با ما ارتباط برقرار کن

ترفندها

تبلیغات ویدیویی یا ویدیو مارکتینگ چیست؟

منتشر شده

روی

امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شود. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند یکی از روش‌های بازاریابی اینترنتی باشد . نمایش اطلاعات که با کمک گرفتن از تصاویر بتوان منظور خود را به بقیه‌ی افراد منتقل کرد و آن‌ها را در جریان گذاشت . از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

تبلیغات ویدیویی چیست ؟

تبلیغات ویدیویی یکی از جذاب‌ترین راه‌های بازاریابی آنلاین است که تبلیغ دهندگان می‌توانند برای جذب مخاطب از آن استفاده کنند. چرا که ویدیو از المان‌های سمعی و بصری استفاده می‌کند تا نظر مخاطبان را به خود جلب کند و نسبت به متن، اطلاعات زیادی را در مدت زمان کمتری منتقل می‌کند.

امروزه ویدیوها یک روش قدرتمند برای جلب توجه مشتریان است و در نتیجه ویدئو مارکتینگ روز به روز دارای محبوبیت و اعتبار بیشتری می‌شوند. بازاریابان می‌توانند از طریق نمایش ویدیو، با ایجاد ارتباط با مخاطبان خود در هر زمان و هر مکان، به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند و برای برند خود بازاریابی کنند.

مزایای تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدئویی در اپلیکیشن های موبایل

طبق بررسی‌های انجام شده، ۵۱ درصد از تمام نمایش‌های ویدیویی در موبایل اتفاق می‌افتد. همچنین، ۵۳ درصد از کاربران تلفن‌های هوشمند تمایل به تماشای ویدیوی محصولات در اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های موبایلی دارند. بنابراین، می‌توان گفت تاثیر ویدیو در میان کاربران موبایل بیشتر از کاربران سایر دستگاه‌ها می‌باشد. بنایراین، تبلیغات ویدیویی در اپلیکیشن‌های موبایل تاثیر زیادی بر کاربران دارد و به خوبی می‌تواند محصول و یا سرویس تبلیغ دهندگان را معرفی کند.

اولین بار که می‌خواهید مشتریان خود را با یک برند آشنا کنید، نباید یک تبلیغ طولانی مدت به آن‌ها نمایش دهید بلکه باید با یک تبلیغ کوتاه و ساده شروع کنید. طبق تحقیقات انجام شده، بهتر است طول ویدیوهای تبلیغاتی بیشتر از ۱۵ ثانیه نباشد. ۳۳ درصد از افراد بعد از گذشت ۳۰ ثانیه تماشای ویدیوی تبلیغاتی را رها می‌کنند. ۴۵ درصد از افراد بعد از گذشت یک دقیقه و ۶۰ درصد از آن‌ها بعد از گذشت دو دقیقه حتماً این کار را انجام می‌دهند. نزدیک به ۶۶ درصد از مشتریان تمایل به تماشای ویدیوهای تبلیغاتی با طول زمانی زیر ۶۰ ثانیه دارند.

ویدیو مارکتینگ

ویدیوی تبلیغاتی شما باید احساسات داشته باشد. این بدان معنا نیست که صرفاً از احساسات استفاده کنید و آن را در یک سطح خاص بالا، پایین و  یا متوسط نگه دارید؛ بلکه به طور خاص باید احساسات را با تکنیک “rollercoaster” در تبلیغات خود وارد کنید. به گونه‌ای که احساسات در طول یک آگهی تبلیغاتی به طور مداوم به اوج برسد و دوباره به سمت خنثی شدن برود یا به عبارتی شما باید در ویدیوی تبلیغاتی خود داستان تعریف کنید.

مطالعات نشان می‌دهد که نرخ ضبط حافظه، ازلحاظ دیداری و نوشتاری، بیش از ۷۰% است.

شما می‌توانید برای سایت و یا برند خود اقدام به تهیه و تولید و انتشار ویدیو بپردازید که به این فرایند ویدیو مارکتینگ گفته می‌شود و برای وب‌سایت و برند می‌تواند مؤثر باشد .

