با ما ارتباط برقرار کن

عمل‌های زیبایی و مراقبت‌ها

روش های غیر تهاجمی برای درمان پوست و بدن در سال ۲۰۱۹

منتشر شده

روی

این روزها روش های خیلی متنوع و زیادی برای درمان مشکلات بدن و پوست وجود داره و این امکان رو به شما میده که به جز فکر کردن به عمل جراحی گزینه های دیگری هم داشته باشید. این روش ها که با نام روش های غیر تهاجمی معروف هستند معمولا با درد کمتری همراه بوده و از هیچگونه جراحی در اون استفاده نمیشه.

سفت کردن بدن، از بین بردن علائم کشش یا زخم روی پوست، از بین بردن چربی های اضافی بدن یا رفع مشکل عرق کردن بیش از حد همگی مشکلاتی هستند که روش غیر تهاجمی برای درمان آن ها وجود داره. در ادامه با تعدادی از روش های مدرن و غیر تهاجی برای درمان مشلات بدن و پوست که در سال ۲۰۱۹ همچنان پرطرفدار خواهند بود آشنا میشید! با زیبامون همراه باشید.

 

از بین بردن چربی اضافی بدن با روش ترو اسکالپ تری دی – TruSculpt 3D

اگر تا به حال نام روش هایی مثل Coolsculpting و SculpSure شنیده باشید حتما با روش های غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی اضافی بدن آشنا هستید. TruSculpt 3D یک روش مدرن و غیر تهاجمی برای از بین بدن چربی اضافی در بدن هست و تقریبا برای تمام قسمت های بدن از جمله قسمت داخلی ران موثر هست.

این روش مبتنی بر حرارت فرکانس رادیویی انجام میشه و تاثیرات بهتری نسبت به انجماد چربی در بدن داره و کمک میکنه تا چربی های بدن خیلی سریع و موثر ذوب بشن. این روش به هیچ عنوان دردناک نیست و در مدت زمان کوتاهی انجام میشه و تقریبا برای هر قسمت از بدن ۱۵ دقیقه زمان نیاز هست. نتایج حاصل از این روش به سرعت و بعد از گذشت ۳ ماه قابل مشاهد هست و هیچگونه خرابی و آسیبی روی پوست باقی نمیزاره.

 

چربی شکم و پهلو

 

درمان عرق کردن بیش از حد با روش غیر تهاجمی درمانی میرا درای – miraDry 

از این روش معمولا برای درمان عرق کردن بیش از حد استفاده میشه. این دستگاه به طور موثر غدد مربوط به عرق در زیر بغل رو از بین میبره و باعث کاهش عرق کردن میشه. قبل از استفاده از این روش جدید، معمولا از روش بوتاکس برای درمان عرق کردن بیش از حد استفاده میشه که با اختراع این روش، تقاضای زیادی برای استفاده ازان ایجاد شده است.

استفاده از روش درما درای حتی برای افرادی که میزان عرق عادی دارند اما از خیس شدن لباس در اثر عرق کردن خجالت میشکند هم گزینه مناسبی هست. میشه گفت این روش، یک درمان دائمی برای عرق کردن بیش از حد هست و در کمتر از یک ساعت انجام میشه و بعد از انجام این درمان دیگر نیازی به استفاده از دئودورانت یا اسپری های ضدعرق نخواهید داشت. این روش غیر تهاجمی هیچگونه عوارضی به همراه نداره.

 

عرق کردن بیش از حد

 

درمان استریچ مارک با روش سکرت آر اف میکرونلدینگ – Secret RF Microneedling

این روش مدرن ترکیبی از روش آر اف و میکرونلدینگ هست که با استفاده از ارتعاشات رادیوی باعث افزایش کلاژن سازی در پوست میشه. این روش یک درمان موثر برای استریچ مارک یا ترک های پوستی هست و کمک میکنه تا پوست به حالت طبیعی و اولیه برگرده.

علاوه بر این از این روش غیر تهاجمی برای درمان زخم های پوستی، آثار چین و چروک و علائم پیری پوست هم استفاده میشه. به طور کلی این روش در یک ساعت انجام میشه و ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد نتایج اون روی پوست مشخص میشه.

