شده

روی

به وسیله

متاسفانه به دلیل گران شدن محصولات آرایشی ممکن است برندهای بی کیفیت و تقلبی زیاد تر شده باشد و استفاده از محصولات آرایشی بی کیفیت برای سلامتی پوست شما ضررهای زیادی خواهد داشت.

ما در این جا محصولات آرایشی معتبر و باکیفیت برند رابه شما معرفی خواهیم نمود. و همچنین نکات در مورد لوازم آرایشی را خواهیم خواند.

به گزارش مجله دوستم از آنجایی که مارکهای غیر استاندارد و تقلبی فراورده های‌ آرایشی رشد روز افزونی یافته اند بنابر این برای آشنایی با محصولات معتبر و قابل اعتماد فهرستی از برترین مارکهای محصولات آرایشی در این جا معرفی گردیده است:

معتبر ترین مارک های آرایشی

۱-فراورده های‌ ساخت کشور امریکا:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی
۲- فراورده های‌ ساخت کشور فرانسه:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی
* مارکهای زیرمجموعهL ‘REAL
 

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی

۳- فراورده های‌ ساخت کشور انگلیس:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

۴- فراورده های‌ ساخت کشور کشور آلمان:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی
* مارکهای زیرمجموعهSchwarzkopf:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی
۵- فراورده های‌ ساخت کشور سوئیس:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی
۶- فراورده های‌ ساخت کشور ترکیه:

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

نکات مهم لوازم آرایشی

به‌طور کلی در فرهنگ ایرانی‌ها، اعراب و ترک‌ها استفاده از لوازم آرایش بیشتر از کشورهای غربی مورد توجه قرار می‌گرفته است و این روند تا به امروز ادامه پیدا کرده و حتی بسیار بیشتر هم شده است اما این استفاده بیش‌از‌حد مشکلات فراوانی را ایجاد می‌کند.

به گزارش مجله دوستم بنا به گفته عباس نجفی، رئیس سازمان مبارزه با قاچاق بسیاری از لوازم آرایش مورد نیاز به‌ صورت قاچاق وارد کشور می‌شود و مصرف‌کننده نمی‌تواند در مورد سلامت ان‌ها اطمینان حاصل کند، چون روی ان‌ها نظارتی وجود ندارد و به همین دلیل احتمال آلودگی‌ها و ابتلا به بیماری‌‌ها از طریق لوازم آرایش به‌خصوص در ایران بسیار زیاد است.

شاید دانستن هر کدام از این خطرات باعث شود که هنگام انتخاب لوازم آرایش کمی بیشتر دقت کرده و نیز برای حفظ سلامت خود هم که شده کمتر از این گونه لوازم استفاده کنید.

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی از چه ترکیباتی ساخته شده است؟

لوازم آرایشی دارای ترکیبات شیمیایی متعددی است و انواع این اقلام آرایشی ساخته شده از رنگ‌ها، اسانس‌ها،‌فیلترهای رنگی و…. است که باعث می‌شود پوست صورت تغییر رنگ دهد، همچنین در خوشبو‌تر کردن، براق شدن و یا مات شدن پوست صورت تأثیرگذار است.

برخی از ترکیبات لوازم آرایشی، طبیعی و یا به صورت مصنوعی است که هر کدام در جایگاه خود مشکلات خاصی را برای پوست صورت ایجاد می‌کنند.افلاتوکسین‌ها مواد تولید شده توسط قارچ‌ها به شمار می‌روند که سمی و خطرناک هستند.

 وجود سرب و افلاتوکسین‌ها در ترکیبات آرایشی صدماتی به پوست وارد می‌سازد اگر این دو ماده خطرناک در ترکیبات مواد آرایشی بیش از حد وجود داشته باشد و زنان بطور مداوم ودر دفعات متعدد از لوازم آرایش استفاده کنند ممکن است پوست‌شان تحریک شده و به مشکلات پوستی دچار شوند.وجود این ماده سمی در مواد آرایشی نامرغوب جذب می‌شود.

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

مارک بالا جزو مارک های معتبر است

کـدام پاک‌کننـده را نخریــد؟

فراموش نکنید بهتر است یک پاک‌کننده آرایش خوب تهیه کنید. زیرا خرج‌کردن پول بیشتر به نفع سلامت پوست‌تان خواهد بود. مارک‌های مشهور تجاری لوازم آرایش، به‌طور معمول پاک‌کننده‌های خوبی نیز به بازار عرضه می‌کنند.

