با ما ارتباط برقرار کن

تناسب‌اندام

ترک چند عادت روزانه برای کاهش وزن ایده آل

منتشر شده

روی

کاهش وزن رویای بسیاری از افراد است. برخی عادت های روزانه باعث می شوند که وزن افراد کاهش نیابد و نیز برخی عادت هم موجب کاهش وزن دلخواهتان میشود.

عادت های روزانه ای که میتواند شما را به وزن ایده آلتان برساند

اگر به دنبال شروع کاهش وزن هستید، مهم نیست چه مقدار وزن می خواهید کمک کنید، موارد ساده ای هستند که با انجام روزانه شان می توانید به کاهش وزن کمک کنید.
در ادامه می خواهیم سه عادت روزانه را به شما معرفی کنیم که کمکتان می کند نتیجه بهتری بگیرید:

سه عادت روزانه برای کاهش وزن

مصرف سبزیجات را بیشتر کنید

به حرف مادرتان گوش دهید، چون متخصصان تغذیه هم با آنها موافقند:بیشتر سبزیجات بخورید. سبزیجات کالری کمی دارند و کربوهیدرات بسیاری از آن ها هم پایین است. محتوای آب موجود در سبزیجات و جویدنی که برای شکستن بافت آن ها نیاز است، کمک می کند سریع تر احساس سیری کنید. بنابراین غذای کمتری خواهید خورد.
بعلاوه مقدار فیبر بالای سبزیجات کمک می کند برای مدت طولانی تری احساس سیری کنید و مدتی بعد از غذا خوردن به سراغ میان وعده های غیر ضروری نروید. سعی کنید سبزیجات را همراه تمام وعده ها و میان وعده ها میل کنید.

کاهش وزن

عادتهایی برای کاهش وزن 

وقتی گرسنه هستید غذا بخورید

این به نظر واضح می آید، اما بیشتر مواقع ما از روی عادت غذا می خوریم تا هوس غذایی مان را از بین ببریم یا غذا می خوریم چون حوصله مان سر رفته است. توصیه می شود تنها زمانی غذا بخورید که معده تان به صدا در آمده است. این کار کمک می کند از غذا خوردن های بی فکرانه پیشگیری شود. قبل از اینکه چیزی بخورید، حتما از خودتان بپرسید که آیا واقعا گرسنه هستید یا خیر؟ یک آزمایش ساده این است که اگر یک غذای سالم را با میل بخورید، واقعا گرسنه هستید اما اگر فقط دلتان می خواهد از کیکی که همکارتان درست کرده بخورید و میلی به غذای سالم ندارید، باید متوجه شوید این گرسنگی واقعی نیست.
همین عادت به تنهایی می تواند منجر به کاهش وزن شود.

بیشتر آب بنوشید

بیشتر مواقع وقتی واقعا تشنه هستیم احساس گرسنگی می کنیم. لازم نیست روزی یک گالن آب بنوشید (مگر اینکه نیاز داشته باشید! ). سعی کنید در طول روز حداقل 6 لیوان آب بنوشید. برای خود یک ظرف شیشه ای آب بخرید و پر کنید. ظرف را روی میز یا نزدیک خود قرار دهید تا همیشه با دیدنش به یاد نوشیدن آب بیافتید. حتی اگر نوشیدن آب را فراموش می کنید می توانید روی گوشی هشدار، نوشیدن آب برای خود تنظیم کنید.

ترک این 4 عادت به کاهش وزن کمک می کند!

در این مقاله به این عادت ها خواهیم پرداخت و روش هایی را نیز برای مقابله با آن ها ارایه خواهیم داد.