 

ترکهای پوستی

 

درمان غبغب با روش غیر تهاجمی درمانی کیبلا – Kybella

کیبلا یک روش درمانی و موثر برای از بین بردن چربی به ویژه چربی های اضافه در زیر چانه (غبغب) هست ولی برای از بین بردن چربی در سایر قسمت های بدن هم مورد استفاده قرار می گیره. استفاده از این روش معمولا به ۱ تا ۶ جلسه درمانی نیاز داره اما نتایج اون تا مدت های طولانی باقی میمونه.

 

درمان غبغب

 

درمان سلولیت با روش غیر تهاجمی درمانی اسکالپترا – Sculptra

اگر تاکنون از روش های مختلفی برای درمان سلولیت استفاده کردید اما به نتیجه دلخواه ترسیدید وقت اون رسیده که روش Sculptra رو امتحان کنید. این روش یک درمان خیلی محبوب و پرطرفدار هست که با یک تزریق ساده انجام میشه و با از بین بردن سلولیت هاف ظاهر طبیعی رو برای بدن ایجاد میکنه.

 

سلولیت

 

آگهی

عمل‌های زیبایی و مراقبت‌ها

لابیاپلاستی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

منتشر شده

روی

به وسیله

لابیاپلاستی یا جراحی زیبایی واژن نوعی جراحی پلاستیک بر روی لبه کوچک است. لبه کوچک به لبه درونی عضو فرج گفته می‌شود که عضوی از دستگاه تناسلی زنانه است. در ادامه نگاه نزدیک‌تری به این عمل جراحی می‌اندازیم.

لابیا (لب‌های اطراف واژن)، شکل و اندازه‌های مختلفی دارد. برخی از زنان به علت زیبایی یا کارکردی، ترجیح می‌دهند که لب‌های اطراف واژن خود را جراحی کنند. لوب‌های بزرگتر ممکن است به علت پوشیدن لباس، فعالیت‌های جسمی یا آمیزش جنسی دچار تحریک یا درد شوند. همچنین، برخی از زنان ترجیح می‌دهند که ظاهر لب‌ها کوچکتر باشند. در این موارد، لابیاپلاستی گزینه مناسبی است.

در چه مواردی لابیاپلاستی انجام می‌شود؟

برخی از زنان، ممکن است ظاهر لابیای خود را دوست نداشته باشند، به این علت که بیش از حد بلند یا نامتقارن است. در دیگر موارد، ممکن است ورزش یا مقاربت جنسی باعث بروز درد و ناراحتی در لب‌ها شوند. گاهی اوقات و در موارد نادر ممکن است لب‌ها باعث ایجاد تکرر عفونت، خارش و ترشح شوند. دختران کمتر از ۱۸ سال، قبل از انجام جراحی، باید تحت مشاوره قرار بگیرند. در برخی موارد، ممکن است پزشک برای زنان بالای ۱۸ سال نیز، درخواست مشاوره روانی کند.

روش‌های مختلف جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی می‌تواند تحت بیهوشی موضعی در اتاق عمل انجام شود. بدین صورت که نوعی کرم بی حس کننده خاص بر روی منطقه مورد نظر مالیده می‌شود و پزشک ممکن است نوعی قرص مسکن نیز به شما بدهد.

لابیاپلاستی به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. متداول‌ترین روش‌های انجام این عمل عبارتند از:

 • تکنیک برش و ساخت منحنی (trim or curvilinear)
 • تکنیک برش هفتی (V-wedge resection)
 • تکنیک برون پوش (de-epithelisation)

تکنیک برش و ساخت منحنی

در این روش، لبه‌های بلند لابیا برداشته می‌شوند. با این تکنیک، اندازه لابیا کاهش پیدا می‌کند. از آنجایی که انتهای لابیا برداشته می‌شود، این ناحیه، ظاهر طبیعی خود را از دست داده و ممکن است میزان حساسیت آن نیز کمتر شود. گاهی اوقات، ممکن است بافت بیشتری نسبت به میزان مورد نظر برداشته شود. با این روش، رنگ لب‌ها صورتی خواهد شد که مورد دلخواه برخی از زنان است.

