با ما ارتباط برقرار کن

دانستنی‌های مد

رازهای گرفتن عکس سلفی زیبا و شیک از زبان حرفه‌ای‌ها

منتشر شده

روی

رازهای گرفتن عکس سلفی زیبا و شیک از زبان حرفه‌ای‌ها

این روزها ما بخش مهمی از زندگی خود را در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم. در شبکه‌های اجتماعی تصویری مثل اینستاگرام گرفتن یک عکس سلفی زیبا اهمیت زیادی دارد و می‌تواند بیانگر شخصیت و سطح اجتماعی شما باشد. شما می‌توانید با گرفتن یک عکس سلفی زیبا به همه اعلام کنید که چهره زیبا، آرایش بی‌نقص و لباس‌های مد روز دارید، هرچند این سبک زندگی متظاهرانه هرگز مورد تایید نیست اما این تصاویر به عنوان شمایلی از شما در فضای مجازی مورد استفاده قرار می‌گیرد و اهمیت آن قابل چشمپوشی نیست. این سلفی می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد و به کمک آن بتوانید حضوری موفق و البته صادقانه در شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. در این مقاله اختصاصی  رازهای گرفتن یک عکس سلفی زیبا و سطح بالا را از زبان حرفه‌ای‌ها می‌خوانید.

لازم است بدانید که همیشه نمی‌توان همه مشکلات یک عکس را در مرحله ادیت کردن و با فوتوشاپ و فیلترهای مربوطه برطرف کرد بنابراین لازم است که بتوان بهترین عکس را با بهترین ویژگی‌ها در لحظه گرفت که کمترین نیاز را به ادیت و دستکاری داشته باشد و بتوانید در همان لحظه آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. بنابراین اگر تازه‌کار هستید و یا از عکس‌هایی که می‌گیرید راضی نیستید بهتر است این نکات و ترفندها را در گرفتن یک عکس سلفی زیبا مد نظر داشته باشید.

از تجهیزات عکاسی باکیفیت و مناسب استفاده کنید

حتما استفاده از دوربین گوشی همراه ساده‌تر و بی‌دردسرتر است، این گوشی همیشه همراه شما است و بلافاصله می‌توانید با ان عکس‌هایی در لحظه بگیرید اما همان طور که خودتان هم متوجه شده‌اید کیفیت دوربین گوشی همراه به خوبی دوربین‌های حرفه‌ای عکاسی نیست. بنابراین اگر عکس‌هایی حرفه‌ای و سطح بالا می‌خواهید باید برای خرید یک دوربین عکاسی باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید. البته این دوربین‌ها هم جای زیادی را در کیف شما می‌گیرند و باید درون محافظ قرار بگیرند و کار کردن با آن‌ها به کمی تخصص در عکاسی نیاز دارد، از طرف دیگر لازم است که عکس‌ها را مستقیما به گوشی همراه خود منتقل کنید تا بتوانید آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی پست کنید از این جهت گاهی گوشی‌های همراه گزینه مناسب‌تری هستند اگر به دنبا یک گوشی با بهترین دوربین هستید این مقاله از سایت گاردین را مطالعه کنید. اگر از دوربین گوشی استفاده می‌کنید سلفی استیک هم می‌تواند در گرفتن شات‌های بهتر و بازتر به شما کمک کند.

بهترین زاویه صورت و بدن خود را پیدا کنید

هر کسی از یک زاویه‌ای زیباتر به نظر می‌رسد، حتی ستاره‌ای مثل تام فورد هم این نکته را همیشه رعایت می‌کند پس این دلیل آن نیست که شما زیبا نیستید یا در صورت خود نقص دارید. شما می‌توانید با آزمون و خطا بهترین زاویه صورت و بدن خود را پیدا کنید مثلا اگر چانه بزرگی یا بینی برجسته‌ای دارید احتمالا از زاویه پایین زیبا‌تر دیده می‌شوید. اگر صورت بزرگی دارید حالت سه رخ و نیم‌رخ بهترین گزینه برای شما است و در نهایت اگر پیشانی بزرگی دارید از زاویه خیلی بالا عکس نگیرید.