1- برای کاهش وزن از زیاده روی در مصرف نوشیدنی ها پرهیز کنید

با وجود اینکه نوشیدنی های انرژی زا تاثیرات خوبی در وزرشکاران دارند و باعث بهبود عملکردشان می شوند اما باید توجه داشت که بسیاری از ورزشکاران به اندازه زیادی از این نوشیدنی ها و مواد مشابه استفاده می کنند و عملا حجم زیادی از کالری را وارد بدنشان می کنند. باید توجه داشت که برای ورزش های عادی چندان نیازی به استفاده از این مواد وجود ندارد و در حقیقت تنها ورزشکاران مسابقات باید از این مواد استفاده کنند تا بتوانند کارایی کافی در جریان مسابقه داشته باشند.

2- برای کاهش وزن در غذا خوردن زیاده روی نکنید
بسیاری از افراد دوست دارند که بعد از انجام کار های مختلف یا حتی وزرش غذا بخورند و در حقیقت غذا خوردن را جایزه ای برای کارهایشان می دانند. در این بین باید توجه داشت که انجام چنین کاری برای وزرشکاران غیرعادی نیست. زیرا ورزشکاران در طول روز چندین بار غذا می خورند اما در مقابل تمرینات وزرشی آن ها باعث سوختن این مواد مصرف شده می شود.

کاهش وزن

ترک عادتهایی برای کاهش وزن

3- کم کردن وزن با پرهیز از خواب بیش از حد

بسیاری از مطالعات حاکی از آن است، افرادی که خواب کافی دارند اغلب نسبت به افرادی که 7 تا 9 ساعت می خوابند وزن بیشتری دارند. زمانی که فرد بیشتر از 7 ساعت در شب بخوابد هورمون های اشتهای وی زیاد می شوند و در نتیجه وی تمایل به خوردن غذا خواهد داشت.

4- کاهش وزن و افزایش فعالیت های بدنی
اگر روزانه به اندازه کافی ورزش می کنید و کار های مختلفی را نیز انجام می دهید ولی در مقابل شاهد افزایش وزنتان هستید، این نشان می دهد که فعالیت زیادی ندارید و در حقیقت سستی می کنید. افراد این چنینی باید جنب و جوش زیادی در طول روز داشته باشند.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی
loading...

تناسب‌اندام

12 راه حل برای بزرگ شدن و خوش فرم شدن سینه ها

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | تناسب اندام

برخی از بانوان میباشند که از افتادگی سینه ها رنج میبرند و میخواهند که خوش فرم شود در ادامه میتوانید با 12 راه حل برای بزرگ شدن و خوش فرم شدن سینه ها مجله دوستم را دنبال نمایید.

 

1- همه ی روزه سینه هاي خودرا با حرکتی ملایم و دورانی بمالید . اینکار واسطه افزایش جریان خون در سینه ها و چابک و سفت شدن انها میشود.
2-کاهش و یا بخصوص افزایش بیش از 5 پوند «حدود ۵/۲ کیلو گرم »در وزن شما سبب تغییر سایز سینه هاي شما و کشیده شدن پوست و بد فرم شدن آن ها می‌شود.
3-تمرین ایزومتریک عضلات زیر سینه ها را فراموش نکنید . بازوها را در سطح شانه بالا بیاورید و آرنجها را خم کنید و کف دو دست را بهم بفشارید و یک دقیقه در حالت فشار نگه دارید . این تمرین را همه ی روزه 20 تا 50 بار تکرار کنید.
4-از قرار دادن سینه هاي خود در مقابل اشعه ي مستقیم آفتاب اجتناب ورزید.
5-سینه هاي خودرا با محلول هاي با پایه کلاژن شستشو دهید . در واقع بهرهگیری از لوسیون هاي سفت کننده و فرم دهنده ي سینه که آنتی اکسیدانها میباشند رادیکالهای آزاد راکه باعث شل شدن سینه ها می‌گردند از بین میبرند.
6-از رها کردن سینه ها بدون سوتین مناسب و سفت اجتناب ورزید حتی در هنگام خواب . بخصوص در هنگام ورزش دقت کنید بستن سوتین سفت امری مهم و حیاتی برای زیبایی سینه هاست . در غیر اینصورت سینه ها کشیده و شل میشوند.
7-هردو هفته یکبار از ماسک سفت کننده بر روی سینه ها بهرهگیری کنید . در حالی‌که ماسک خشک می‌شود با سوتین سینه ها را در جای خود نگه دارید و بررای برداشتن ماسک از آب گرم و مواد شوینده ي بدن بهرهگیری کنید.
8-تمرین پرس سینه و طناب متقاطع را برای داشتن سینه هایي خوشگل فراموش نکنید.
روش ورزش دادن پستان ها