ترکیب صوت و تصویر، قدرتمندترین ابزار است.

ویدیوی تبلیغاتی شما باید احساسات داشته باشد

پیشرفت تبلیغات ویدیویی به مرور زمان :

پس از بهبود نسبی کیفیت و سرعت اینترنت کشور، گسترش سایت های ویدیو محور و … دوباره از تبلیغات ویدیویی صحبت شد و شرکت های تبلیغاتی به دنبال اجرایی کردن این ایده در ایران شدند. در اوایل سال ۱۳۹۳ این شاخه از تبلیغات به خوبی در وب سایت های فارسی گسترش پیدا کرد و توانست به جامعه ای مستقل برای تبلیغات اینترنتی تبدیل شود.

در ابتدا تبلیغات ویدیویی تنها به چند ثانیه ابتدایی فیلم های موجود در وب سایت ها کفایت می کرد و هر کاربر زمانی که بر روی یک فیلم کلیک می کرد، در چند ثانیه اول اون فیلم، تبلیغی را نگاه می کرد و بعد از مشاهده آن تبلیغ، فیلم مورد نظر اجرا می شد.

اما به مرور زمان، این نسل از تبلیغات نیز پخته تر شده و ایده های جدیدی به این شاخه اضافه شده است. به شکلی که امروزه تبلیغات ساده گذشته به تبلیغات بسیار پیشرفته در داخل اپلیکیشن ها تبدیل شده است.

امروزه از فن‌های جذابی برای ویدیو مارکتینگ استفاده می‌شود که در ایران به موشن گرافیک و تهیه فیلم‌های جذاب و خنده‌دار روی آورده‌اند که تأثیر زیادی در بهتر دیده شدن برند شما دارد.

بهتر است وقت بگذارید و یک ویدیو کامل و خوب تهیه کنید و پس از تهیه کردن یک ویدیو مناسب با کسب‌وکارتان آن را در سایت خود قرار دهید و هم‌چنین می‌توانید آن را در شبکه‌های اجتماعی مختلفی که در آن‌ها حساب کاربری دارید، منتشر کنید و مطمئن شوید که دیگران آن را می‌بینند و این از بهترین روش‌های بازاریابی اینترنتی است .

مزیت های تبلیغاتی ویدیویی

ویدئو مارکتینگ برای بعضی از حرفه‌ها لازم است مثلاً فرض کنید قرار است در مورد کاربرد یک دستگاه خاص در سایت خود توضیح دهید یا مثلاً شما تولیدکننده‌ی وسایل ورزشی هستید قطعاً با نوشتن چند تا مطلب و مقاله نمی‌توانید مفهوم دستگاه را به مشتری برسانید و طرز کار آن را برایش روشن کنید اما اگر از طرز کار دستگاه موردنظر یک فیلم و ویدیویی مناسب تهیه شود و در طراحی وب‌سایت و یا در مکان‌های پربازدید قرار داده شود قطعاً تأثیر آن خیلی بیشتر بوده و در ذهن مخاطب باقی خواهد ماند .

شاید قبلاً ویدیوها زیاد موردتوجه نبودند و افراد حاضر به‌صرف وقت برای آن‌ها نبودند و تمایلی برای دیدن این موارد نشان نمی‌دادند اما الآن اوضاع تغییر کرده است و بسیاری از فروشگاه‌های مختلف اینترنتی تولید ویدیو را آغاز کرده و ویدیوها را در وب‌سایت خود و یا در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کردند تا از این راه جذب مشتری و کاربر بیشتری داشته باشند .

مزیت های تبلیغاتی ویدیویی

فرصت دیده شدن در بستر اشتراک ویدیویی کشور

• در تبلیغات (TrueView) شرایط برای ندیدن ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد و این یعنی احترام به مخاطب و عدم نمایش اجباری تبلیغات

• کاربران خارج از هدف، تبلیغ ابتدای ویدیو (TrueView) را رد میکنند و بودجه شما هدر نمیرود.