 

زاویه مناسب برای عکس گرفتن را پیدا کنید

حال که بهترین زاویه صورت خود را پیدا کرده‌اید پس دیگر بهترین زاویه برای عکس گرفتن به چه دردی می‌خورد؟ منظور از زاویه عکس گرفتن محلی است که دوربین در مقابل صورت شما قرار می‌گیرد. طبق تحقیقات، برای بیشتر افراد بهترین زاویه عکاسی زاویه‌ای است که کمی بالاتر از حد چشمان شما است. همچنین به خاطر داشته باشید که نباید مستقیم به دوربین زل بزنید.

نورپردازی در عکاسی اهمیت زیادی دارد

هر کسی که کمی با عکاسی آشنایی داشته باشد از اهمیت نور و نورپردازی در عکاسی آگاه است. زاویه تابش نور به سادگی می‌تواند چهره شما را تغییر دهد، روی قسمت‌های خاصی از آن تاکید کند و آن را زیباتر یا زشت‌تر نشان دهد. در نو طبیعی بهترین زمان برای عکس گرفتن زمان یا به اصطلاح ساعت طلایی عکاسی، طلوع خورشید یا غروب خورشید است که زاویه نور در پایین‌ترین حد ممکن است و چهره را زیباتر نشان می‌دهد. هر نوری هم که طیف آبی زیاد یا زرد زیادی داشته باشد برای عکاسی مناسب نیست.

 

برای گرفتن عکس سلفی زیبا آرایش بی‌نقص داشته باشید

دقت کنید که قرار نیست برای یک سلفی گرفتن آرایش خلیجی داشته باشید اما برخی از اصلاحات در چهره ضروری است و به گرفتن سلفی زیبا و عالی کمک می‌کند. شما باید در آرایش خود احساس خوبی داشته باشید و زیبا به نظر برسید. این آرایش شامل استفاده از کاننسیلر و کرم پودر مات در حد نیاز، آرایش چشم در حد روزمره و آرایش لب در کنار مدل موی مناسب است. آرایش لازم برای خوش عکس شدن را در این مقاله از مجله قرمز بخوانید.

 

عکس گرفتن از کفش‌ها هم ایده جالب و جذابی است

البته عکس گرفتن از کفش‌ها هم سلفی محسوب می‌شود و برای زمانی که می‌خواهید از کفش و لباس زیبای خود عکس بگیرید اما صورتتان در عکس نیفتد بهترین گزینه است. این روش سلفی گرفتن این روزها میان ستاره‌های مد و سینما بسیار محبوب است که روش جدیدی برای نشان دادن محط کار و زندگی و چیزهای لاکچری در اطراف ما است.

 

جدیدترین روش‌های عکس گرفتن را دنبال کنید

این مورد از دو جهت مطرح است، مورد اول ترندهای مربوط به عکاسی است. مانند خیلی از جنبه‌های زندگی، سلفی گرفتن هم ترندهای خاص خود را دارد مثلا دوره‌ای گرفتن عکس‌های پولاروید و عکس گرفتن از آن‌ها باب شد. در دوره‌ای دیگر عکس گرفتن از داشبورد ماشین و چیزهایی شبیه به آن مد می‌شود. از جهت دیگر، ترندهای مربوط به مد و فشن هم می‌تواند سوژه عکاسی و سلفی‌های شما باشد مثلا عکس گرفتن به روشی که روی لباس‌های مدل جدید تاکید شود.