برای پاک کردن آرایش چشم از مواد پاک‌کننده آرایش که ویژه چشم است، استفاده کنید. چشمان شما بسیار حساس هستند و نیاز به مراقبت بیشتری دارند.

آرایش صورت شما مانند کرم پودر و رژ لب به‌راحتی به وسیله پاک‌کننده‌های آرایشی که پایه آبی دارند، از روی پوست‌تان پاک می‌شوند، ولی آرایش چشم مثل سرمه، ریمل و خط چشم نیاز به مواد پاک‌کننده قوی‌تری دارند. این مواد پاک‌کننده باید پایه روغنی داشته باشند تا این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما پاک کنند.

برای پاک کردن آرایش یک تکه پنبه یا پد پنبه‌ای رابه مواد پاک‌کننده آغشته کنید و روی پوست صورت، اطراف چشم و گردن خود بکشید.

درصورتی که با این روش، آرایش شما پاک نشد چند نقطه از ماده پاک‌کننده را در چند جای صورت‌تان بگذارید، سپس با یک گلوله پنبه مرطوب ان را در تمام صورت‌تان پخش کنید با این روش حتی مواد آرایشی نفوذ کرده به منافذ پوست‌تان نیز خارج می‌شوند.

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی چه مشکلات و بیماری‌های پوستی را ایجاد می‌کند؟‌
برخی زنان نسبت به یک ماده خاص یا مواد موثر در یک محصول آرایشی حساس هستند، از این جهت در تماس با ان ماده شیمیایی پوست صورت‌شان واکنش نشان می‌دهد، اگر مواد آرایشی بیش از ۶ ساعت روی پوست صورت بماند علائمی مانند قرمزی، خارش، تورم و تاول‌های زیر پوستی ایجاد می‌کند.برخی عوارض کوتاه مدت و برخی دیگر بلند مدت هستند که طبق معمولً در تماس پوست با مواد گیاهی یا شیمیایی آلوده واکنش‌های پوستی یا عفونی بروز پیدا می‌کند.

توصیه مهم این‌که زنان بهتر است از لوازم آرایش‌های استاندارد که برچسب وزارت بهداشت دارد و مورد تایید آزمایشگاه‌های وزارت بهداشت است استفاده کنند، زیرا اکثر لوازم آرایش‌هایی که وارداتی هستند از ترکیبات موادی چون سرب،‌مایع پرده جنینی،هورمون‌های پروژسترون و استروژن تشکیل شده‌اند که در ابتدا نشاط و شادابی موقتی به پوست صورت می‌دهند اما در درازمدت مشکلات را تشدید می‌کند.

پاک کننده‌های الکل‌دار بخریم؟

پاک کننده‌هایی را که در ان الکل به کار رفته است، خریداری نکنید. این پاک کننده‌ها اگرچه باعث می‌شوند در سطح پوست‌تان احساس تازگی کنید ولی در طولانی‌مدت موجب خشکی پوست شما می‌شوند.

همچنین کسانی که پوست حساسی دارند باید هنگام خرید پاک کننده‌ها دقت بیشتری به خرج دهند. می‌توانید نمونه این محصولات را روی پوست بازوی‌تان امتحان کنید و اگر به ان حساسیت نداشتید، ان را خریداری کنید.

با چه شیوه‌ای می‌توان متوجه شد پوست صورت به مواد شیمیایی حساسیت دارد؟
یکی از شایع‌ترین مشکلات ایجاد حساسیت‌های پوستی است برخی اوقات به زنانی که آلرژی بالایی دارند توصیه می‌شود قبل از مصرف لوازم آرایش ان را تست کنند.

دراین روش قسمتی از ماده آرایشی را روی بازوی خود امتحان کرده و چون پوست بازو مانند پوست صورت حساس و نازک است و از لحاظ بافتی شبیه به هم هستند اگر ظرف مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت واکنش نشان داد مشخص خواهد شد که پوست صورت شان در تماس با مواد آرایشی ممکن است دچار التهاب و واکنش پوستی شود.