• در تبلیغات TrueView برند تنها زمانی پرداخت می کند که قسمت قابل توجهی از ویدیوی تبلیغاتی دیده شده باشد و کاربر اصل پیام را دریافت کرده باشد.

• قابلیت قرار دادن لینک بر روی ویدیوهای تبلیغاتی برای هدایت کاربر به صفحه مورد نظر، وجود دارد. و این یعنی تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل

انواع روش‌های تبلیغات ویدئویی

انواع روش‌های تبلیغات آنلاین ویدئویی

هزینه به ازای هر نمایش CPV 

تبلیغ دهندگان با تعریف این دسته از تبلیغات ویدئویی باید به ازای هر نمایش کامل ویدیو به نمایش دهنده تبلیغ پول پرداخت کند. هدف کمپین‌های تبلیغاتی CPV صرفاً نمایش ویدیوی تبلیغاتی و برندینگ برای محصول است.

هزینه به ازای هر کلیک CPC

هدف تبلیغات ویدئویی بردن ترافیک به یک وب‌سایت است و تبلیغ دهنده باید به ازای هر کلیکی که اتفاق می‌افتد، پول پرداخت کند.

هزینه به ازای نصب CPI

تبلیغ دهنده با استفاده از تبلیغات ویدئویی، به دنبال دریافت نصب و جذب کاربر جدید و البته باکیفیت برای اپلیکیشن خود است و به ازای هر نصبی که اتفاق می‌افتد، باید به تبلیغ دهنده مبلغی را پرداخت کند.

هزینه به ازای فعالیت خاص CPA

تبلیغ دهنده در تبلیغات ویدئویی به ازای فعالیت خاصی که توسط کاربر اتفاق بیافتد، به نمایش دهنده تبلیغ، پول پرداخت می‌کند. این فعالیت خاص می‌تواند عضویت در یک سامانه پیامکی و یا ارسال یک کد برای شرکت در قرعه‌کشی و … باشد.

مسلماً هزینه تبلیغات ویدیویی CPV از همه کمتر و تبلیغات CPA از همه بیشتر است و هزینه تبلیغات CPC و CPI به ترتیب بین این دو قرار می‌گیرد.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

ترفندها

Unlike کردن پست‌هایی که قبلا لایک کرده ایم

منتشر شده

روی

به وسیله

یکی از امکانات پرطرفدار اینستاگرام قابلیت لایک کردن است. تا به‌حال به‌صورت اتفاقی مطلبی را لایک کرده‌اید؟ یا حتی شاید در یک بازه زمانی از مساله‌ای ناراحت یا خوشحال بوده‌اید و پست‌هایی را مرتبط با آن موضوع لایک کرده باشید و حالا بعد از گذشت چند ماه نظرتان تغییر کرده باشد.

دوست دارید با یک مرور سریع روی همه محتوایی که قبلا در این شبکه اجتماعی لایک کرده‌اید، مواردی را که دیگر تمایلی به آنها ندارید از حالت لایک خارج کنید؟ (به این کار Unlike گفته می‌شود) خوشبختانه اینستاگرام قابلیتی را در خود جای داده که به کمک آن می‌توانید همه مطالبی را که پیش‌تر لایک کرده‌اید، مرور کنید و با استفاده از همین قابلیت نیز می‌توانید هر مطلبی را که دیگر به آن تمایل ندارید از این فهرست خارج کنید.

از امکانات پرطرفدار اینستاگرام قابلیت لایک کردن است

برای استفاده از این قابلیت این مراحل را دنبال کنید:

اپلیکیشن اینستاگرام را روی دستگاه هوشمندتان اجرا کنید.

از پایین- سمت راست روی آیکون پروفایل خود فشار دهید.

پس از ورود به صفحه پروفایل خود از بالا- سمت راست روی آیکون منوی اصلی که به شکل سه نقطه نمایش داده شده، فشار دهید.