 

گاهی هم ادیت کردن عکس لازم و ضروری است

شما باید طوری عکس بگیرید که نیاز به ادیت کردن نداشته باشد اما کمی ادیت هم از نظر اجتماعی قابل قبول است و در صورت نیاز می‌توانید آن را انجام دهید، اپلیکشن‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که می‌توانید با کمک آن‌ها ادیت خود را سریع و به بهترین شکل انجام دهید. حتی اولیور روستینگ طراح معروف که پادشاه سلفی جهان هم شناخته می‌شود بیشتر عکس‌های خود را ادیت می‌کند تا زیباتر و چشمگیرتر شوند. البته هرگز در این کار زیاده روی نکنید و اصالت عکس خود را با ادیت زیاد از بین نبرید.

برای گرفتن عکس سلفی زیبا از فیلتر مناسب استفاده کنید

از نظر علمی ثابت شده است که فیلترها نقش مهمی در زیباتر شدن عکس‌های سلفی شما دارند. همان طور که می‌دانید اینستاگرام فیلترهای آماده متعددی دارد که جلوه زیبایی به عکس اضافه می‌کند، طبق بررسی سایت هافینگتون پست پراستفاده‌ترین فیلترهای اینستاگرام عبارتند از Mayfair ، Valencia ، Hefe ،Nashvile و Aden.

 

مخاطبان خود را هم در نظر بگیرید

اگر از تعداد لایک‌های عکس‌های خود راضی نیستید احتمالا مشکل از عدم شناخت صحیح مخاطبان است. شما باید بدانید که عکس‌های خود را برای چه کسانی به نمایش می‌گذارید و این افراد چه نوع عکس‌هایی را می‌پسندند. مسائل اجتماعی را هم در نظر بگیرید و بر اساس معیارهای مورد قبول جامعه در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید. در کنار این مساله اصیل بودن و تقلید نکردن و داشتن سبک شخصی نقش مهمی در موفقیت شما در فضای مجازی دارد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

دانستنی‌های مد

اشتباهات سن بالا بر (قسمت دوم)

منتشر شده

روی

به وسیله

در قسمت اول این مطلب چند اشتباهات استایلی و آرایشی که سن را بیشتر از انداره‌ی واقعی آن نشان می‌دهد اشاره کردیم. در این قسمت به چند اشتباه دیگر اشاره می‌کنیم که ناخواسته خیلی از ما مرتکب می‌شویم. این اشتباهات آرایشی و استایلی که سنتان را بیشتر از واقع نشان می‌دهد، به راحتی قابل اجتناب هستند و با تغییرات اندکی در استایل و آرایشتان می‌توانید شاداب‌تر و جوان‌تر به نظر برسید.   از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

اشتباه هفتم: نداشتن کمربند

استفاده از کمربند نه تنها چیز واجبی برای آقایان است، بلکه همان اندازه برای خانم‌ها هم اهمیت دارد و با بالا رفتن سن این اهمیت پررنگ‌تر هم می‌شود. بهترین وسیله برای نظم دادن به لباس‌های شلوغ و از آن مهم‌تر برداشتن توجه از چاقی‌های موضعی، استفاده از کمربند است. می‌توانید از کمربندی استفاده کنید که با بیشتر لباس‌هایتان همخوانی داشته باشد. مثلا یک کمربند با ضخامت معمولی و رنگ مشکلی یا قهوه‌ای می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اما اگر در عین خوش استایلی به دنبال برانگیختن توجه هم هستید، از کمربندهایی با رنگ متضاد لباستان استفاده کنید. این باعث می‌شود هم کمرتان باریک‌تر به نظر برسد و هم اندام ساعت شنی‌تان نمایان تر شود.