لابیاپلاستی

تکنیک برش هفتی

در این روش، ناحیه V شکل در وسط لب‌ها برداشته شده و با بخیه، دوباره شکل می‌گیرد. اگرچه ظاهر لب‌ها، طبیعی خواهند بود، اما زخم کوچکی در وسط این ناحیه ایجاد خواهد شد. گاهی اوقات، ممکن است بافت کمتری نسبت به میزان مورد نظر برداشته شود.

برش هفتی

تکنیک برون پوش

در این تکنیک، بافت پوششی پوست برداشته شده و لبه ها، ظاهر طبیعی خود را حفظ خواهند کرد. در این جراحی، پزشک از بخیه‌های حل شدنی و جذبی استفاده می‌کند. زمانی که انداره لب‌ها کاهش پیدا کند، طبیعی خواهد بود که کلیتوریس (چوچوله) بزرگتر به نظر برسد. در چنین مواردی، هم زمان با لابیاپلاستی، عمل جراحی برای کاهش اندازه کلاهک کلیتوریس نیز صورت می‌گیرد.

لابیاپلاستی چیست و چگونه انجام می شود؟

جراحی لابیاپلاستی چقدر طول می‌کشد؟

این جراحی یک تا دو ساعت طول خواهد کشید.

زمان مرخص شدن پس از جراحی

هنگامی که بیهوشی از بین رود (معمولا یک ساعت پس از عمل)، بیمار می‌تواند مرخص شود.

شرایط و حالت‌های ایجاد شده پس از جراحی

 • در هفته اول پس از جراحی، ممکن است نشستن و اجابت مزاج برای بیمار دردآور باشد.
 • بروز کبودی، تورم و درد معمولا تا دو هفته پس از جراحی طبیعی است. انتظار می‌رود که این علائم هر روز بهبود پیدا کنند.
 • برای ۱ الی ۲ هفته ممکن است فرد دچار ترشحات خونی شود.
 • تا چند ماه پس از عمل، ممکن است پوست به طور موقت بی حس و کرخ باشد. بی حسی دائمی بسیار نادر است.
 • گاهی اوقات، ممکن است بیمار از جراحی راضی نبوده و نیاز به عمل دیگری داشته باشد.

در صورت مشاهده علائم زیر، به پزشک مراجعه کنید

 • تب، احساس گرما و سرما
 • اگر با خوردن دارو‌های مسکن، همچنان درد دارید.
 • بروز خونریزی
 • بروز تورم و قرمزی در اطراف ناحیه جراحی شده
 • معمولا احتمال بروز عوارض بعد از جراحی، کم است.

 

مراقبت‌های پس از جراحی

 • از نشستن، بلافاصله بعد از عمل اجتناب کنید.
 • در طی ۲۴ ساعت اول بعد از به هوش آمدن، هر ۴ تا ۶ ساعت، یک بسته یخ بر روی محل مورد نظر بگذارید. بسته یخ را درون یک پد نازک قرار دهید و آن را به طور مستقیم بر روی پوست خود نگذارید.
 • پزشک، دارو‌های غیر التهابی را برای ۳ تا ۵ روز بعد از عمل تجویز خواهد کرد. دارو به کاهش درد و تورم کمک می‌کند. دارو‌ها سبب خواب آلودگی نخواهند شد.
 • در صورت بروز یبوست، از ملین استفاده کنید.
 • تا ۶ هفته از مقاربت جنسی اجتناب کنید.
 • تا ۶ هفته از تامپون استفاده نکنید.
 • محل جراحی شده را تمیز و خشک نگه دارید. بعد از هر اجابت مزاج، خود را کاملا بشویید.
 • پزشک ممکن است یک نوع پماد ضد باکتریایی برای شما تجویز کند که دو بار در روز و به مدت ۲ هفته، آن را بر روی محل زخم بمالید. همچنین، ممکن است برای شما آنتی بیوتیک تجویز شود.
 • یک هفته پس از جراحی، می‌توانید ورزش‌های سبک را انجام دهید. دو هفته بعد از جراحی می‌توانید ورزش‌های روزانه خود را از سر بگیرید.
ادامه ی خواندن