سایه چشـم چه مشکلاتی ایجاد می‌کند؟
مصرف انواع سایه‌های رنگی، به‌ویژه انواع ضدآب ان‌ها می‌تواند علاوه‌بر قرمزی، تورم و خارش، فرد را دچار خشکی و پوسته‌ریزی و تغییر رنگ بارز در ناحیه اطراف چشم کند.

به گزارش مجله دوستم البته صدمه به لایه‌های محافظ پوست می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد عفونت‌های میکروبی و قارچی نیز باشد و این واکنش به‌ویژه در فصول گرم تشدید می‌شود. متاسفانه استفاده از لنزهای رنگی و مژه‌های مصنوعی به‌ویژه با روش کاشت مصنوعی نیز زمینه را برای بروز انواع واکنش‌های پوستی و حتی ریزش مژه‌های فرد و عفونت داخلی و اطراف چشم فراهم می‌کند و اگر هم زمان از خط چشم و ریمل هم استفاده شود، این واکنش‌ها تشدید خواهند شد.

برخی از سایه‌ها به‌دلیل وجود مواد رنگی یا خوشبو در ان‌ها، بعد از قرار گرفتن فرد در دسترس اشعه آفتاب، لک‌های پوستی ایجاد می‌کنند. این لک‌ها و چروک زودرس و خشکی ایجادشده در ناحیه اطراف چشم، می‌تواند نمای ناخوشایندی به‌وجود آورد.

کدام‌یک از اجزای صورت در تماس با لوازم آرایش و استفاده بیش از حد صدمه بیشتری می‌بیند؟
چشم یکی از حساس‌ترین اجزای صورت به شمار می‌رود بنابر این قبل از انتخاب به نوشته‌های‌ روی لوازم آرایشی باید توجه کرد. اغلب زنانی که پوست چرب دارند اگر از لوازم آرایشی که حاوی روغن زیاد است استفاده کنند چون پوست چرب مستعد جوش زدن است از این جهت آکنه و جوش‌های زیر پوستی را تشدید می‌کند.

 استفاده زیاد از کرم‌های آرایشی دهانه غدد چربی پوست را می‌بندد و جوش‌های زیر پوستی،‌واکنش‌های پوستی و حساسیت را ایجاد می‌کند و به مرور زمان لک‌های تیره رنگی روی پوست گونه بروز پیدا می‌کند همچنین تورم پلک، ریزش اشک و سوزش در چشم رابه وجود می‌آورد.

کدام محصول آرایشی بدون عوارض است؟

یک فرآورده آرایشی مرغوب باید غیرحساسیت‌زا «هیپوآلرژیک»؛ غیرکومدوژن «یعنی موجب دانه‌های سرسیاه پوستی نشود» و غیرآکنه‌زا «یعنی باعث جوش صورت نشود» باشد. به عبارت دیگر این فرآورده‌ها باید حداقل حساسیت‌زایی را داشته باشند؛ منافذ پوست را نبندند و موجب پیدایش جوش در چهره نشوند. استفاده از محصولات آرایشی خوشبو چندان توصیه نمی‌شود چون اغلب مواد آرایشی تقلبی در زیرزمین‌ها و با مواداولیه بسیار نامرغوب تولید می‌شوند.

به گزارش مجله دوستم گاه بوی این مواداولیه ان‌قدر نامطبوع است که سازندگان وادار می‌شوند برای پوشاندن و مخفی کردن ان از عطرها و مواد بودار مختلف در فرآورده‌های آرایشی استفاده کنند تا خوشایند مصرف‌کننده شود.

در رنگ بندی یا تعیین انواع پوست، کدام رنگ از پوست حساس‌تر هستند؟
انواع پوست‌ها در گروه‌بندی به شش دسته تقسیم بندی می‌شوند اما بطور کلی سه گروه از پوست‌ها بیشتر در دسترس صدمه هستند.پوست‌های روشن در دسترس نور مستقیم خورشید دچار کک و مک می‌شوند و بیشتر از خود واکنش پوستی یا التهابی نشان می‌دهند.زنانی که پوست‌های تیره دارند اگر در نواحی از پوست شان در اثر مواد آرایشی لک ایجاد شود دیرتر به درمان پاسخ می‌دهند.