برای بزرگ شدن پستان در این روش شما باید کرست خودرا باز کرده و پستانهایتان را آزاد کنید و دقیقاْ به حالت افقی قرار بگیرید، «برترین حالت وقتی هست که شب میخواهید بخوابید» آنگاه کف دستان خودرا یعنی کف دست راست را روی پستان راست و کف دست چپ خودرا روی پستان چپ بگذارید و به آرامی شروع به مالیدن پستانها کنید.

 

به طوری که دو پستان را در جهت مخالف با یک دیگر و خیلی آهسته و آرام حرکت دهید و بمالید. میتوانید هر شب ۱۰ الی ۱۵ دقیقه این عمل را انجام دهید ودر مدت تقریباْ کوتاهی مانند  6 ماه نتیجه محبوب آن را دیدن کنید که روشی مفید و موثر در عین حال بی خرج و زحمت هست. اگرچه روشهای علمی و پیشرفته اخیر نیز وجود دارند که عموماْ هزینه زیادی را نیاز دارند.

 

شنا

شنا یکی از ورزشهای مناسب برای سینه هاست؛ بخصوص شنای قورباغه، آنهم به دلیل این‌که ماهیچه هاي پشت و سینه را مجبور به مقاومت در مقابل فشار آب میکند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ بی مشابه برای سینه ها حساب می‌شود. برای تمرین بیشتر میتوانید پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دست ها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایین آورید. ۱۰ بار این عمل را تکرار کنید.

 

پوش آپ

روی یک سطح صاف، به روی شکم بخوابید.

زانوهایتان را خم کرده و قوزک پاهایتان رابه صورت ضربدری روی هم قرار دهید.

 

حال درحالیکه کف دست هایتان با شانه ها دریک خط قرار گرفته هست، آرنج هایتان را خم کنید.

با حفظ تراز بر روی کف دست ها و آرنج، بدنتان را از زمین بلند کنید—به صورتیکه قوزک پاها هنوز حالت ضربدری را حفظ کرده باشد. در این حالت شما وزن زیادی را بلند نمی‌کنید. به هیچ عنوان هنگام بلند کردن بدن از روی زمین آرنج هایتان را صاف نکنید چون مقدور هست به مفصلهایتان صدمه وارد کند.

 

به آرامی کل بدنتان را پایین آورید، اما روی زمین نخوابید. باید زاویه را تاجایی کم کنید که بازوهایتان به موازات زمین درآید.

 

باید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام دهید، و هرچه جلوتر می رویت تعداد این دفعات را بیشتر کنید.
هنگام انجام ورزش هاي مختص بزرگ کردن سینه نیز باید مانند سایر ورزش ها لباس ورزشیپوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد.
این حرکات اگر بدون دقت انجام شوند مقدور هست باعث فشار و درد  عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً گذشته از شروع با دکتر خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات بخود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید.

 

این حرکات باید به صورت هر روز یا دست کم دو یا سه بار در هفته انجام شوند. انجام این حرکات باعث  میشود که سینه هایتان فرم خوشگل و گِرد بخود بگیرند و همینطور عضلات پشتتان را نیز تقویت می‌کنند.

 

 پِرِس وزنه

الف» به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قراردهید ودر هر دست یک وزنه نگاه دارید «بجای وزنه میتوانید از چیزهایی هم وزن ان هم بهرهگیری کنید». وزنه ها را بالا ببرید به صورتیکه دست ها دقیقاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت بشما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سم سینه ها متمایل کنید.