کمربند خانم ها

اشتباه هشتم: رژ لب‌های تیره

بعضی از خانم‌ها همیشه فکر می‌کنند بهترین نوع رژ لب، پررنگ‌ترین آن‌ها هستد. اما هم رژ لب‌های خیلی کمرنگ و هم خیلی پررنگ انتخاب اشتباهی برای سنین میانسالی می‌باشند. این نوع رژ لب‌ها باعث می‌شوند که توجه بیشتر به خطوط لبخند و چین و چروک‌های صورتتان جلب شود. بهترین روش آرایش لب‌ها اول استفاده از مداد کمی تیره‌تر از رنگ لب هایتان است. پس از اینکه دور تا دور لبتان را با مداد کشیدید، حالا میتوانید با رژ لبی تقریبا به همان رنگ مداد داخل ان را پر کنید. اتفاقا استفاده از رژهای براق هم انتخاب خوبی است، به شرط آنکه این درخشش بیش از حد نباشد.

آرایش سن بالا

اشتباه نهم: استفاده‌ی زیاد از کرم پودر و کرم‌های بِیس

از دیگر اشتباهات آرایشی که عموما مرتکب می‌شویم؛ سعی در پوشاندن چین و چروک‌ها با استفاده‌ی بیش از اندازه‌ی کرم‌ها و مواد آرایشی است. اتفاقا این کار باعث عمیق‌تر نشان دادن خطوط چهره‌تان شده و سنتان را بیشتر از واقعیت نشان می‌دهد. برای کمتر کردن اثر چین و چروک‌ها، تنها در نقاطی که این خطوط وجود دارند از کرم‌ پودرها و بِیس‌های مایع، کانسیلرها یا حتی کرم‌های مرطوب کننده استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از نوع پودری مواد ذکر شده با خشک نگه داشتن پوست، تاثیر چین و چروک‌هایتان را بیشتر می‌کند. علاوه بر این، حتما این مواد با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشند و خیلی روشن‌تر و یا تیره‌تر نباشند. نکته‌ی آخر این است که با بالا رفتن سن، رنگ پوستتان هم تغییر می‌کند. پس درجه‌ی رنگ مواد آرایشی پوستتان را با گذشت زمان حتما تغییر دهید.

آرایش سن بالا

اشتباه دهم: آرایش براق!

اگر می‌خواهید سنتان را پنهان کنید، آخرین چیزی که باید به دنبال آن باشید آرایش‌های براق یا به اصطلاح با مواد اکلیلی است. به خصوص در مورد سایه‌ی چشم، سعی کنید حتی الامکان از سایه‌های مات و نه اکلیلی استفاده کنید. این سایه‌ها چروک پشت چشمتان را یکدست با پوست نشان می‌دهد و باعث می‌شود کمتر مورد توجه قرار گیرند.

آرایش سن بالا

و اما اشتباه آخر: جوان شدن به زور لباس جوان‌ها!

یادتان باشد، لباس‌های جوانانه نیست که سن را پایین می‌آورد؛ بلکه باید مطابق سنتان لباس بپوشید. اینکه خانمی ۵۰ ساله ترند مناسب بیست ساله‌ها را بپوشد نه تنها سنش را پایین‌تر نشان نمی‌دهد، بلکه با جلب توجه‌های منفی ناخواسته انتقادهای بیشتری را از دیگران دریافت می‌کند. پس سنگین و مطابق با سنتان لباس بپوشید. یک کلام، استایلتان را معقول نگه دارید!

استایل سن بالا
بالارفتن سن جزو اتفاقات زیبای زندگی است! آن را بپذیرید، چین و چروک‌هایتان را دوست داشته باشید. به توصیه‌های ما عمل کنید و از همه مهم‌تر، بیشتر از زیبایی، به فکر سلامتتان باشید.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های مد

چرا «بربری» لباس‌هایش را به آتش کشید؟

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | دانستنی‌های مد – خانه مد بریتانیایی و شرکت کالای لوکس Burberry در سال گذشته میلادی با به آتش کشیدن ۳۷٫۸ میلیون دلار از محصولات خود به نگرانی هر چه بیشتر فعالان محیط زیست و سرمایه‌گذاران این برند افزود.