عمل‌های زیبایی و مراقبت‌ها

همه چیز درباره آبدومینوپلاستی کلاسیک

منتشر شده

روی

به وسیله

آبدومینوپلاستی
یکی از شایع ترین مراجعات در جراحی های زیبایی، بدشکلی ها و نازیباییهای شکم است به قسمی که برجستگی بیش ازحد نا متعارف شکم، شلی و افتادگی پوست شکم و وجود چین های متعدد در پوست شکم هنگام نشستن که پوشیدن بسیاری از لباسها را غیرممکن میسازد یا وجود ترکهای فراوان در پوست شکم چنان آزاردهنده است که بیمار را ترغیب به انجام عمل جراحی می کند.

روش انجام آبدومینوپلاستی کلاسیک (tummy tuck) چگونه است ؟
در ابدومینوپلاستی کلاسیک یک برش بزرگ در قسمت تحتانی شکم (درست بالای ناحیه عانه) داده می شود و تمامی بافت های شکمی (پوست و چربی) از روی عضلات شکم تا لبه دنده ای ازاد می شوند. در حین آزاد کردن قلب، هنگام رسیدن به ناف، برش در اطراف ناف داده می شود و از پوست اطراف ازاد می شود ولی به عضلات شکم متصل باقی می ماند و سپس آزاد کردن فلپ تا لبه دنده ای ادامه می یابد و در صورت لزوم عضلات شکم در بالا و پایین ناف در خط وسط دوخته و سفت می شوند (به اصطلاح پلیسه می شوند)، این کار باعث سفت شدن دیواره شکمی و باریک تر شدن کمر می شود.

سپس فلپ پوستی آزاد شده به سمت پایین کشیده می شود و قسمت های اضافی پوست همراه با چربی متصل به آن بریده می شود و لبه های فلپ در چند لایه به ممحل برش اولیه دوخته می شود. سپس محل ناف روی پوست، مشخص و برش داده می شود و ناف متصل به عضلات شکم از محل برش بیرون آورده شده و به پوست اطارف دوخته می شود.

همه چیز درباره آبدومینوپلاستی کلاسیک

موارد نسبی منع انجام آبدومینوپلاستی کلاسیک کدامند؟
♦  مصرف سیگار

♦  دیابت

♦  سوء تغذیه

♦  اختلالات ترمیم زخم

♦  اختلال ایمنی

♦  مصرف داروهای ضد انعقاد

♦  تاریخچه قابل توجه لخته شدن دروریدهای عمقی پا یا ریه

♦  اختلال عملکرد روده یا مثانه

♦  نارسایی ورید یا لنفادم اندام تحتانی

♦ مشکلات طبی قابل توجه شامل بیماری های انسدادی مزمن ریه، نارسایی کلیه، کم خونی

قبل از انجام عمل آبدومینوپلاستی، چه توصیه هایی به بیمار می شود؟
توقف مصرف سیگار، ۴ تا ۶ هفته قبل از عمل.

  مصرف مولتی ویتامین روزانه.

  قطع مصرف آسپرین با سایر داروهای رقیق کننده خون با نظر پزشک معالج.

•  پرهیز از مصرف تمامی مکمل های غذایی و گیاهی که توسط جراح تائید نمی شوند.

  انجام آزمایش های روتین قبل از عمل مانند CBC، قندخون، اوره، کراتینین، تست های انعقادی و سایر آزمایش ها طبق نظر جراح.

استفاده از شکم بند به مدت ۲هفته قبل از عمل،توسط بعضی جراحان توصیه می شود.

عوارض ابدومینوپلاستی

رعایت چه نکاتی بعد از عمل آبدومینوپلاستی ضروری است؟
۱. بیمار باید به مدت یک تا ۲هفته بعد از عمل،حالت خمیده را هنگام راه رفتن و استراحت رعایت کند.