Unlike کردن پست‌

صفحه را به پایین اسکرول کنید و روی گزینه posts you’ve liked فشار دهید.

در این صفحه فهرست از همه مطالبی که قبلا لایک کرده‌اید، نمایان می‌شود.

برای Unlike کردن هریک از مطالب کافی است روی مطلب موردنظر فشار دهید و پس از باز شدن آن مطلب، روی آیکون قلبی که به رنگ قرمز است فشار دهید.

نکته: باتوجه به محدودیت اینستاگرام مبنی بر ۱۰۰ لایک در هر ساعت، ممکن است هنگام Unlike کردن پست‌ها بیش از این تعداد در یک ساعت نیز با محدودیت مواجه شوید.

ادامه ی خواندن

ترفندها

چگونه داده‌های شخصی ذخیره شده در شبکه‌های اجتماعی را دریافت کنیم؟

منتشر شده

روی

به وسیله

اغلب کاربران هر روز حجم عظیمی از اطلاعات را از متن گرفته تا کلیپ و عکس در شبکه‌های اجتماعی قرار می‌دهند و البته نگران از بین رفتن این اطلاعات هم نیستند، زیرا این شرکت‌ها چنان عظیم و پرنفوذ شده‌اند که کسی احتمال ورشکستگی یا از بین رفتن اطلاعاتشان را هم به ذهن راه نمی‌دهد! با این حال، بجز داشتن بک‌آپ، مواردی پیش می‌آید که به دریافت این داده‌های آپلود شده نیاز می‌شود.

مثلا ممکن است بخواهید قبل از بستن حساب کاربری‌تان، کل داده‌هایتان را دریافت کنید یا در گذشته با دوستی در ارتباط بوده‌اید و دوباره می‌خواهید اطلاعات تماسش را پیدا کنید. این دلیل هرچه باشد، این شبکه‌ها از چند سال پیش، امکان دانلود آرشیو کل اطلاعات کاربری را در اختیار گذاشته‌اند که در این مطلب روش دریافت آن را توضیح می‌دهیم.

گوگل 

هنگامی که برای دریافت داده‌هایتان به صفحه takeout.google.com بروید، اگر داخل حساب کاربری‌تان باشید، گوگل فهرستی از ۵۰ سرویس را جلویتان می‌گذارد تا انتخاب کنید داده‌های کدام را می‌خواهید! سرویس‌هایی از گوگل پلاس گرفته تا نقشه گوگل و یوتیوب، هرگونه سرویسی که گوگل ارائه می‌کند. تیک سرویس‌های مورد نظرتان را می‌گذارید (همه را هم می‌توانید انتخاب کنید) و دکمه رفتن به مرحله بعد را در پایین صفحه می‌زنید.

در صفحه بعد گزینه‌هایی مربوط به نوع آرشیو (zip یا tgz)، حداکثر اندازه آن از ۱ تا ۵۰ گیگ و همچنین نحوه ارائه این آرشیو (ارسال لینک از طریق ایمیل، اضافه کرده به گوگل درایو یا …) نمایش داده می‌شود. در صورت بیشتر بودن اندازه آرشیو از حداکثر اندازه، آرشیو به چند فایل شکسته می‌شود.

هنگامی که آرشیو آماده شود، با ورود دوباره رمز عبورتان می‌توانید آن را دانلود کنید. اینجا هم با یک فایل index.html طرف هستید که به سرویس‌های مختلف و داده‌های مربوط به هر کدام لینک دارد. مثلا می‌توانید روی سرویس کروم بزنید و از فایل Bookmarks.html فهرست بوک‌مارک‌هایتان را مشاهده کنید. البته متاسفانه همه داده‌ها آن‌چنان که باید و شاید واضح نیستند که بتوان به‌راحتی آنها را باز کرد.

