با ما ارتباط برقرار کن

دسته‌بندی نشده

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

منتشر شده

روی

دکتر کیوان مزدا

دکتر کیوان مزدا؛ یکی از ایرانیان موفق مقیم فرانسه بودو با این که در فرانسه بزرگ شده بود ولی به دلیل داشتن پدری ایرانی خودرا ایرانی می‌دانست ودر حوزه تخصص خود که جراحی ستون فقرات اطفال بود خدمات فرذاوانی را انجام داد.

 

دکتر کیوان مزدا جزو بهترین و بزرگ ترین جراحان جهان بود که برای کسب پول و تجارت پزشک نشده بود.

 

پروفسور کیوان مزدا نجات بخش زندگی صدها کودک محروم در سراسر ایران چشم ازجهان فرو بست، همین چندروز پیش قبل از فوت ستون فقرات ۲۸ کودک رو به صورت رایگان جراحى کرد، روحش شاد

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

بیوگرافی کیوان مزدا

پروفسور کیوان مزدا، یکی از برجسته‌ترین جراحان ستون فقرات جهان و از پزشکان نیکوکار متاسفانه درگذشت . دکتر کیوان مزدا جراح و دکتر متخصص حرفه ای بود، که همیشه در امور خیریه پیش قدم میشود .

 

کیوان مزدا، دکتر ایرانی، فرانسوی سال های زیادی را بعنوان عضوی فعال از سازمان پزشکان بدون مرز در کشور های توسعه‌نیافته خدمت کرد.

 

پروفسور کیوان مزدا در ۳۱ مرداد ۱۳۲۸ در شهر آبادان بدنیا آمد . دکتر کیوان مزدا از ۷ سالگی در فرانسه بزرگ شد. او رشته دکتری جراحی ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات را در پاریس آموخت و به‌ واسطه تلاش و پشتکار فوق‌العاده بالایی که داشت از معروف ترین جراحان ستون فقرات دنیا شد.

 

ابداعات دکتر کیوان مزدا در پزشکی

روش و تکنیک خاص و ابداعی دکتر کیوان مزدا در اصلاح انحراف‌های‌ ستون فقرات، هم‌اکنون در اکثر مراکز دنیا استفاده می شود و با این تکنیک منحصربه‌فرد امکان عمل‌های‌ پیچیده ستون فقرات به وجود آمد.

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

دکتر کیوان مزدا عضو موسسه نیکوکاری

دکتر کیوان مزدا عضو موسسه «زنجیره امید فرانسه» بود. سازمانی غیردولتی که برای درمان کودکان در کشور های جهان سوم و در حال توسعه خدمات فراوانی ارایه کرده. او هر سال همراه با همکاران داوطلبش به ایران می‌آمد و کودکان بیمار زنجیره‌ امید ایران را رایگان معاینه و جراحی میکرد.

 

حمله قلبی دکتر کیوان

دکتر کیوان مزدا در هفته آخر شهریور ماه سال ۱۳۹۷ بعد از یک جلسه فشرده کاری در پاریس، دچار حمله قلبی شد و به کما فرورفت ودر تاریخ ۱۱ مهر ماه ۹۷ چشم از جهان فروبست.

 

شهرت جهانی دکتر کیوان مزدا

دکتر مزدا یکی از معروفترین جراحان و متخصصین ستون فقرات بوده است که ایشان رابا نام های‌ پدر ستون فقرات و پدر کمر جهان معرفی می کنند.

 

فعالیت دکتر مزدا در موسسه خیریه زنجیره امید

دکتر کیوان مزدا از سال ۱۳۸۶ فعالیت خودرا موسسه زنجیره امید ایران آغاز کرد. هرسال ۴ بار برای ویزیت رایگان کودکان بی‌بضاعت و با بیماری‌های‌ پیچیده به ایران می‌آمد و سالی دو بار با تیم خود جهت عمل‌های‌ جراحی به ایران سفر میکرد و عمل‌های‌ جراحی را در بیمارستان‌های‌ تابعه دانشگاه علوم دکتری تهران و بیمارستان موقوفه نورافشار انجام می‌داد.

 

در طول این ۱۱ سال، درکنار فعالیت درمانی، فعالیت‌های‌ علمی و آموزشی دکتر مزدا با دانشگاه علوم دکتری تهران ادامه داشت و جراحانِ ستون فقرات زیادی به‌واسطه ایشان تربیت شدند.

 

ایشان طبق معمولً در سکوت خبری و بدون هیاهو با تیمش به ایران می‌آمد و کودکان بی‌بضاعت این کشور را عمل میکرد و به کشور فرانسه بازمی‌گشت. در آخرین سفر خود به ایران در شهریور ۹۷ توانست ۲۸ کودک توسط ایشان و تیمشان تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

 

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

تاریخ درگذشت دکتر کیوان مزدا

دکتر مزدا در تاریخ ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۷ ودر سن ۶۹ سالگی چشم از جهان فروبست و با توشه‌ای از دعای خیر کودکان نیازمند به جهان آخرت سفر کرد. روحش شاد و یادش گرامی باد

 

خدمات دکتر مزدا به کشورش ایران

دکتر مزدا در فرانسه بزرگ شد ودر جراحی ارتوپدی و ستون فقرات از مطرح‌ترین افراد دنیا شد اما هیچ‌گاه هم‌وطنان خودرا فراموش نکرد.

در ۱۱ سال گذشته دکتر مزدا و تیمش بدون هیاهو و بادلی مملو از عشق، به ایران می‌آمدند

و فرزندان بی‌بضاعت این سرزمین را رایگان عمل می کردند. در طول این مدت، همکاری دکتر مزدا با دانشگاه علوم دکتری تهران

موجب آموزش جراحان بسیاری شد که در سراسر ایران مشغول به درمان بیماران هستند.