بهترین مارک های معتبر محصولات آرایشی | نکات مهم لوازم آرایشی

لوازم آرایش تقلبی را چگونه بشناسیم؟

محصولات قانونی که لیبل وزارت بهداشت را دارند، میزان سرب موجود در ان‌ها کمتر از میزان مجاز است و به هیچ‌وجه خطرناک نیستند. البته این قضیه در مورد آرسنیک هم مصداق دارد که میزانش نباید بیشتر از ۱۰PPM باشد ولی به‌طور کلی سرب به هیچ‌وجه خاصیت ایجاد سرطان پوست را ندارد و فقط به‌دلیل این‌که ممکن است در محصولاتی مثل رژ لب که خورده و جذب دستگاه گوارش می‌شوند، ایجاد مسمومیت کند.

با این اوصاف و با توجه به مصرف فراگیر لوازم آرایشی در ایران، متخصصان داخلی عقیده دارند، انچه در مصرف لوازم آرایشی اهمیت بیشتر دارد، استفاده از محصولات استانداردی است که مجوز وزارت بهداشت را دارند، با این استدلال استفاده از مارک‌های مشهور همان‌ گونه بهتر از استفاده از مارک‌های بی‌نام و نشان است.

بهترین روش برای پاک کردن آرایش از روی پوست صورت چیست؟
استفاده از محلول‌های شست‌وشوی آرایش باید مطابق با نوع پوست صورت خریداری شود.بهتر است برای پوست‌های خشک از لوسیون شست‌وشو دهنده،صابون مخصوص یا ژل شست‌وشو استفاده شود همچنین محلول‌ها و تونیک‌های شست‌وشو یا صابون‌های گلیسیرینه یا کرم دار صدمه کمتری به پوست وارد می‌کنند از این جهت بهترین گزینه برای پاک کردن آرایش صورت هستند.

به گزارش مجله دوستم برخی زنان برای پاک کردن آرایش صورت از دستمال یا پنبه استفاده می‌کنند که این روش به دلیل ایجاد اصطکاک میان پوست صورت و پنبه یا دستمال پوست را ضخیم ودر دراز مدت چین و چروک ایجاد می‌کند.

اگر استفاده از لوازم آرایش درست ودر حد اعتدال باشد پیری زودرس ایجاد نخواهد شد همچنین زنان می‌توانند از کرم‌های ضد آفتاب رنگی بجای کرم پودر استفاده کنند.

لوازم آرایش ضد‌آب بخریم؟

سایه‌های کم‌رنگ، پودری و مات کمتر حساسیت‌زا هستند. به‌طور کلی استفاده از محصولات آرایشی محلول در آب کمتر از مواد آرایشی غیرقابل شست‌وشو ایجاد حساسیت و صدمه پوستی می‌کنند، زیرا برای پاک کردن خط چشم‌ها و ریمل‌های واترپروف «غیرقابل شست‌وشو با آب» نیاز به حلال‌هایی است که به‌خودی خود می‌توانند موجب حساسیت و صدمه به پوست شوند.

به یاد داشته باشید، سایر مواد حساسیت‌زا و آزاردهنده نیز می‌توانند از طریق انگشتان با ناحیه اطراف چشم تماس پیدا کنند.

ادامه ی خواندن

مواد و لوازم آرایشی

آرایش پاک کن مناسب پوست های چرب ، خشک و حساس

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | مواد و لوازم آرایشی – پاک کردن آرایش یکی از مهم ترین قسمت های روتین قبل از خواب هستش که باید به دقت کامل انجام بشه تا هرچیز اضافی که روی پوست، چشم، مژه ها و گردن قرار دارن از بین برن، بعد به پوست آبرسانی بشه تا هم از پیری پوست و هم بنا به جنس پوست از خشکی یا چربی بیش از حد اون جلوگیری بشه. پاک کننده های آرایشی (sMakeup Remover) به دو دسته تقسیم میشن: پاک کننده های مناسب برای پوست خشک – خشک و حساس، خشک و معمولی –  و پاک کننده های آرایشی برای پوست های چرب – حساس و جوش دار. در ادامه میخوایم بهترین پاک کننده آرایش چشم، بهترین مارک شیر پاک کن صورت و بهترین مارک پاک کننده آرایش صورت برای انواع پوست از چرب و جوش دار تا خشک و حساس رو به همراه قیمت براتون بگیم.