۲. بستن شکم بند یا پوشیدن گن های مخصوص در تمام مدت شبانه روز (جز در موارد استحمام ) حداقل به مدت ۲ ماه؛ شکم بند باید طوری بسته شودکه در قسمت تحتانیفمحل برش و ناحیه .عانه را بپوشاند.

۳. پرهیز از کشیدن سیگار و انجام تنفس عمیق به طور متناوب.

۴. بیمار باید به طور منظم راه برود و در حین استراحت هم، پاها را مرتب حرکت دهد.

۵. نوشیدن مقدار فراوان مایعات در طول روز.

۶. مصرف مولتی ویتامین روزانه

۷. مراقبت دقیق از محل درنها

۸. معمولا بیماران قادرند بعد از ۱۵روز، فعالیت های حرفه ای خود را شروع کنند. اگر دوختن عضلات شکم انجام شده باشد،بیماران باید به مدت ۲ تا ۳ماه، از بلند کردن اجسام سنگین یا فعالیت های شدید خودداری کنند و اگر دوختن عضلات انجام نشده باشد،بیماران می توانند،اکثر فعالیت های خود را بعد از ۳هفته از سر بگیرند.

یکی از شایع ترین مراجعات در جراحی های زیبایی، بدشکلی ها و نازیباییهای شکم است

اشکالات روش آبدومینوپلاستی کلاسیک کدام است؟ 

– در این روش میزان عوارض مانند سسروما ونکروز فلپ پوستی به ویژه در افراد سیگار ی زیاد تر است.

– میزان کبودی و ورم بیشتر و دوران نقاهت طولانی تر است.

– در بسیاری از موارد در روش آبدومینوپلاستی کلاسیک قسمت فوقانی شکم پهلوها به مقدار کافی صاف نمی شود و هنوز مقداری چربی در فلپ باقی می ماند. در صورت لزوم این چربی اضافی باید شش ماه بعد با لیپوساکشن خارج شود.

انجام ساکشن ممکن است باعث شلی پوست شده و کشیدگی و صاف شدن پوست که در اثر عمل ایجاد شده است . را ازبین ببرد. در روش معکوس یعنی حالتی که ابتدا لیپوساکشن و چند ماه بعد آبدومینوپلاستی انجام می شود،آزاد کردن فلپ ممکن است به خاطر ایجاد فیبروز بسیار سخت و توأم با خونریزی باشد.

آیا آبدومینو پلاستی می‌تواند خط برش زایمان را از بین ببرد؟
اگر این برش در قسمت تحتانی شکم  یعنی زیر ناف قرار داشته باشد، معمولاً در حین ابدومینوپلاستی از بین می‌رود.  قسمت بالای ناف شکم پوست الاستیته ببیشتری دارد و کیفیت بهتری داردواین پوست در نهایت پوست تمام شکم را تشکیل میدهد  وخطوط موجدار زیر ناف برداشته می شود ولی یک خط جراحی باقی خواهد ماند.

آیا عمل جراحی شکم احتمال ریسک وجود دارد؟
سالانه تعداد زیادی عمل آبدومینوپلاستی در ایران صورت میگیرد. چنانچه این عمل توسط جراح فوق تخصص پلاستیک انجام پذیرد،نتایج عمدتا مثبت و رضایتبخش خواهد بود. در غیر این صورت همیشه احتمال بروز عوارض وجود دارد.

جراحی آبدومینوپلاستی

لیپو آبدومینوپلاستی چگونه انجام می شود ؟
این روش ترکیبی از لیپوساکشن و آبدومینوپلاستی است که در یک جلسه انجام می شود در لیپو آبدومینوپلاستی ابتدا لیپوساکشن کل شکم انجام می شود. این کار باعث شل شدن پوست می شود. سپس برش پوستی مانند آبدومینوپلاستی داده می شود ولی آزادسازی فلپ به طور کامل انجام نشده و تا ناف و دور آن انجام می شود.