 

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

در مورد دکتر کیوان مزدا بیشتر بدانید:

چندی قبل «شهروند» درباره او گزارش جالبی منتشر کرده بود که خواندن آن خالی از لطف نیست:

 

متولد آبادان است، خونگرم و خوش‌صحبت؛ پدرش ایرانی و مادرش فرانسوی است. درباره پروفسور «کیوان مزدا» حرف می زنم؛ مردی که به دلیل انجام جراحی‌های‌ سنگین و موفق ستون‌فقرات در دنیا به «مرد کمر» شهرت دارد.

 

گزارش پیش‌ رو، روایتی از حضور داوطلبانه این جراح موفق ستون‌فقرات در بیمارستان فوق‌تخصصی نورافشار برای اعمال جراحی رایگان و داوطلبانه است؛ حضوری که در یکی از صبح‌های‌ آخرین ماه تابستان اتفاق افتاد.

 

قرار ملاقات، سالن انتظار اتاق عمل بیمارستان نورافشار بود؛ نام مددجو: «فاطمه، ١٣ ساله»؛ دکتر: «کیوان مزدا». فاطمه چند دقیقه زودتر از دکتر از اتاق عمل خارج شد.

 

به دلایل دکتری، زمان عمل چند ماهی به تعویق افتاد. فاطمه بی‌حوصلگی میکرد، چند عکاس و فیلمبردار از رسانه‌های‌ مختلف شروع به تصویربرداری و عکسبرداری از چهره معصوم فاطمه کردند، مادر فاطمه هم به هم‌صحبتی با فاطمه می‌پرداخت، او سعی داشت تا کودک خودرا آرام کند.

 

بی‌قراری‌های‌ فاطمه ادامه‌دار بود. دکتر هم در همان دقایق از اتاق خارج شد. بدون توجه به دوربین‌ها و سوال‌های‌ مختلف همراهان بیمار به سمت فاطمه رفت و حرف خاصی نزد. تنها چند ثانیه «لبخند» زد؛ لبخندی که فاطمه را آرام کرد.

 

به سمت سالن انتظار رفت و با خانواده چند بیمار هم‌صحبت شد. دراین حین یکی از خبرنگارها اصرار داشت با او گفتگو کند. دکتر با لحنی که علامت تأکید داشت، گفت:

«پس از معاینه بیماران.» بعدش هم بلافاصله از طریق آسانسور به کلینیک درمان و مطب رفت. افراد زیادی منتظر دکتر بودند؛ یکی از انها پدر فاطمه بود.

 

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

پرفسور کیوان مزدا فرشته نجات کودکان

 

پدر فاطمه از بیماری دختر خود ‌گفت:

«مراجعات مختلفی به مراکز مختلف درمانی داشتم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم تا این که از طریق یک آن‌جی‌او در حوزه سلامت به بیمارستان نورافشار و دکتر کیوان مزدا معرفی شدم. چند نوبتی است که دکتر، درمان فاطمه رابه عهده گرفته و الحمدلله حال فاطمه رو به بهبودی است.»

 

پدر فاطمه که معلم است، ادامه داد:

«دکتر مزدا فرشته‌ نجات کودکان است.»

 

دوست‌ داشتنی ترین دکتر

«مریم» ١١ ساله، مبتلا به معلولیت سی‌پی، یکیدیگر از مددجویانی است که با او به مصاحبه نشستیم. او گفت: «من قبلا از دکتر می‌ترسیدم اما یک‌بار در ایام عید که نزد دکتر آمدم ازآن به بعد دیگر از دکتر نمی‌ترسیدم. دکتر مزدا، دوست بچه‌هاست.»

بیوگرافی پروفسور کیوان مزدا جراح و پزشک | علت مرگ دکتر کیوان مزدا

جنگ نباشد، غذا باشد

پس از اصرار فراوان توانستیم چند دقیقه با دکتر مصاحبه داشته باشیم. دکتر کیوان مزدا با بیان این که در طول سال، چهار نوبت برای درمان مددجویان به تهران سفر می کند، گفت: «درحدود ٢٠ نفر را در سفر اخیر عمل کرده‌ام. هزینه درمان هم توسط یک آن‌جی‌اوی فعال در ایران و همین‌طور یک آن‌جی‌او در فرانسه پرداخت میشود.»

 

این دکتر داوطلب ادامه داد: «تعداد زیادی از تجهیزات در ایران فراهم است ودر صورت نیاز تعدادی نیز با هزینه همان آن‌جی‌اوها وارد کشور می شود.»

 

دکتر کیوان مزدا در ادامه به مشکلات حوزه درمان در ایران اشاره کرد و گفت: «ایران یک کشور رو به پیشرفت است. متاسفانه زمان ورود بیمار برای درمان با تأخیر صورت می گیرد. بیمه در ایران با کشور های توسعه‌یافته به‌شدت متفاوت است.»

 

او ادامه داد: «٣٠سال است که کار من این است، فعالیت داوطلبی جزئی از زندگی‌ام است؛ برهانی برای توجیه آن ندارم، همان‌گونه که نفس میکشم، کار داوطلبی می کنم، بنظر شما نفس کشیدن دلیل میـــخواهد؟»

 

حرف پایانی دکتر مزدا، آرزویش برای دنیا بود: «جنگ نباشد، غذا باشد. زندگی بدون هیچ‌گونه تبعیض.»