داستان از این قرار است که «انحصاری» بودن محصولات برای این تولیدکننده کالاهای لوکس و گران‌قیمت بسیار حائز اهمیت است به‌طوری که حاضر است همه محصولات انبار شده خود را بسوزاند اما به آنها تخفیف نخورد و قشر کم‌درآمد جهان توان خرید این کالاها را پیدا نکنند.

این کمپانی مشهور انگلیسی که در سال ۱۸۵۶ توسط توماس بربری و در شهر باسینگستوک تأسیس شد از اصطلاح «افراد اشتباهی» برای قشری استفاده کرد که درآمد آنها کفاف خرید از این برند را نمی‌دهد.

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

بر اساس گزارش سالانه خودِ کمپانی بربری، این تولیدکننده‌‌ی پوشاک لوکس که بیشتر برای طراحی‌های شطرنجی، کت‌های ۱۸۰۰ دلاری ترنج و پولو شِرت‌های ۲۵۰ دلاری خود شهرت دارد، در سال گذشته ۱۳٫۷۶ میلیون دلار از لوازم آرایشی و ۲۴ میلیون دلار از لباس‌ها و اکسسوری‌های آماده استفاده‌ی خود را سوزاند.

این در حالیست که قیمت این محصولات از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون حدود سه برابر افزایش یافته بود. بیش از ۱۱۶ میلیون دلار از محصولات Burberry طی ۵ سال گذشته دود شده و به هوا رفته‌اند.

اقدام بربری در آتش زدن این تولیدات و انهدام‌ آنها با انتقادهای زیادی از سوی سهام‌داران این کمپانی همراه بوده است. به‌طوری که یکی از سرمایه‌گذارها در جلسه عمومی سالانه این شرکت از مسئولین آن پرسید که چرا کالاها به جای آتش زدن در دسترس عموم قرار نمی‌گیرند؟

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

مسئولین در پاسخ گفتند: این کار علاوه بر حراست از مالکیت معنوی برند از تولید محصولات تقلبی نیز پیشگیری می‌کند.

این روال گویا در میان برندهای لوکس جهان عمومیت دارد و این برندها ترجیح می دهند محصولات انباری خود را به جای عرضه با بهای کمتر به بازار به کلی از بین ببرند. از جمله می‌توان به برندهای لوکسی همانند H&M، لویی ویتون و شانل اشاره کرد.

بد نیست بدانید ارزش شرکت لوکس بربری حدود ۱۲٫۵ میلیارد دلار برآورد شده است. به گزارش Fashionunited.co.uk: «بربری روی مارکت‌های مختلف برند خود در گوشه و کنار جهان کنترل کاملی ندارد و به همین خاطر در برخی از کشورهای جهان شاهد تولید نمونه‌های جعلی محصولات بربری هستیم.

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

در همین راستا، این برند لوکس بریتانیایی تصمیم گرفت محصولات باقی مانده کالکشن‌های خود را از شعب مختلف را پس گرفته و آنها را بسوزاند تا مبادا وارد چرخه بازار شوند و با تخفیف به دست مصرف‌کننده‌های عادی برسند.»

مدیران بربری اعلام کرده‌اند که برای کاهش میزان هدررفت کالاها به دنبال یافتن راهکار مناسب هستند تا روال سوزاندن به محیط زیست نیز آسیب وارد نکند.

در آخر هم شاید جالب باشد بدانید «پارچه گاباردین» توسط توماس بربری – بنیان‌گذار برند بربری – در سال ۱۸۸۸ اختراع شد. آب و هوای لندن همیشه ابری و بارانی بود، مردم بارانی‌های پلاستیکی به تن می‌کردند و همین امر بیماری‌های روماتیسمی را افزایش می‌داد. توماس بربری نیز به روماتیسم مبتلا بود. به همین منظور به فکر فرو رفت تا نوعی بارانی طراحی کند که علاوه بر خیس نشدن، مانع از اکسیژن‌رسانی به پوست هم نشود. این امر به تولد گاباردین در صنعت مد و پارچه انجامید.