سپس آزادسازی فلپ در بالای ناف به صورت محدود با زدن تونل به عرض حدود ۴ سانتی متر تا قسمت تحتانی استخوان جناغ انجام می شود، در نتیجه بیشتر عروق خونی، لنفاتیک و اعصاب حفظ می شوند. حدود ۸۰درصد خون رسانی دیواره شکم از طریق عروق خونی پرفوران صورت می گیرد که در این روش اکثر آنها حفظ می شوند در صورت لزوم عضلات شکم در خط وسط در بالا و پایین ناف دوخته می شوند (پلیسه می شوند) در اثر لیپوساکشن فلپ پوستی بسیار انعطاف پذیر می شود و به آسانی به سمت پایین کشیده می شود و قسمت اضافی پوست برداشته وپوست دوخته می وشد و در نهایت محل ناف مشخص و بعد از دادن برش روی آن ،ناف بیرون آورده شده و بازسازی آن انجام می شود.

در چه بیمارانی می توان لیپو آبدومینوپلاستی را انجام داد؟
در اکثر بیمارانی که کاندید عمل آبدومینوپلاستی باشند،می توان لیپو آبدومینوپلاستی را انجام داد.

آیا می توان لیپو آبدومینوپلاستی را با لیپوساکشن سایر قسمت ها در یک جلسه انجام داد؟
بله، می توان لیپوساکشن پشت یا کمر را همراه با لیپو آبدومینوپلاستی در یک جلسه انجام داد.

لیپو آبدومینوپلاستی ترکیبی از لیپوساکشن و آبدومینوپلاستی است 

مزایای روش لیپو آبدومینوپلاستی کدام است؟

۱- خونریزی کمتر

۲- به خاطر انجام لیپوستاکشن شکل شکم بهتر می شود و نمای نیمرخ بیمار طبیعی تر است.

۳- بیشتر شدیان های تغذیه کننده مهم،لنفاتیک و اعصاب جدار شکم حفظ می شوند.

۴- حس ناحیه بالای عانه و قمست تحتانی شکم بهتر حفظ می شود و درد بعد از عمل کمتر است.

۵- میزان عوارض بعد از عمل (هماتوم،سروما،نکروز و باز شدن زخم)در این روش کمتر است.

۶- سیر بهبودی بعد از عمل سریع ایت و نیز ترخیص بیمار زودتر انجام می شود.

۷- اندازه برش در این روش کوتاه تر است و احتمال اضافه آمدن پوست در گوشه های برش (Dogears)در این روش بسیار کم است.

۸- میزان ایمنی این روش (در مقایسه با رو ش کلاسیک ) برای افراد سیگاری بیشتر است .

ادامه ی خواندن

عمل‌های زیبایی و مراقبت‌ها

تزریق ژل لب، ۵ نکته مهمی که باید از قبل بدانید!

منتشر شده

روی

به وسیله

خیلی ها به تزریق ژل فیلر در لب ها اقدام می کنن و هدف اونا، فقط و فقط زیبایی و جذابیت بیشتر صورت هستش که در خیلی از موارد، باعث پشیمانی میشه. شاید دلیل اشتباهات توی استفاده از فیلر لب ها، به نداشتن تجربه مربوط بشه، به همین خاطر می خوایم که بهترین نکات و تجربه ها در این زمینه رو بهتون بگیم تا دچار اشتباه نشین و یه تزریق لب خوب داشته باشین که باعث ناراحتی و پشیمونی نشه. از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

بهترین دکتر تزریق ژل لب رو پیدا کنین

زیبایی صورت و ایجاد تغییر در اونو به دست هیچ فرد بی تجربه ای نسپرین. متاسفانه خیلی از پزشکان تعهد به بیمار رو به خاطر درآمدزایی بیشتر زیر پا می گذارن و بدون داشتن تجربه کافی، دست به اعمال تغییرات در صورت بیماران میزنن که نتایج قابل قبول و رضایت بخشی در پی نداره. بهتره که چند وقتی رو به پیدا کردن یه پزشک خوب، باتجربه و کاربلد بگذرونین و مطمئن باشین که برای تزریق فیلر، هرگز دیر نمیشه.