 

مصاحبه کوتاه با دکتر کیوان مزدا درباره ایران و آرزوهایش برای کمک به بیماران

روحت شاد دکتر کیوان مزدا

 

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

دسته‌بندی نشده

جان پسر ترامپ از همسرش بعد ۱۳ سال زندگی طلاق گرفت (عکس)

منتشر شده

روی

به وسیله

جان ترامپ پس از ۱۳ سال زندگی مشترک با همسرش طلاق گرفت . جان پسر دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات امریکا با حضور در دادگاه پس از ۱۳ سال زندگی مشترک از همسرش جدا شد. از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

 

در حضور رسانه ها ، پسر ترامپ از زن هنرمند و مدل خود بعد از ۱۳ سال زندگی مشترک جدا شد. ورود پسر و عروس دونالد ترامپ به دادگاه برای جدایی به نقل از دیلی میل آن ها در دادگاه منهتن نیویورک به همراه وکلای خویش حضور یافتند و بی آنکه توضیح بیشتری در باره طلاق خویش بدهند راه خودرا از هم جدا کردند. جان حاصل ازدواج دونالد ترامپ با نخستین زنش، ایوانا است.

 

جان پسر ترامپ از همسرش بعد 13 سال زندگی طلاق گرفت (عکس)

پسر و عروس دونالد ترامپ در دادگاه

 

دونالد جان ترامپ فرزند ارشد و ۴۰ ساله ترامپ در حالی با وانسا همسر هنرمند و مدل خود متارکه کرد که دارای ۵ فرزند هستند.

جان پسر ترامپ از همسرش بعد 13 سال زندگی طلاق گرفت (عکس)

ایوانا قبل از طلاق از پسر ترامپ

 

این فرزند ترامپ مدتها متولی شرکت و سازمان تجاری پدرش بود او در انتخابات ۲۰۱۶ هدایت کمپین تبلیغاتی دونالد ترامپ را عهده دار بودو نفش بسزایی در تخریب و افشاگری علیه هیلاری کلینتون داشت جان ترامپ بعد از دیدار و نشست مشترکش با سیاستمدار روسی جنجال برانگیخت.

جان پسر ترامپ از همسرش بعد 13 سال زندگی طلاق گرفت (عکس)

عکس دو نفره ایوانا و پسر ترامپ

 

او در مجموع یک تاجر و چهره تلویزیونی شناخته میشود و با این شهرت با مدل امریکایی وانسا ازدواج کرد.

 


 

ترامپ پس از ازدواج، ایوانا را معاون مدیر و مسئول طراحی و معماری در شرکت خود کرد، جایگاهی که با استفاده از آن نقش مهمی را در بازسازی هتل کومودور و تبدیل آن به هتل گراند هیات ایفا کرد.

 

ترامپ از وی سه فرزند شامل یک دختر و دو پسر به نام های دونالد جونیور «Donald Junior»، ایوانکا «Ivanka» و اریک «Eric» دارد. ازدواج وی با ایوانا در سال ۱۹۹۱ به پایان رسید و این دو از هم طلاق گرفتند.

 

ترامپ دو سال (۱۹۹۳) بعد با یک بازیگر تازه کار به نام مارلا ماپلس «Marla Maples» ازدواج کرد. این در حالی که بود که پیش از ازدواج، این دو یک فرزند مشترک به نام تیفانی «Tiffany» داشتند. با این حال، ترامپ در سال ۱۹۹۷ طی یک فرآیند پر سر و صدا از مارلا جدا شد، طلاقی که پس از دو سال (۱۹۹۹) نهایی شد. طی این طلاق توافق شد که مبلغ ۲ میلیون دلار به مارلا پرداخت شود.

 

ترامپ در سال ۲۰۰۵ برای بار سوم ازدواج کرد. این بار همسر جدیدش یک مدل و طراح جواهرات اسلونیایی تبار به نام ملانیا ناوس «Melania Knauss» بود که از وی یک پسر به نام بارون ویلیام «Barron William» دارد که در سال ۲۰۰۶ متولد شد. این اولین فرزند ملانیا و پنجمین فرزند ترامپ بود.

 

دونالدِ پسر، ۳۷ ساله و یکی از سه معاون پدر است. وی ۱۲ ساله بود که والدینش از هم طلاق گرفتند. او علاقه خاصی به مادربزرگ مادری خود به نام میلوس «Milos» داشته و در دوران کودکی، تابستان ها به خانه مادربزرگش در حومه پراگ می رفت و چندین هفته را در آنجا به سر می کرد. وی همانند پدرش فارغ التحصیل دانشکده امور مالی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است و مدرکی دانشگاهی در رشته امور مالی و املاک را از این دانشگاه کسب کرده است.

جان پسر ترامپ از همسرش بعد 13 سال زندگی طلاق گرفت (عکس)

جان پسر ترامپ و همسر و فرزندش

 

تفریح مورد علاقه وی شکار گوزن با استفاده از تیر و کمان است. وی در سال ۲۰۰۱ پس از فارغ التحصیلی به کار در شرکت پدرش پرداخت. او همانند پدرش همسری را برگزید که پیشتر مدل بوده است، دونالد جوان، همسرش را در یک نمایش فشن و مدل ملاقات کرد و پس از کمی کش و قوس، با خرید یک حلقه ۱۰۰ هزار دلاری از وی خواستگاری کرد. وانسا ترامپ «Vanessa Trump» و دونالد جوان، پنج فرزند دارند.

 

ایوانکا، ۳۳ ساله، دختر بزرگ ترامپ نیز مانند پدر و برادرش دانش آموخته دانشکده وارتونِ دانشگاه پنسیلوانیا است. وی در سن ۱۷ سالگی برای مدتی به عنوان یک مدل نیز فعالیت داشته است تا جایی که مجله ووگ «Vogue» به وی پیشنهاد همکاری داد، هرچند وی این درخواست را نپذیرفت.