بربری نخستین بار در سال ۱۹۵۵ از ملکه الیزابت جایزه ویژه سلطنتی را دریافت کرد. چند سال بعد، در ۱۹۸۹ نیز دومین جایزه ویژه سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت کرد. لوگوی این برند لوکس بریتانیایی که تصویر یک شوالیه است، نمادی برای حرکت و پیشرفت به سمت جلو تلقی می‌شود.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های مد

وقتی زیبایی ملاکی برای انتخاب مدل ها نیست!

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | دانستنی‌های مد -همه ما می دانیم که دو خصوصیت اصلی مدل بودن، جوانی و زیبایی ست، اما برخی از مدل ها با این که چهره زشتی دارند، توانستند به صنعت مد و فشن راه یابند یا به بیان دیگر تعریف ما را از مدل بودن تغییر دهند.

امروزه در صنعت مد و فشن، دیگر نه زیبایی اهمیت دارد و نه تناسب اندام، به طوری که مدل های چاق یا زشت در این زمینه در حال فعالیت هستند. در واقع استخدام مانکن های زیبا، دیگر هدف شرکت های تبلیغاتی نمی باشد. اگر دوست دارید با زشت ترین مدل های جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه  مجله دوستم باشید. با خواندن این مطلب، به شما نیز ثابت می شود که زیبایی دیگر ملاکی برای انتخاب مدل ها نیست.

۱. LAURA O’GRADY

لورا مدلی ایرلندی ست که موفقیت های زیادی در زمینه مد و فشن به دست آورده است. او از همان دوران کودکی به خاطر گوش های بزرگ اش مشهور بود اما هیچوقت تصمیم به عمل آنها نگرفت. چیزی که برای اطرافیان اش جالب است، ورود او به عنوان مانکن به صنعت مد می باشد. درست است که او اندام لاغر و چهره نسبتا زیبایی دارد اما اگر به عکس های تبلیغاتی او نگاهی بیاندازید، اولین چیزی که جلب توجه می کند، گوش هایش است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۲. CIERRA SKYE

سیرا اسکای مدل برندهای معروفی چون مارک جاکوبز می باشد. او در دنیای مد به داشتن چهره ای رنسانسی مشهور است. پوست سفید، پیشانی بلند، لب های غنچه ای و بینی باریک… در واقع او تعریف زیبایی را در دنیای مد تغییر داده است. شاید چهره او برای خیلی ها جذابیتی نداشته باشد اما شرکت های تبلیغاتی بسیاری را به خود جلب کرده است. با این حال، اگر چه او چهره منحصر بفردی دارد اما به هیچ وجه زیبا و جذاب نیست.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۳. KELLY MITTENDORF

کلی میتندور مدلی ۲۳ ساله از آریزوناست که تصویر او روی جلد مجلات مشهوری چون «Vogue»، « Elle»، « Harper’s Bazaar» چاپ شده است. او جزو یکی از زشت ترین مدل های جهان شناخته می شود. چشم های باریک، دندان های فاصله دار، ابروهای محو، دهان گشاد… از او چهره ای زخمت و پسرانه ساخته است، اما تمام اینها مانعی برای ورود او به صنعت مد و فشن نشد. او با اعتماد به نفس بالایی که دارد، حتی با چهره خشن و غیرجذاب خود، توانست موفقیت های بسیاری را در این عرصه به دست آورد.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۴. DAPHNE GROENEVELD

دافنه ۲۳ ساله، مدل هلندی ست که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۰، یعنی زمانی که تنها ۱۵ سال سن داشت، آغاز کرد. او برای طراحان مشهوری چون دیور، شنل، لویی ویتون، پرادا، مارک جاکوبز و ورساچه کار کرده است. البته او در لیست زشت ترین مانکن ها قرار ندارد، بلکه نام او را بیشتر در فهرست عجیب ترین ها چهره ها می بینیم.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۵. JULIA ZIMMER