 

ب» وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جاییکه آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده

و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ عنوان از روی زمین بلند شود.

 

پرواز دست ها به پایین

الف» روی زمین بخوابید به صورتیکه سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. بازهم چانه به سوی سینه ها متمایل باشد به صورتیکه گردن با سایر ستون فقرات دریک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد.

 

ب» دست ها را از هم باز کنید به صورتیکه آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آن قدر پایین بیاورید که آرنجها به زمین برخورد کند. دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو شروع کنید.

وهم چنیین همانگونه در پست قبلی گفتم از گرما دادن به سینه ها خوداری کنید

و بهتره هست درهنگام حمام و دوش گرفتند ابی که با آن دوش می گیریدیا حمام میکنید کمی اب سرد

آن بیشتر باشد «نه سرد سرد بلکه مقدر آب سرد نسبت به اب گرم بیشتر باشد»

 

و دخترخانوم هاي عزیز که میخواهند سینه هاشون درهنگام راه رفتند تلوتلو نخورد و سینه هاي افتاده اي نداشته باشند بهتر هست تا :

 

از سوتین هاي سیمی «فنری»بهرهگیری کنند زیرا بخاطر سیمی که در زیر سوتین وجود دار از افتادگی و اویزانبودند وشدند سینه پیشگیری خواهد کرد و ضمنآ این سوتین برای سینه هاي شما به عنوان یک قالب عمل میکند وسینه را در خود جا خواهد داد و از تلو تلو خوردند بی مورد پیشگیری میکند
و  انتخاب سوتین هم مهم می باشد و از سوتین هایي سینه تا درآن احساس سهولت می کنداستفاده کنید چون گزینه نامناسب سوتین اساس ساز سرطان و بوجود آمدند غده هایي سینه می باشد

تذکر: هنگامیکه میخواهید خوابید «درهنگام خواب» از سوتین فنری «سیمی» بهرهگیری نکنید.

 

بخاطر سیمی که زیر این سوتین قرار دارد مقدور هست

1:شمارا اذیت کند و نتوانید خواب سهولت داشته باشید 2:مقدور همان سیم از سوتین جدا شود و یا در همان و یا در همان حالتی  در سوتین هست پارچه سوتین را پاره کند و به سینه هاتان اسیب هاي جبران ناپذیری  بزند

 

دقت: من درباره  بهرهگیری دارو چیزی نمی‌گویم و داروئی راهم توصیه نمی دم اگر مایل به

بهرهگیری از دارو برای سینه هاتون بودید  بهتره گذشته بهرهگیری از دکتر متخصصی مشورت بگیرد.

 

ادامه ی خواندن

تناسب‌اندام

کالری سوز ترین ورزش ها برای یک کاهش وزن بدون بازگشت

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | تناسب اندام

کالری سوزی یکی از روش های موفق برای کاهش وزن است. با ما همراه باشید تا با کالری سوزترین ورزش ها برای کاهش وزن آشنا شوید.

کالری سوزترین ورزش ها را بشناسید

یکی از مهم ترین دلایلی که افراد دست به ورزش کردن می زنند کم کردن وزن و خلاص شدن از شر چربی های اضافی می باشد. درست است که بهترین ورزش برای کم کردن وزن دویدن می باشد اما اگر قرار باشد ما هر شب از همین ورزش استفاده کنیم، به سرعت برایمان تکرای می شود.

شما می توانید از ورزش های دیگری به جای دویدن استفاده کنید، ورزش هایی که نه تنها به کالری سوزی کمک می کنند، بلکه مفرح نیز هستند.

دوچرخه سواری

یکی از کالری سوزترین ورزش ها برای کسانی که قصد دارند وزن خود را کمک کنند دوچرخه سواری می باشد. اگر شما هم از دویدن در مسیر های تکراری خسته شده اید، می تواند از دوچرخه سواری استفاده کنید. شما با استفاده از این ورزش هم می توانید وزن خود را کمک کنید و هم از نقاط مختلفی از شهر دیدن کنید. امروزه بیشتر شهر ها مسیر هایی مخصوص دوچرخه سواران دارند. این موضوع به شما کمک می کند تا با اطمینان بیشتری از این ورزش استفاده کنید.