 

ایونکا هم یکی از سه معاونان پدرش است و تخصص وی «جوش دادن» معامله ها و طراحی پروژه های جدید است. وی با جارد کوشنر «Jared Kushner» که فرزند یک میلیارد یهودی است ازدواج کرده است. اما از آنجا که خانواده جارد یهودی بوده اند، ایوانکا هم یهودی شده است و طبق آداب و رسوم آن ها عمل می کند.

 

طلاق پسر ترامپ آیا تاثیری روی محبوبیت ترامپ در امریکا خواهد گذاشت ؟

ادامه ی خواندن

دسته‌بندی نشده

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | بیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور و جذاب امریکایی که در اجراهایش بسیار خوش درخشیده است تصاویر جدیدی از خود منتشر کرد .  تیلور سویفت بتازگی عکس های‌ جدید و زیبایی برای مجله مد بازار گرفته است که در ادامه آن ها را آماده کرده ایم.

 

به گزارش مجله مجله دوستم : تیلور آلیسون سوئیفت Taylor Alison Swift زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹؛ خواننده و ترانه‌ سرای اهل کشور آمریکا است. او در شهر وایومیسینگ پنسیلوانیا بزرگ شد ودر سن چهارده‌سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل تنسی نقل مکان کرد.

 

تیلور آلیسون سوئیفت «به انگلیسی: Taylor Alison Swift»‏ «زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹»؛ خواننده و ترانه‌سرای اهل آمریکایی است .

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

مشخصات تیلور آلیسون سوئیفت :

نام اصلی : تیلور آلیسون سویفت

زادروز : ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹

اهل کشور : ریدینگ، پنسیلوانیا، کشور آمریکا

کار«ها» : خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر، صداپیشه

ساز«ها» : گیتار، بانجو، یوکللی، پیانو

مدت کار : ۲۰۰۶-اکنون

ناشر«ها» : بیگ خودرو رکوردز

وب‌گاه : www.taylorswift.com

 

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت قراردادی رابا بیگ اتومبیل رکوردز امضاء کرد و به جوان ترین ترانه نویس انتشارات موسیقی سونی/ای تی وی تبدیل شد. تیلور آلیسون سوئیفت در اکتبر ۲۰۰۶؛ اولین آلبومش راکه نام خودش را برای ان انتخاب کرده بود منتشر کرد.

 

آهنگ «ترانهٔ ما» او رابه جوانترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبهٔ اول جدول داغ‌ترین ترانه های‌ کانتری رسیده است. سوئیفت درسال ۲۰۰۸ نامزد بهترین خواننده جدید در جوایز گرمی سال ۲۰۰۸ شد. تیلور آلیسون سوئیفت الان در حال اجرای تور جهانی اعتبار «شهرت» میباشد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

ابتدای زندگی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور آلیسون سویفت در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ در ریدینگ، پنسیلوانیا زاده شد. او دختر اسکات و آندره‌آ سویفت است و یک برادر کوچک تر بنام آستین دارد. پدرش یک دلال سهام و مادرش زنی خانه دار است. مادر تیلور آلیسون سوئیفت عقیده داشت که یک نام خنثی می تواند تاثیر مثبتی روی زندگی کاری او داشته‌باشد و به این دلیل نام او را پس از جیمز تیلور روی او گذاشت.

 

تیلور آلیسون سوئیفت در مزرعه پرورش درختان کریسمس بزرگ شد که در خارج از ریدینگ، پنسیلوانیا قرار دارد.هنگامی‌که او سال چهارم بود در مسابقات ملی شعر با یک شعر سه صفحه‌ای بنام «هیولایی در گنجه من»∗ شرکت کرد و برنده شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

تیلور آلیسون سوئیفت در ده سالگی او به اجراهایی در اطراف شهرش – رقابت‌های‌ karaoke، فستیوال‌ها و نمایشگاه‌ها- پرداخت و همچنین شروع به نوشتن آهنگ کرد.

 

در دوازده سالگی او تمام تابستان رابه نوشتن یک رمان ۳۵۰صفحه‌ای اختصاص داد، که هیچ وقت چاپ نشد. شروع فراگیری گیتار تیلور را از یک تعمیرکار کامپیوتر بود که به او نشان داد چگونه میتوان با سه آکورد بنوازد. بعد از آموختن ان او اولین شعرش بنام «خوشبختی تو»∗ را نوشت.

 

بیشترین تاثیر موسیقیایی را شنایا تواین بر روی سویفت گذاشت. ضمن آنکه افراد دیگری بر روی او تاثیر گذاشتند هم چون لی ان ریمس، تینا ترنر، دالی پارتن و مادربزرگش. با این‌که مادربزرگش یک خواننده حرفه‌ای اپرا بود، اما ذائقه تیلور بیشتر به سمت موسیقی کانتری بود. در نوجوانی او علاقه و عشقش را نسبت به پتسی کلاین و دالی پارتن گسترش داد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

محل زندگی اصلی سویفت در پنت هاوسی در وسط شهر نشویل در تنسی است. مطابق با مجله فوربز درآمد او درسال ۲۰۰۹ برابر با ۱۸ میلیون دلار، ۴۵ میلیون دلار در ۲۰۱۰ و ۵۷ میلیون در ۲۰۱۲ تخمین زده شد.