اینستاگرام تمام اطلاعات اینستاگرامی را در یک فایل آرشیو جمع‌آوری کرده

اینستاگرام

اینستاگرام که این روزها از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود اخیرا در راستای تبعیت از قوانین اتحادیه اروپا، ابزار دانلود داده‌ها را در اختیار کاربران گذاشته است. دسترسی به این ابزار هم از طریق وب و هم از راه اپ به این صورت امکان‌پذیر است: در پروفایلتان به قسمت تنظیمات (آیکون چرخ‌دنده) می‌روید و از بخش Privacy and Security امنیت و حریم خصوصی)، گزینه دانلود داده Data Download را انتخاب می‌کنید. حال با ورود ایمیل و سپس رمز عبور حساب کاربری، درخواستتان را با زدن روی دکمه Request Download تایید می‌کنید.

پس از آن اینستاگرام تمام اطلاعات اینستاگرامی را در یک فایل آرشیو جمع‌آوری کرده و لینکش را به شما ایمیل می‌کند. وقتی این فایل را دانلود و باز می‌کنید، با حجم عظیمی از داده‌ها مواجه می‌شوید! از تمام تصاویر، ویدئوها و استوری‌ها تا نام کاربری فالوئرها و کسانی که بلاکشان کرده‌اید تا حتی پست‌هایی که لایک کرده‌اید. همه چیز را اینجا پیدا می‌کنید!

خبر بد این است که این اطلاعات به‌صورت فایل‌های JSON به شما داده می‌شود. برای این‌که خواندن این فایل‌ها کمی راحت‌تر شود، می‌توانید متن آنها را در این سایت

konklone.io/json کپی کنید (نگران نباشید، این سایت کاملا آفلاین است) تا به فرمتی خواناتر نمایش داده شود.

فیس‌بوک

برای دریافت اطلاعاتتان از فیس‌بوک از طریق رایانه به این سایت بروید و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از منوی دست راست بالا (آیکون مثلث رو به پایین) تنظیمات را انتخاب کنید. حال در قسمت تنظیمات عمومی (General Settings) روی لینک دانلود یک کپی از داده‌ها (آخرین مورد در تنظیمات) کلیک کنید.

اکنون فیسبوک پیامی می‌دهد مبنی بر این‌که جمع‌آوری اطلاعات ممکن است کمی زمان ببرد. با زدن دکمه Start My Archive به صفحه بعد می‌روید و در آنجا هم دوباره روی همین دکمه می‌زنید تا جمع‌آوری داده‌ها آغاز شود. هنگامی که این کار به انجام برسد، اعلانی به شما داده می‌شود تا کل داده‌هایتان در فیسبوک را به‌صورت یک فایل زیپ دانلود کنید. (ایمیلی هم با لینک دانلود برایتان ارسال خواهد شد)

در آرشیو زیپ دانلود شده، یک فایل index.htm وجود دارد که با باز کردن آن، تمام اطلاعات در صفحات مختلف به‌صورت دسته‌بندی شده و مرتب نمایش داده می‌شود: پیام‌ها، تصاویر، ویدئوها و دیگر محتواهای شما و البته داده‌های دیگری که می‌دانستید فیسبوک جمع‌آوری می‌کند، ولی نمی‌خواستید به آنها فکر کنید! زمان‌های ورود، اطلاعات مکانی، آدرس IPهایی که با آنها به حسابتان وارد شده‌اید، کلماتی که براساس آنها به شما تبلیغات هدفدار نشان داده می‌شد و همچنین داده‌های تشخیص چهره شما به‌صورت سه عدد رمزنگاری شده!

آرشیو داده‌های توییتر هم مانند آرشیو فیسبوک دارای یک فایل index.html است

توییتر

توییتر هم مانند فیسبوک مسیر تقریبا سرراستی را برای دریافت داده‌ها در اختیارتان می‌گذارد. در صفحه اصلی روی آواتارتان در قسمت بالا سمت راست بزنید و با کلیک روی تنظیمات وارد این بخش شوید. در صفحه تنظیمات، از منوی سمت چپ، گزینه یکی مانده به آخر، یعنی Your Twitter Data را انتخاب و رمز ورودتان را وارد کنید.