پاک کننده آرایش، معرفی بهترین آرایش پاک کن ها

آرایش پاک کن مناسب پوست خشک و حساس

آرایش پاک کن ویشی

Vichy Purete Thermal 3-in-1

یکی از بهترین پاک کننده های چشم و کلینزرهای صورت این آرایش پاک کن پرفروش از برند فرانسوی ویشی هستش که جایزه ی “بهترین محصول آرایشی مجله الور ۲۰۱۴” رو ازان خودش کرده. فرمولاسیون اون طوریه که آرایش چشم و صورت رو به خوبی و با یک حرکت پاک میکنه. به آسونی اون رو در قسمت هایی که میخواین آرایش پاک بشه ماساژ بدین و پاک کنین، بعد صورتتون حس می کنه که انگار زیر آبشار تر و تازه ای بوده! بعد از اینکه روی صورت زدین، با یک پد آرایشی یا آب گرم صورت رو پاک کنین.

قیمت: ۱۴.۸۲ پوند

آرایش پاک کن ویشی

آرایش پاک کن گارنیر (گارنیه)

Garnier SkinActive Micellar Cleansing Water

یکی از بهترین مارک شیر پاک کن صورت که یک کلینزر (شوینده) کاملِ. هر نوع میکاپی روی صورت داشته باشین – حتی ضدآب – رو هم به راحتی و کامل پاک میکنه و پوست رو تازه نگه میداره. بدون الکل، روغن و رایحه ست. به پوست صورت هیچ گونه آلرژی و حساسیتی نمیده و نه تنها برای پوست های خشک بلکه برای همه ی پوست ها کار برد داره، به خصوص کسانی که پوست حساس دارن و نگران استفاده از پاک کننده ها هستن.

قیمت: ۲۴.۵۰ پوند

آرایش پاک کن گارنیه

شیرپاک کن آون

Avene Gentle Milk Cleanser

هرچیزی که فکرش رو بکنین – مثل خشکی پوست – با استفاده از این شیرپاک کن ملایم و مخملی از روی پوست حل میشه و میره و همزمان هم به پوستتون شبنم بهاری تزریق میشه!

قیمت: ۱۲ پوند

شیرپاک کن آون

آرایش پاک کن لاروشه پوزای

La Roche-Posay Makeup

یکی از بهترین مارک شیر پاک کن های صورت از برند لاروشه پوزای که برای پوست های حساس و خشک بسیار مناسبه، بدون صابون، الکل، پارابن و رنگ دهنده هاست. کاملا ضد حساسیت و به ملایمت هر آرایش و ناخالصی رو از روی پوست جدا میکنه.

قیمت: ۱۲ پوند

آرایش پاک کن لاروشه پوزای

ژل صورت گارنیه

Garnier Micellar Cleansing Gel Wash

ارایش پاک کن دیگه ای از گارنیه که حاوی آب میسلار (سوسپانسیون آب نرم و توپک های خیلی ریز تمیز کننده) هستش و به راحتی تمام آرایش رو پاک میکنه. این مدل پاک کننده ژلی هستش که تمام منافذ صورت و پوست رو تمیز می کنه.

قیمت: ۲.۶۵ پوند

ژل صورت گارنیه

آرایش پاک کن کلارینس

Clarins Gentle Foaming Cleanser with Shea butter

یکی از بهترین مارک آرایش پاک کن صورت که به صورت اختصاصی برای پوست های خشک و حساس طراحی شده و حاوی ویتامین B5 هستش که پاک کنندگی رو سرعت میده و پوست رو نرم و لطیف نگه میداره.

قیمت: ۲۰ پوند

آرایش پاک کن کلارینس

آرایش پاک کن بایودرما

Bioderma Sensibio H2O Micellar Water

پاک کننده آرایش بیودرما حاوی فرمولاسیونی هستش که میکاپ رو در یک مرحله کاملا پاک میکنه، جوری که اصلا نیاز نداره با آب بخواین بشورین صورتتون رو! میسلار واتر همون طور که گفته شد یه سری مولکول های خاص هستن که به صورت سوسپانسیون در آب نرم قرار دارند و هر گونه چربی، کثیفی و باقی مونده ی لوازم آرایشی رو به خودشون جذب می کنن و در عین حال از  خشکی پوست جلوگیری می کنن. این پاک کننده ی آرایش بدون روغن و ملایمه و برای پوست های حساس و مستعد آلرژی بهترین انتخابه.