 

تیلور آلیسون سوئیفت درسال ۲۰۰۸ با خوانندهٔ پاپ جو جوناس ارتباط دوستی برقرار کرد که رابطهٔ انها دراکتبر همان سال به اتمام رسید، ودر سال ۲۰۰۹ با تیلور لاتنر دوست بود. از اکتبر تا دسامبر سال ۲۰۱۰ او با جیک جیلنهال دوست بود. همچنین تیلور سوئیفت به جان مایر علاقه‌مند بوده و رابطه انها از اواخر ۲۰۰۹ تا اوایل ۲۰۱۲ پایدار بود.

 

تیلور آلیسون سوئیفت در اواسط سال ۲۰۱۲ تیلور رابطه کوتاهی با کونور. اف کندی برقرار کرد اما رابطه ان‌ها دیری نپایید. وی از اکتبر ۲۰۱۲ تا ژانویه ۲۰۱۳ با هری استایلز خواننده گروه وان دایرکشن رابطه داشت.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

حرفه موسیقی تیلور آلیسون سوئیفت

تیلور سوئیفت تا کنون شش بار شناخته شده است. در سن یازده سالگی سویفت اولین سفرش رابه نشویل انجام داد و امیدوار بود یک برنامهٔ ضبط با نمایش و توزیع ان و آواز خواندن با شعرهایش را داشته باشد. او کپی‌هایی را برای اینکار انتخاب کرد، اماآن‌ها مورد قبول واقع نشدند.

 

تیلور آلیسون سوئیفت پس از بازگشت به پنسیلوانیا از او برای آواز خواندن در تورنمنت تنیس آزاد ایالات امریکا دعوت شد، جاییکه تفسیر او از سرود ملی مورد توجه بسیار قرار گرفت. سویفت در سن ۱۲ سالگی شروع به نوشتن آهنگ و نواختن ان‌ها با گیتار ۱۲ سیمه کرد. او مرتباً به نشویل رفت‌وآمد میکرد و آهنگ‌هایی رابا ترانه‌نویس‌های‌ محلی می نوشت.

 

هنگامیکه۱۴ساله بود خانواده‌اش تصمیم گرفتند به حومه شهر نشویل بروند. دراین سن او بعنوان جوان ترین فرد سراینده ملحق شده به انتشارات موسیقی سونی/ای‌تی‌وی بود.

 

در ۱۵سالگی او از انتشارات آرسی‌ای بیرون آمد. بعد از اجراهایش در کافه بلو برد، محل اجتماع ترانه‌نویسان در نشویل، توجه اسکات بورچتا∗؛ کسیکه او رابه شرکت بیگ اتومبیل رکوردز معرفی کرد، رابه خودش جلب کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

آلبوم‌ها :

تیلور سویفت «۲۰۰۶»

بی باک «۲۰۰۸»

حالا صحبت کن «۲۰۱۰»

مال من «۲۰۱۱»

سرخ «۲۰۱۲»

 

تیلور سویفت

تیلور آلیسون سوئیفت برای اولین بار اولین آهنگ خودرا بنام تیم مک گراو، که نوشتن ان را در خلال کلاس ریاضی در دبیرستان انجام داد بود را روانه بازار کرد که رتبه ششم را در مجله «هات کانتری سونگس» ∗به دست آورد. آهنگ ویدیو «تیم مک گراو» باعث دریافت جایزه ” مهم ترین پیشرفت ویدیوی سال ” در اهدای جوایز CMT سال ۲۰۰۷ شد. او اولین آلبومش را بنام خودش یعنی “تیلور سویفت” را در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۶ منتشر کرد.

 

این آلبوم در هفتهٔ اول فروش خود با ۳۹۰۰۰ نسخه به فروش رسید. این آلبوم موفق به کسب رتبه ۱ در برترین آلبوم سبک کانتری در نمودارهای بیلبورد و رتبه ۵ درBillboard 200 نیز شده و به مدت ۸ هفته در بالای نمودار بهترین آلبوم‌های‌ سبک کانتری قرار داشت. دومین آهنگ از آلبومش بنام قطرات اشکی بر روی گیتارم «آهنگ» در ۲۴ فوریه ۲۰۰۷ منتشر شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

این آهنگ رتبه ۲ را در «هات کانتری سونگس» و رتبه ۳۳ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» ∗ بدست آورد. این آهنگ دوباره با یک رمیکس و ترکیبی از پاپ و کانتری پخش شد و رتبه ۱۳ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» و رتبه ۱۱ را در «بیلبورد پاپ ۱۰۰» بدست آورد.

 

در اکتبر ۲۰۰۷ تیلور جایزه ” هنرمند/سراینده/سال ” را از جشنواره ” سرایندگان نشویل “∗ را برد که عنوان جوان ترین برنده این جایزه را کسب کرد. سومین آهنگش بنام آهنگ ما به مدت ۶ هفته رتبه ۱ را ” کانتری چارتس” و رتبه ۱۶ را در «بیلبورد هات ۱۰۰» و رتبه ۲۴ را در «بیلبورد پاپ ۱۰۰» بدست آورد. برای چهارمین بار آلبوم قرمز Red در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۲ منتشر شد.وی همچنین بار دیگر برنده ی جایزه ی گرمی برای تک آهنگ Safe & Sound شده است . گفتنی است این هفتمین جایزه گرمی است که وی دریافت کرده است.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

بی باک

تیلور سویفت دومین آلبوم خودش رابا نام بی باک در ۱۱ نوامبر ۲۰۰۸ توسط بیگ خودرو منتشر کرد سبک آلبوم کانتری پاپ بوده ودر «بیلبورد ۲۰۰» رتبه اول را در کشور آمریکا بدست آورد که در هفته اول، ۵۹۲٬۰۰۰ نسخه از این آلبوم فروخته شد. این آلبوم بعدا بعنوان اولین آلبوم فروخته شده بیش از یک میلیون نسخه درسال ۲۰۰۹ شناخته شد. و همچنین موفق به کسب ۴ جایزه گرمی از جمله تحت عنوان بهترین آلبوم سال نیز شد.