طناب زدن

طناب زدن نیز یکی از ورزش های مفرح برای خلاص شدن از شر چربی ها می باشد. این ورزش نسبت به دویدن عصلات بیشتری را درگیر می کند و همین موضوع باعث شده است تا هر روزه به علاقه مندان این ورزش افزوده شوند. یکی دیگر از بهترین ویژگی های این ورزش این است که به امکانات زیادی نیاز ندارد. تنها چیزی که شما برای لذت بردن از طناب زدن احتیاج دارید، یک طناب است. تحقیقات نشان می دهد که روزی یک ساعت طناب زدن باعث می شود تا شما 750 واحد کالری بسوزانید. اگر در حین طناب زدن از موسیقی نیز استفاده کنید هم باعث مفرح شدن این ورزش می شوید و هم زمان برایتان سریع تر می گذرد.

شنا کردن

یکی دیگر از کالری سوزترین ورزش ها شنا کردن می باشد. بهتر است به شنا کردن اصلا به چشم ورزش نگاه نکنید چرا که این کار بیشتر به تفریح می ماند. یک ساعت شنا کردن در استخر در حدود 750 کالری می سوزاند در ضمن این ورزش از بس مفرح است که شما حتی متوجه گذشت زمان نمی شود. شاید از مهم ترین ایراداتی که بتوان به شنا کردن وارد کرد این باشد که شاید هر کسی نتواند هر روز به استخر بود یا حتی اینکه اصلا شنا بلد نباشد. با این اوصاف نمی توان از شنا به عنوان یکی از کالری سوزترین ورزش ها یاد نکرد.

ورزش زومبا

زومبا مخلوطی از کلاس های رقص و جلسات ایروبیک می باشد که به سرعت در حال محبوب شدن می باشد. این ورزش به شما کمک می کند تا جلسه ای 500 کالری نیز بسوزانید. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های زومبا این است که همیشه به صورت گروهی انجام می شود و شما بیشتر حس می کنید که در یک پارتی حضور دارید تا جلسه تمرینی. متاسفانه این ورزش مفرح و مفید یک سالی می شود که در ایران ممنوع شده است و در دسته بلند بالای حرام ها قرار گرفته است.

تمرین های اینتروال

یکی از جالب ترین ورزش ها برای وزن کم کردن استفاده از تمرینات اینتروال می باشد. این ورزش را می توان ورزش همه چیز دانست.شما می توانید در سی ثانیه دراز و نشت بروید و سپس در سی ثانیه بعدی شروع کنید به شنا رفتن. یکی از مهم ترین رموز موفقیت این ورزش همین گستردگی در طیف حرکات تمرینی می باشد. تحقیقات نشان می دهد که 30 دقیقه حضور در تمرینات اینتروال باعث می شود تا شما چیزی در حدود 300 کالری مصرف کنید. اگر قصد دارید تا وزن کم کنید حتما از این تمرینات استفاده کنید.

منبع : rayandarman.com

ادامه ی خواندن

تناسب‌اندام

3 اشتباه بزرگ در رژیم لاغری که نمی گذارد وزن کم کنید!

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | تناسب اندام

با کمک متخصصان تغذیه امروز می خواهیم به شما سه مورد از اشتباه ترین کارهایی که در رژیم غذایی ممکن است مرتکب شوید را معرفی کنیم.

درست غذا می خورید و حتی به باشگاه هم می روید اما وزنی کم نمی کنید. این بسیار نا امید کننده است، مشکل کارهای درستی که انجام می دهید نیست بلکه اشتباهاتی است که در این بین روی پیشرفتتان تاثیر می گذارند.