در این قسمت اطلاعات مختلف مربوط به حسابتان، چه عمومی و چه شخصی را مشاهده می‌کنید. در پایین صفحه دو دکمه درخواست داده‌ها (Request Data) یکی برای خود توییتر و یکی برای پریسکوپ وجود دارد. با زدن روی این دکمه، توییتر شروع به جمع‌آوری داده‌هایتان می‌کند که چند دقیقه‌ای به طول می‌انجامد. پس از اتمام این عمل، پیامی به شما برای دانلود داده‌های آماده شده داده می‌شود.

آرشیو داده‌های توییتر هم مانند آرشیو فیسبوک دارای یک فایل index.html است که یک صفحه تمیز حاوی توییت‌ها، تصاویر، لینک‌ها و … را به شما نمایش می‌دهد. علاوه بر این، امکان یافتن سریع توییت‌ها براساس تاریخ به کمک یک ابزار جالب وجود دارد. موارد دیگری چون اطلاعات حساب کاربری (تاریخ ایجاد، تعداد توییت و …) را هم می‌توانید در این صفحه ببینید. توییتر برای آنهایی که علاقه به تحلیل داده دارند قابلیت دریافت آرشیو به فرمت JSON و CSV را فراهم کرده است، به همراه یک فایل ReadMe برای راهنمایی نحوه کار کردن با آنها.

حجم ترسناک داده!

بگذارید کمی بترسانمتان! فکر می‌کنید فیسبوک یا سرویس‌های گوگل چقدر اطلاعات از شما در اختیار دارند؟ به نظرتان حجم این داده‌ها چقدر است؟ از هنگامی که امکان دریافت داده‌های شخصی ذخیره شده توسط این شبکه‌ها در اختیار عموم قرار گرفته، کاربران زیادی اقدام به دانلود و بررسی آن کرده‌اند و خروجی قضیه واقعا ترسناک است! حجم اطلاعاتی که فیسبوک از یک کاربر عادی در اختیار دارد، حدود ۵۰۰ مگابایت است، معادل تقریبا ۴۰۰ هزار صفحه متن! برای گوگل با ۵۰ سرویسش، خیلی بیشتر از این است.

آن‌قدری که جمع‌آوری‌اش روی سرورهای گوگل ممکن است چند ساعت طول بکشد! و البته محتوای این داده‌ها از ابعاد آنها بسیار ترسناک‌تر است. گوگل نه فقط سایت‌هایی که جست‌وجو کرده‌اید بلکه خیلی از سایت‌هایی که عادی بازدید کرده‌اید (از طریق شبکه تبلیغاتی خود)، مکان‌هایی که رفته‌اید) با اطلاعات GPS، همه ایمیل‌هایتان (حتی آنهایی که پاک کرده‌اید) را می‌داند و حتی آمار استفاده از اپ‌های روی گوشی اندرویدی‌تان را هم دارد!

ادامه ی خواندن

ترفندها

چگونه پیام های خود را در فیسبوک حذف کنیم؟

منتشر شده

روی

به وسیله

اگر یکی از کاربران فیسبوک هستید احتمالا مایل باشید که برخی از پیام های خود در آن را حذف کنید. پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید تا در ادامه نحوه آرشیو کردن و حذف پیام ها در فیسبوک را با هم مرور کنیم.

احتمالا همه کاربران ترجیح می‌دهند که یکسری از پیام‌های خود را در فیسبوک پاک کنند. خوشبختانه انجام این کار در پلتفرم موبایل و نسخه دسکتاپ آن بسیار آسان و ساده است. البته این نکته را درنظر داشته باشید که با پاک کردن پیام‌های خود، پیام‌های موجود در صندوق ورودی دوستتان حذف نخواهد شد. با ما همراه باشید تا در ادامه نحوه حذف پیام ها در فیسبوک را با هم مرور کنیم.

حذف پیام ها از نسخه دسکتاپ فیسبوک

۱- در ابتدا وارد فیسبوک خود شوید.