 

حالا صحبت کن

حالا صحبت کن نام سومین آلبوم خواننده کانتری آمریکایی تیلور سوئیفت است. این آلبوم ۲۵ اکتبر ۲۰۱۰ از طریق کمپانی “بیگ اتومبیل” منتشر شد. تیلور سوئیفت دو سال گذشته را بر روی این آلبوم کار کرده‌بودو در استودیوهای مختلف ضبط شده بود. سوئیفت متن تمام شعرها را خود گفته‌است و فضای کار نیز بمانند کارهای قبلی سوئیفت و متن ترانه‌ها نیز عاشقانه‌است. کاور آلبوم نیز در ۱۸ آگوست ۲۰۱۰ و از طریق مجله “یو اس ویکلی” رونمایی شد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

مال من

پس از انتشار، آلبوم نقدهای اکثراً مثبتی دریافت کرد و توانست در صدر بیلبورد ۲۰۰ قرار گیرد. آلبوم در هفته اول انتشار، به فروش ۱٫۰۴۷٫۰۰۰ رسید و تمام ۱۴ کار آلبوم، در بیلبورد ۱۰۰تای برتر قرار داشتند. برترین آهنگ نیز، ترانه “مال من” بود که در رده سوم قرار گرفت.

 

قابل ذکر است که در ماه دسامبر سال۲۰۱۱ سه میلیون و هشت صد هزار نسخه از این البوم در ایالت متحده ایالات امریکا به فروش رسید و موفق به کسب پلاتین ۳گانه از طرف انجمن صنعت ضبط کشور آمریکا«RIAA»نیز شد. برای این آلبوم نیز تور جهانی درنظر گرفته شده بود که در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۱۲ در اوکلند/نیوزلند به اتمام رسید.

 

قرمز

سرخ نام چهارمین آلبوم سویفت است که در اکتبر سال ۲۰۱۲ عرضه‌گردید. این آلبوم دارای ۱۶ ترانه می باشد که ۹شماره از ان‌ها را خود سویفت به تنهایی نوشته‌است و ۷شماره دیگر رابا کمک افراد برجسته‌ای چون مکس مارتین، لیز روز، دن ویلسون، اد شیرن و گری لایت‌بوی نوشت.

 

دراین سال سویفت برنده ۳ جایزهٔ موسیقی ام‌تی‌وی اروپا گردید و لقب بهترین خوانندهٔ زن و بهترین اجرای زنده را نیز از ان خود کرد.او بعنوان بهترین خواننده کانتری زن درسال ۲۰۱۲ از سوی جوایز موسیقی ایالات امریکا انتخاب گردید.همچنین برای پنجمین بار پی در پی جایزه بهترین خواننده و ترانه نویس سال نشویل را نیز از ان خود کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

فعالیت‌های‌ وی درسال ۲۰۱۲ تا کنون

در اکتبر ۲۰۱۱؛ سوئیفت به همراه Ryan Seacrest تا ان زمان ۲۵ آهنگ برای آلبوم بدون عنوان و بعدی Speak Now ضبط کرده‌است و طبق برنامه در اواخر سال ۲۰۱۲ منتشر خواهد کرد.

 

او دراین باره گفت: «اگر بخواهم صادق باشم، ان‌ها غمگین هستند». در فوریهٔ ۲۰۱۲ او در گفت و گو‌ای با MTV این مسئله را بیان کرد که قرار است با افرادی مشغول بکار شود که همیشه آرزو داشته‌است.

 

افرادی که از جای مختلف موسیقی سربرآورده‌اند. دربارهٔ مضمون آلبوم نیز اینگونه توضیح داد: «عشق همیشه مهم‌ترین موضوع در هر ان چیزی که من می نویسم است.

 

به این دلیل که هیچ وقت هیچ دو رابطهٔ یکسانی وجود ندارد. هیچ دو باری وجود ندارد که عشق را دریک حالت حس کنید و یا شکست خوردن و یا رد کردن را. همه یٔ اینها متفاوت اند و من همیشه مجذوب ان‌ها بوده‌ام.

 

من واقعاً دوست دارم که به تأثیرات متقابل انسان‌ها بازگردم و این‌که چگونه در یک دیگر احساس ایجاد میکنیم». در پایان آوریل ۲۰۱۲؛ سوئیفت همان‌ گونه مشغول ضبط آلبوم بود.

 

همچنین همکاری سوئیفت در آهنگی به نام «هر دوی ما»«Both of Us»ازآلبوم جدیدانتشارB.O.B، ابرهای عجیبClouds که در اولین روز مه ۲۰۱۲ منتشر شد تأیید شده‌است.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

کارهای مد و دستاورد ها

سوئیفت، عکس روی جلد چندین مجله بوده‌است. اوcover girl مجلهٔ blender بوده‌است. که در پانزدهمین سالگرد این مجله یکی از دو خوانندهٔ کانتری بوده که این مجله به انها پرداخته‌است.

 

وی در مجلهٔ people در فهرست زیباترین اشخاص سال های ۲۰۰۸و۲۰۰۹و۲۰۱۰ بوده‌است. همچنین، بعنوان نفر پنجاه و هفتم درلیست جذابترین ترین خانم‌های‌ سال ۲۰۰۸ مجله maxim، نفر پنجاهم درسال ۲۰۰۹ و نفر سی و یکم درسال ۲۰۱۰ انتخاب شد.Cosmo Girl سوئیفت را بعنوان دختر سال ۲۰۰۸ انتخاب کرد. وی توسط مجله رولینگ استونStone Magazine بعنوان یکی از The RS 100:Agents of Change انتخاب شد.