قیمت: ۱۵ پوند

آرایش پاک کن بایودرما

مراقبت از پوست – روش صحیح پاک کردن آرایش صورت

آرایش پاک کن مناسب پوست چرب

آرایش پاک کن ستافیل

Cetaphil Gentle Makeup Remover

وقتی که صحبت از یک پاک کننده آرایش مناسب پوست چرب میشه ستافیل جنتل میکاپ ریمور یکی از بهترین انتخاب ها هستش و تمام آرایش صورت حتی سرسخت ترین ها، ناخالصی ها و چربی ها رو از روی پوست پاک میکنه و به دلیل وجود آلوئه ورا، چای سبز و جینسینگ باعث لطافت و نرمی پوست میشه. حالت چرب به جا نمیذاره، بدون رایحه و بدون جوش هستش و پوست رو تازه میکنه. اگر پوست چرب و حساسی دارین این پاک کننده آرایشی بهترین انتخابه.

قیمت: ۱۶.۹۹ پوند

آرایش پاک کن ستافیل

آرایش پاک کن پوست چرب گارنیه

Garnier SkinActive Micellar Cleansing Water

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین مارک پاک کننده ی آرایش صورت برای پوست چربتون هستین، گارنیه اسکین اکتیور میسلار کلینزینگ واتر بهترین انتخابه. نیازی به شستن با آب و مالیدن زیاد پوست نداره، بنابراین بهترین انتخاب برای صورت، لب و چشم ها هستش. بدون روغن، پارابن و رایحه هستش در نتیجه هیچ گونه خشکی و آسیبی به جا نمیذاره.

قیمت: ۵.۰۰ پوند

آرایش پاک کن پوست چرب گارنیه

پوست زیبا و شاداب – معرفی تونر و انواع آن

آرایش پاک کن لورال

L’Oreal Skin Expert/Paris Micellar Cleansing Water

یکی دیگه از بهترین مارک های آرایش پاک کن برای پوست چرب لورال هستش که روغن و آلودگی رو از پوست جدا میکنه و باعث شفافیت و تازه شدنش میشه، در نتیجه هرچیزی که باعث بسته شدن منافذ پوست میشده رو از بین میبره. همچنین پوست رو هم مات می کنه و در کل شوینده ی کاملی برای پوست های چربه!

قیمت: ۶.۹۹ پوند

آرایش پاک کن لورال

دستمال آرایش پاک کن کلین اند کلیر

Clean & Clear Oil-Free Makeup Dissolving Facial Cleaning wipes

یکی از بهترین پدهای پاک کننده ی آرایشی برای پوست های چرب که به سرعت تمام چربی اضافی رو در خودش حل میکنه و تمام منافذ پوست رو تمیز میکنه هستش و برای پوست های نرمال، چرب و حتی مختلط هم بسیار مناسبه. از طرفی برای افرادی که از لنزهای تماسی استفاده می کنن هم کاملا کاربردیه.

قیمت: ۵.۴۱ پوند

دستمال آرایش پاک کن کلین اند کلیر

آرایش پاک کن مناسب پوست های جوش و آکنه دار

دستمال مرطوب نوتروژینا

Neutrogena Makeup Remover Cleansing Towelettes

یکی دیگه از بهترین مارک های پاک کننده آرایش چشم و صورت برند نوتروژینا هستش که از نظر درماتولوژیست ها (متخصصین پوست) و افتالمولوژیست ها (چشم پزشکان) تست شده هستن. بعد از استفاده از این پد آرایش پاک کن، نیازی به شستن صورت ندارین و اگه از لنز های تماسی استفاده می کنین نوتروژینا گفته که مواد شیمیایی اون آسیبی به چشم هاتون نمی زنن. می تونین تمام صورت رو هم باهاش پاک کنین.

قیمت: ۲۴.۹۶ پوند

کرم ضد آفتاب مناسب برای پوست های چرب و جوش دار

دستمال مرطوب نوتروژینا

آرایش پاک کن کلینیک

Clinique Take the Day Off Makeup Remover

اگر دوست ندارین که از پدهای مرطوب استفاده کنین، یکی از محلول های عالی پاک کننده ی چشم و صورت از برند کلینیک هستش که نه به پوست و نه به چشم ها آسیبی نمیزنه. بعد از مصرف هم می تونین صورتتون رو با آب بشورین.