۲- روی گزینه چت که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد، کلیک کنید.

پاک کردن پیام‌ها در فیس بوک

۳- برای آنکه کل چت موردنظر خود را حذف کنید روی آیکون چرخ‌دنده که در گوشه پایین سمت راست قرار دارد کلیک کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید.

۴- در این قسمت سه گزینه را مشاهده خواهید کرد: Cancel ،Delete و یا Archive. روی Delete کلیک کنید.

حذف پیام فیسبوک, حذف پیام‌های فیسبوک در اندروید

۵- برای آنکه بخشی از مکالمه موردنظر خود را پاک کنید، به چت موردنظر مراجعه کرده و آن‌دسته از پیام‌هایی را که مایل هستید پاک کنید، انتخاب کنید. سپس روی آیکون سه نقطه افقی کلیک کرده و گزینه Delete را انتخاب کنید.

حذف پیام فیسبوک, حذف پیام‌های فیسبوک در اندروید

حذف پیام ها در پلتفرم موبایل فیسبوک

۱- در ابتدا اگر این اپلیکیشن را روی گوشی خود ندارید، آن برای اندروید و iOS دانلود کرده و سپس لاگین کنید.

۲- اگر قصد دارید که تمام یک مکالمه و چت را پاک کنید، از منوی باز شده پنجره چت موردنظر، گزینه Delete Conversation را انتخاب کنید.

حذف پیام فیسبوک, حذف پیام‌های فیسبوک در اندروید

۳- اگر قصد دارید که تنها یک پیام مشخص را حذف کنید، پیام مربوطه را در پنجره چت مشخص کرده و از منوی باز شده گزینه Delete را که در انتهای منو قرار دارد، انتخاب کنید.

حذف پیام فیسبوک, حذف پیام‌های فیسبوک در اندروید

اگر قصد دارید فعلا یکسری از پیام‌ها را از دیدرس خارج کرده و در فرصت مناسب آن‌ها را حذف کنید، کافی است آن‌ها را آرشیو کنید.

چگونه فالوورهای اینستاگرام خود را حذف کنیم؟

۱- فیسبوک را باز کنید.

۲- روی تب Home که در سمت چپ قرار دارد، ضربه بزنید.

۳- از میان مکالمه انجام شده، پیام‌هایی را که مایل هستید حذف کنید را انتخاب کنید.

۴- به آرامی روی پیام مربوطه ضربه زده و انگشت خود را روی آن نگه دارید.

۵- در این قسمت گزینه More را انتخاب کنید.

۶- Archive را انتخاب کنید.

چگونه پیام‌های فیسبوک در اندروید را آرشیو کنیم؟

۱- فیسبوک را باز کنید.

۲- روی تب Home ضربه بزنید تا لیست چت‌های خود را مشاهده کنید.

۳- روی پیام مربوطه که مایل هستید آن را آرشیو کنید، ضربه زده و انگشت خود را نگه دارید.

۴- Archive را انتخاب کنید.

ادامه ی خواندن
آگهی
کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌3 روز پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۸)

چهره‌ها و عکس‌ها3 روز پیش

عکس های جدید سانیا سالاری | متن و عکس از صفحه شخصی سانیا سالاری

چهره‌ها و عکس‌ها3 روز پیش

عکس پروفایل حافظ شیرازی | عکس نوشته اشعار حافظ

چهره‌ها و عکس‌ها5 روز پیش

عکس های جدید رضا رشیدپور مجری و بازیگر + عکس های رضا رشیدپور در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

نوشته و عکس پروفایل عاشقانه پاییز | متن و عکس پاییزی برای همسر

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل با موضوع خدا | عکس نوشته های زیبا در مورد خداوند

مد ستاره‌ها سلبریتی2 هفته پیش

مونیکا بلوچی، بیوگرافی و عکس های جدید او در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل از اشعار مولانا | عکس نوشته اشعار مولانا

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس نوشته خدایا (۳)

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com