 

سوئیفت کاندیدای نامزدی مجله تایمز در فهرست TIMEs “۲۰۰۹ The Time 100 Finalists” شد، که بر مبنای رای گیری اینترنتی میباشد.مجلهٔ people سوئیفت را بعنوان یکی از بیست و پنج نفر جالب سال ۲۰۰۹ انتخاب کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

محصولات تیلور آلیسون سوئیفت

در اواخر سال ۲۰۰۸؛ Jakks Pacific یک عروسک از سوئیفت را روانهٔ بازار کرد. همچنین سوئیفت چهرهٔ تبلیغاتی جین‌های‌ L.E.I Jeans  از سال ۲۰۰۸ تا به حال بوده‌است. سوئیفت و خط تولید لباس L.e.i باهم قرار داد بسته تا بر مبنای نوع لباس پوشیدن سوئیفت، یک خط تولید را راه اندازی کنند. که درنمایشگاه وال-مارت به نمایش درآمد.

 

با این وجود سوئیفت گفته‌است که نمیخواهد به او لقب طراح لباس را بدهند بلکه می خواهد الهام بخش این خط تولید لباس بر مبنای نوع پوشش خود باشد. او گفته:من نمیخواهم این طور بنظر برسد که من یک شغل جدید بعنوان یک طراح را شروع کرده‌ام… این خط تولید لباس تیلور سوئیفت نیست.

 

درسال ۲۰۰۹ سوئیفت جدید ترین هنرمند سخنگوی National Hockey Leagues شد ودر تبلیغات Nashville Predators نیز ظاهر شد. در می۲۰۰۹ سوئیفت یک شکایت نامه«که تا آگوست سال ۲۰۱۰ سربسته ماند»را علیه تعدادی از فروشندگان غیر مجاز که محصولات تقلبی رابا نام وی عرضه میکردند، تنظیم کرد.

 

وی خواستار یک محاکمه شد که در ان موضوعات: جبران خسارت مالی، مجازات کیفری، سه نمونه از خسارات متحمل شده و لطمه به اعتبار او را بررسی کنند و خواهان بازپرداخت حقوق وکلایش توسط آن ها گردید. دادگاهی در نشویل کشور آمریکا مسئولیت اعلام حکم و بررسی قضایی را علیه فروشندگان بر عهده گرفت، کسانی که در چندین کنسرت مختلف تیلور سوئیفت شناسایی شده بودند.

 

دادگاه دستور توقیف محصولات فروشندگان و نابودی آن ها را صادر کرد. در پانزدهم ژوئیه سال ۲۰۱۱ وبسایت رسمی سوئیفت اعلام کرد که او با شراکت Elizabeth Arden در حال ساخت یک عطر می‌باشند، که در اکتبر سال ۲۰۱۱ عرضه شد.

 

اسم این عطر Wonderstruck می باشد که نام این عطر الهام گرفته از آهنگ Enchanted است که در آلبوم Speak Now میباشد. همچنین سوئیفت با Greetings American Greetings در حال کار کردن میباشد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

فعالیت‌های‌ خیرخواهانه

در بیست و یکم سپتامبر ۲۰۰۷ سوئیفت به مبارزه برای محافظت از بچه‌ها علیه مهاجمان و سارقان اینترنتی کمک کرد. وی با [Phil Bredesen] شهردار شهر تنسی تشکیل یک تیم را داده تا با سواستفاده‌های‌ جنسی در اینترنت مبارزه کنند.

 

این مبارزات یک ساله با همکاری رییس پلیس شهر تنسی، باعث تامین امنیت اطلاعات و محتوای اینترنت برای والدین و دانش آموزان در سراسر ایالت میباشد. در اوایل سال ۲۰۰۸ سوئیفت وانت پیک آپ صورتی رنگش راکه توسط کمپانی موسیقی وی به او هدیه داده شده بود رابه صندوق حمایت از بچه‌های‌ Victory Junction Gang اهدا کرد.

 

در جون ۲۰۰۸ سوئیفت تمام درآمد محصولات خود در فستیوال موسیقی محلی ۲۰۰۸ ایالات امریکا رابه سازمان صلیب سرخ اهدا کرد. سوئیفت در جشنوارهٔ Time 100؛ جاییکه از وی تقدیر به عمل آمد.

سوئیفت صد هزار دلار رابه سازمان صلیب سرخ در Cedar Rapids [۳] آیووا اهدا کرد، تا به سیل زدگان سال ۲۰۰۸ آیووا کمک شود. سوئیفت با شبکهٔ ساند مترز همکاری نمود تا به شنونده‌ها آموزش بدهد که چگونه شنوندهٔ مسئولیت پذیری باشند.

 

Swift Supports@15 یک گروه اجتماعی است که توسط Best Buy[۴] حمایت مالی می گردد و به نوجوانان این فرصت را میدهد تا از طریق این وبلاگ فعالیت‌های‌ خیر خواهانه را مدیریت نمایند. یکی از آهنگ‌های‌ سوئیفت”Fifteen” دراین مبارزات اجرا شد.

 

سوئیفت با شرکت کردن در کنسرت Sound Relief سیدنی به سازمانVictorian Bushfire Appeal کمک کرد، تا بیشترین همکاری رابا سازمان صلیب سرخ استرالیا که تا کنون توسط یک هنرمند انجام شده‌است را داشته باشد.