قیمت: ۱۷.۵۰ پوند

آرایش پاک کن کلینیک

آرایش پاک کن بادی شاپ

The Body Shop Camomile Gentle Eye Makeup Remover

آرایش پاک کن چشم و صورت بادی شاپ حاوی عصاره بابونه هستش و بر پایه آب قرار داره، همچنین گلیسیرین برای مرطوب کردن پوست داره و هیچ رنگ یا رایحه ی اضافی هم نداره، از طرفی روی هیچ موجود زنده ای هم تست نمیشه.

قیمت: ۳ پوند

آرایش پاک کن بادی شاپ

ادامه ی خواندن

مواد و لوازم آرایشی

مژه مصنوعی خوب، معرفی بهترین برندهای مژه مصنوعی

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | مواد و لوازم آرایشی – مژه مصنوعی این کمک رو به شما می کنه که چشم هایی بزرگ تر و جذاب تر داشته باشین و برای یه آرایش غلیظ برای مهمانی ها و عروسی ها، تکمیل کننده آرایش صورت شما باشه. استفاده از مژه مصنوعی، می تونه مضراتی هم داشته باشه به همین خاطر بهتون توصیه می کنیم که حتما مژه مصنوعی با کیفیت مناسب و قابل قبول استفاده کنین تا دچار مشکل خاصی نشین.

Make Up For Ever Lash Show -N-101

کیفیت بسیار بالای مژه به همراه اپلیکاتور و چسب مخصوص و همچنین ظاهری زیبا و طبیعی. تارهای این مژه مصنوعی دقیقا شبیه به مژه های طبیعی هستش و باعث میشه که فیک بودن اونا خیلی مشخص نباشه.

مژه مصنوعی برند میکاپ فوراور

Huda Beauty Classic Lash – Samantha #7

مژه بسیار پرپشت و مشکی با وزن بسیار سبک که باعث میشه استفاده ازش راحت باشه. این مژه مصنوعی باعث میشه چشم ها کاملا باز و بزرگ و جذاب تر بشن.

مژه مصنوعی هدی بیوتی

Eylure Exaggerate No. 143 Lashes

مژه بسیار پرپشت و سبک با چسب باکیفیت که ماندگاری طولانی مدتی داره. این مژه مصنوعی طوری طراحی شده که برای استفاده مبتدی ها هم خیلی عالی و مناسبه.

مژه مصنوعی برند ایلور

Lilly Lashes in ‘Miami

یه مژه مصنوعی بسیار گران قیمت که سلبریتی هایی مثل کایلی جنر و کیم کارداشیان هم ازش استفاده می کنن. این مژه مصنوعی خیلی زیبا روی پلک ها قرار می گیره و حالت بسیار خوبی به چشم ها میده.

مژه مصنوعی برند لیلی

Tarte Tarteist Pro Cruelty-Free Lashes in Goddess

یه مژه مصنوعی فوق العاده برای کسایی که از لنز استفاده می کنن. با تارهای کاملا فر و زیبا و استفاده آسان و ساده.

مژه مصنوعی برند تارتیست

Urban Decay Fast Easy Sexy Instalush Partial False Lashes

این مژه مصنوعی هم از کیفیت بسیار زیادی برخورداره و هیچ مشکلی برای پلک زدن ایجاد نمی کنه و تنها عیبی که داره اینه که باید براش به طور جداگانه چسب مژه خریداری کنین.

مژه مصنوعی برند اربن دیکی

Red Cherry Lashes in #43

شاید این بهترین و باکیفیت ترین مژه مصنوعی هستش که می تونین با قیمت خیلی مناسب تهیه اش کنین. کاملا سبک و باکیفیت و نمایی کاملا طبیعی و زیبا.

مژه مصنوعی برند ردچری

چند نکته درباره استفاده از مژه مصنوعی

هرگز از مژه استفاده شده دیگران استفاده نکنین.

همیشه سطح چسبنده مژه رو کاملا تمیز کنین و بعد ازش استفاده کنین.

هیچ وقت موقع خواب، مژه مصنوعی به چشم نداشته باشین.

اگه چسب مژه خیلی محکمه و از روی پلک کنده نمیشه، با کمی روغن، گوشه های پلک رو ماساژ بدین و خیلی آروم مزه رو جدا کنین.

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی
loading...

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی خانوادگی دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com