حذف کامل یک گروه غذایی

حذف کامل یک گروه غذایی مانند حذف غلات یا حذف میوه ها به این دلیل جواب می دهد که وقتی چنین کاری می کنیم در واقع میزان دریافت غذای خود را نیز محدود کرده ایم و کاهش وزن اولیه ای را تجربه خواهیم کرد.

با این حال چون یک گروه غذایی را حذف کرده ایم در واقع مواد مغذی مختص آن گروه را هم دیگر دریافت نخواهیم کرد. بنابراین قبل از این کار باید از خود بپرسید با حذف این گروه غذایی چه چیزهایی را از دست می دهم؟ برای مثال حذف غلات برابر است با کمبود فیبر در برنامه غذایی و حذف میوه ها نیز مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی را از برنامه غذایی بیرون می برد. بنابراین حذف یک گروه غذایی آن هم به صورت بلند مدت کاری بسیار اشتباه است.

محدودیت بیش از اندازه تحمل پذیر نیست و مسلما پس از مدتی وزنی که کاهش داده اید را باز خواهید گرداند. حذف کامل قند و کربوهیدرات نیز ممکن است باعث ایجاد حس محرومیت در فرد شود و در نتیجه هوس های غذایی نهایتا باعث پرخوری می شود. در پایان می بینید کالری دریافتی تان از گذشته نیز خیلی بهتر شده و اعداد روی ترازو رو به افزایش هستند.

به اندازه کافی غذا نمی خورید

محدود کردن شدید کالری دریافتی در طول روز به نظر یکی از ساده ترین و کوتاه ترین راه ها برای کاهش وزن می آید به همین دلیل است که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند. با وجود اینکه محدود کردن کالری برای کاهش وزن لازم است اما نکته مهم این است که نباید از حد تعادل خارج شد.

وقتی بدن ببیند برای ادامه حیات به اندازه کافی کالری دریافت نمی کند سیگنال هایی برای صرفه جویی در استفاده کالری ارسال می کند در نتیجه سوخت و ساز بدن کند می شود. سپس بدن به جای استفاده از منابع چربی ترجیح می دهد از منابع دیگری نیز برای به دست آوردن انرژی استفاده کند – عضلاتمان. درست مانند این است که برای گرم کردن خانه از اسکلت آن استفاده کنیم.

خوردن غذاهای رژیمی

تبلیغات ما را متقاعد کرده اند خوردن غذاهای رژیمی ( مانند نوشابه رژیمی ) تاثیر گذار است – خانم هایی هم که در تبلیغ این محصولات می بینیم خیلی خوشحالند! با مصرف این محصولات شاید به صورت موقت وزن کم کنید اما استفاده بلند مدت آنها می تواند تاثیرات منفی داشته باشد. غذاهایی که برچسب رژیمی خورده اند معمولا قمیت بالاتری دارند و از این مهمتر آنکه بدن ما آنها را به عنوان غذا نمی شناسد. وقتی چیزی می خوریم که به عنوان غذا شناخته نمی شود بدن شروع به ارسال سیگنال های التهابی به آن قسمت می کند تا متوجه شود مشکل چیست. درست مانند زمانی که مچ پایتان پیچ می خورد و آن قسمت ورم می کند. اگر غذاهای کامل را با انواع مصنوعی جایگزین کنید می تواند منجر به افزایش التهاب در روده و کل بدن شود.

غذاهای بدون چربی معمولا برای جبران طعم سرشار از قند و نمک هستند و غذاهای بدون قند حاوی مواد شیمیایی هستند، بنابراین چون به بدن مواد مغذی که نیاز دارد را نداده اید بیشتر احساس گرسنگی خواهید کرد. این یعنی خوردن چنین غذاهایی می تواند در واقع باعث افزایش وزن شود پس بهتر است تا جای ممکن از آنها اجتناب کنید.

  منبع : kermany.com

ادامه ی خواندن
آگهی
آگهی
loading...

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی خانوادگی دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com