 

سوئیفت لباس جشن فارغ التحصیلی خود رابه DonateMyDress.orgاهدا نمود که فروش ان هزار و دویست دلار برای این سازمان به ارمغان آورد.

 

در بیستم نوامبر سال ۲۰۰۹ پس از یک اجرای زنده در برنامه، شب بچه‌های‌ محتاج به کمک در بی بی سی سوئیفت به تری وگان اعلام کرد که او سیزده هزار دلار از دارایی شخصی خودش را برای این هدف اهدا می کند.

 

در سیزدهم دسامبر در جشن تولد خود تیلور سوئیفت او یکصدو پنجاه هزار دلار رابه مدرسه‌های‌ مختلفی که با انها در ارتباط بوده یا در آن ها تحصیل می‌نموده اهدا کرد. سوئیفت یک جفت از کفشهای خود راکه بر روی آن ها امضا کرده بود رابه سازمان هیرو اهدا کرد تا در حراجی به و برای کمک به زنان سرطانی به مصرف برسد. در مواجه با سیل می۲۰۱۰ تنسی، سوئیفت نیم میلیون دلار را طی یک مراسم در ایستگاه تلویزیونی نشویل که با مجری گری WSMV بود، اهدا کرد.

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

در بیست و سوم می‌سال ۲۰۱۱ تیلور سوئیفت آخرین اجرا از تور آمریکای شمالی خودش رابه یک کنسرت خیر خواهانه برای آسیب دیدگان طوفان‌های‌ جنوب شرقی ایالات امریکا تبدیل کرد این کنسرت در نشویل باحضور سیزده هزار نفر انجام شد و بیش از هفتصد و پنجاه هزار دلار از فروش بلیط‌ها و محصولات دیگر عرضه شده دراین نمایش به دست آمد. بلافاصله این کنسرت در جشنوارهٔ Do Something سال ۲۰۱۱ تقدیر شد.

 

در ژوئیه سال ۲۰۱۱ در همین راستا سوئیفت دویست و پنجاه هزار دلار رابه صندوق خیریهٔ مربی تیم فوتبال آلاباما Nick Saban’s -که صندوقی برای کمک به بچه‌های‌ طوفان زدهٔ آلاباما میباشد- اهدا کرد.

 

تیلور به خاطر این سوابق نیک در مراسمجایزه برگزیده کودکان نیکلودین سال ۲۰۱۲ از بانوی اول ایالت متحده ایالات امریکا، میشل اوباما، موفق به کسب جایزه گردید.

 

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

جدیدترین عکسهای تیلور سویفت عکس های‌ جدید تیلور سویفت Taylor Swif روی مجله مد هارپر بازار harpersbazaar

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

عکسهای تیلور سویفت

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

جدید ترین تصاویر تیلور سویفت

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

زندگی شخصی تیلور آلیسون سوئیفت

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

 

عکس و بیوگرافی تیلور آلیسون سوئیفت خواننده مشهور آمریکایی

تیلور سویفت Taylor Swif روی مجله مد هارپر بازار

 

ادامه ی خواندن

دسته‌بندی نشده

آهنگ معجزه سعید مدرس با همراهی مهرناز دبیرزاده (موزیک ویدیو)

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | دیدنی‌ها خواندنی‌ها

مهرناز دبیرزاده سلبریتی مشهور در اینستاگرام از نوازندگان تمبک و سازهای کوبه ای میباشد.
مهرناز دبیرزاده متولد ۹ اذر ۱۳۶۲ در تهران، نوازنده است. فارغ التحصیل جغرافیا کمی هم ادبیات و حقوق می باشد، یک خواهر دوقلو بنام فرناز دارد که او نیز نوازنده می‌باشد این خواهرا یک برادر هم دارند که ۱۶ سال است ساکن انگلیس می باشد.

سعید مدرس متولد ۱ مرداد ۱۳۵۶ در اصفهان، خواننده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی عمران می باشد پدرش اصفهانی و مادرش اهل گیلان است، تنها یک خواهر دارد، در سن ۱۲ سالگی از اصفهان به قیطریه تهران مهاجرت کردند.

 

ادامه ی خواندن
آگهی
چهره‌ها و عکس‌ها1 ماه پیش

به مناسبت ۳۱ اکتبر جشن هالووین | عکس های دیدنی از گریم جشن هالووین

چهره‌ها و عکس‌ها1 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۸) از اعتراض هنرمندان به پخش نشدن ۹۰ تا توصیه شیلا خداداد  به نگاه کردن!!!

چهره‌ها و عکس‌ها1 ماه پیش

واکنش جالب افراد مشهور به حضور پرسپولیس در فینال آسیا | از مهناز افشار و شوهر استقلالی اش تا مهراوه شریفی نیا!

چهره‌ها و عکس‌ها1 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۹) از ترانه علیدوستی در ژاپن تا بهنوش طباطبایی در نمایشگاه بزرگمهر حسین پور!!!

احادیث و سخن بزرگان1 ماه پیش

احادیث تصویری در باب سبک زندگی

کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌2 ماه پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۹)

چهره‌ها و عکس‌ها2 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۴) از خاطره ویدا جوان و سانسورچی تا سنگ تمام شیلا خداداد برای تولد همسرش!!!

چهره‌ها و عکس‌ها2 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۷) از مهناز افشار در گرگان تا مدلینگ بهنوش طباطبایی!!!

چهره‌ها و عکس‌ها2 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۵) از الناز شاکردوست در یک جای خطرناک تا مهناز افشار و آهو خانم !!!

چهره‌ها و عکس‌ها2 ماه پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com