جولیا مدل آلمانی ست که بیشتر با برندهایی چون پرادا و ویوین وست‌وود همکاری کرده است. با وجود چهره زشتی که دارد، سرعت پیشرفت او در صنعت مد و فشن بسیار بالا بوده به طوری که در عرض چند ماه توانست خودش را در دل بهترین برندهای جهان جا کند. چهره او بسیار منحصر بفرد است، شاید همین تفاوت برای شرکت های تبلیغاتی کافی باشد.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۶. ALEK WEK

الک وک مدلی از سودان جنوبی ست که در حال حاضر به انگلستان نقل مکان کرده است. او مادلینگ را در سال ۱۹۹۵ ، یعنی زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، آغاز کرد. پیشرفت او در همان ابتدا آنقدر زیاد بود که درست یک سال بعد مدل برند مشهوری چون فورد شد و پس از آن در ویدیوی جنت جکسون با نام « Got ‘Til It’s Gone » هنرنمایی کرد. او نه به خاطر چهره اش، بلکه به خاطر داستان زندگی اش، که الهام بخش بسیاری بوده، مورد توجه طراحان مد قرار گرفته است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۷. IEKELIENE STANGE

ایکلین مدل هلندی ست که در فشن شوهای مشهوری چون شنل، کریستین دیور و کنزو حضور داشته است. او نه تنهای چهره ای زشت دارد، بلکه عجیب و غریب هم هست، اما با این وجود جزو برترین مدل های جهان به حساب می آید. گویا معیار زیبایی در عصر مدرن تغییر کرده است!

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۸. LILY MCMENAMY

نه تنها لیلی جزو مدل های برتر جهان محسوب می شود بلکه مادرش نیز در دهه ۹۰ میلادی جزو بهترین مدل ها بوده است. اما هیچکدام از آنها چهره زیبایی نداشتند. لیلی می گوید که او در دنیای مد و فشن تحت تاثیر مادرش بوده است. اگر چه طبق معیارهای قدیمی مد، زیبایی جزوی از خصوصیات مدل شدن بود، اما در عصر مدرن دیگر یک ملاک به حساب نمی آید. لیلی برای برندهای مشهوری چون شنل و لویی ویتون کار کرده است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۹. MOLLY BAIR

مولی بیر مدل برندهای لوکس و به نامی چون میو میو، فندی، پرادا، گوچی، شنل.. می باشد. او در دوران کودکی، به دلیل چهره زشتی که داشت، مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گرفت. او بسیار لاغر و نحیف است و جدا از آن، چهره زشتی دارد. مولی خودش اعتراف می کند: «من نمی فهمم چگونه دختری که همه عمرش ابروهای پیوسته داشته، عینک ته استکانی می زده و تی شرت های گشاد و راحت می پوشیده می تواند به صنعت مد و فشن راه یابد.»

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن

منبع: برترین ها

ادامه ی خواندن
آگهی
چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۵) از الناز شاکردوست در یک جای خطرناک تا مهناز افشار و آهو خانم !!!

چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!

کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌4 روز پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۸)

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس های جدید سانیا سالاری | متن و عکس از صفحه شخصی سانیا سالاری

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس پروفایل حافظ شیرازی | عکس نوشته اشعار حافظ

چهره‌ها و عکس‌ها6 روز پیش

عکس های جدید رضا رشیدپور مجری و بازیگر + عکس های رضا رشیدپور در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

نوشته و عکس پروفایل عاشقانه پاییز | متن و عکس پاییزی برای همسر

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل با موضوع خدا | عکس نوشته های زیبا در مورد خداوند

مد ستاره‌ها سلبریتی2 هفته پیش

مونیکا بلوچی، بیوگرافی و عکس های جدید او در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com