تزریق ژل در لب

از مقدار کم شروع کنین

یادتون باشه که اگه مقدار زیادی ژل رو به یکباره به لب ها تزریق کنین، تغییر بسیار عمده ای در صورت ایجاد میشه. این تغییر حتی اگه خوب و مثبت باشه، به این دلیل که تازه ایجاد شده و مدت طولانی ای شما با لب های نازک تری به چشم اومدین، قطعا دلپذیر و دوست داشتنی نخواهد بود، حتی برای خودتون.

بهتره از مقدار کم شروع کنین تا چهره، کم کم جا بیفته و اگه لازم بود، مقدار کم دیگه ای رو در هفته های بعدی تزریق کنین.

داشتن لب هایی پرتر و جذاب تر

به این فکر کنین: آیا واقعا نیاز دارین و زیباتر میشین؟

خیلی از خانوما بعد از تزریق ژل در لب ها، متوجه شدن که اصلا تغییر نکردن و زیباتر نشدن و فقط هزینه اونو دور ریختن. شما باید منطقی فکر کنین که آیا این عمل باعث زیباتر شدنتون میشه و تغییری مثبت ایجاد می کنه؟ باور کنین که شاید به جای داشتن لب های پر و حجیم، نیاز دارین که پوستتون رو سفت کنین یا مدل ابروها رو تغییر بدین تا زیباتر بشین!

تزریق ژل لب کایلی جنر

خودتونو آماده کنین…

یک تا ۲ هفته قبل از تزریق، از مصرف داروهایی مثل ایبوپروفن، آلیو، آسپیرین، روغن ماهی، مولتی ویتامین و ویتامین E بپرهیزین زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش خونریزی میشن. همچنین ۲۴ ساعت قبل، کافئین مصرف نکنین تا التهاب و تورم کاهش پیدا کنه و ورم بعد از تزریق ژل لب کمتر بشه.

آموزش حجم دهنده خانگی برای برجسته سازی لب ها

تزریق فیلر هم عوارض داره!

بیشتر مردم فکر می کنن که این عمل زیبایی بدون عوارض هستش و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه، اما اینطور نیست. در این روش هم ممکنه مشکلاتی ایجاد بشه که خب شاید کمتر ازاردهنده باشه، اما بهتره که قبل از تزریق، از اونا آگاه باشین. عوارضی مثل :

تورم شدید در لب ها و پوست اطراف

 آلرژی و حساسیت شدید به فیلر

 عفونت بافت لب

 عدم قرینه سازی دو طرف لب یا لب بالا و پایین

 پارگی پوست لب و خارج شدن فیلر در اثر فشار، ضربه و…

و یه عارضه دیگه، اون هم اینکه فیلر به عروق خونی تزریق بشه که واقعا مشکلات خطرناکی رو می تونه ایجاد کنه. همچنین باید بدونین که تزریق ژل لب درد داره و این درد به دلیل سوزن تزریق و فشار ناشی از تزریق هستش که البته زیاد نیست و خیلی زود باید از بین بره.

لب های پر و حجیم با تزریق ژل لب

ادامه ی خواندن
آگهی
چهره‌ها و عکس‌ها5 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۵) از الناز شاکردوست در یک جای خطرناک تا مهناز افشار و آهو خانم !!!

چهره‌ها و عکس‌ها5 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!

کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌1 هفته پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۸)

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

عکس های جدید سانیا سالاری | متن و عکس از صفحه شخصی سانیا سالاری

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

عکس پروفایل حافظ شیرازی | عکس نوشته اشعار حافظ

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

عکس های جدید رضا رشیدپور مجری و بازیگر + عکس های رضا رشیدپور در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

نوشته و عکس پروفایل عاشقانه پاییز | متن و عکس پاییزی برای همسر

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل با موضوع خدا | عکس نوشته های زیبا در مورد خداوند

مد ستاره‌ها سلبریتی2 هفته پیش

مونیکا بلوچی، بیوگرافی و عکس های جدید او در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها3 هفته پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com