با ما ارتباط برقرار کن

دانستنی‌های مد

بهترین مانتو، کت زنانه و شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است؟

منتشر شده

روی

بهترین مانتو، کت زنانه و شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است؟

حتما بارها و بارها شنیده‌اید که لباس شما باید متناسب با فرم اندام شما انتخاب شود و تنها در این صورت است که زیبایی‌های اندام شما بیشتر مشخص شده و ایرادات احتمالی آن هم کمتر نمایان خواهد شد. اما این مساله در برخی لباس‌ها به خصوص لباس‌های کلاسیک اهمیت بیشتری دارد به طور مثال کت زنانه و شلوار جین هم به عنوان پرکاربردترین و کلاسیک‌ترین لباس‌ها باید کاملا هماهنگ با فرم اندام انتخاب شوند تا اندام شما را به بهترین شکل نشان دهند چون این لباس‌ها بخش اصلی استایل را تشکل می‌دهند و کاربرد بیشتری دارند. در این مقاله اختصاصی خواهید خواند که بهترین کت زنانه و شلوار جین برای فرم اندام شما کدام است.

اگر ریزجثه هستید از کت زنانه فیت استفاده کنید

خانم‌هایی که قد کوتاه و جثه ریزی دارند باید سراغ لباس‌هایی بروند که اندام آن‌ها را تحت الشعاع خود قرار ندهد یعنی مقایاس لباس متناسب با مقیاس اندام انتخاب شود. لباسی که پارچه‌های اضافی داشته باشد شما را داخل خود گم خواهد کرد و این طور به نظر خواهد رسید که یک دختر کوچک مانتوی مادرش را پوشیده است. اما لباسی که اندازه باشد و قد آن کوتاه باشد می‌تواند پاهای شما را کشیده‌تر نشان دهد. قد آستین لباس هم اهمیت دارد و حتما باید اندازه شود در غیر این صورت شما را کوچک و ریز نشان خواهد داد. بهترین شلوار جین برای خانم‌هایی که قد کوتاهی دارند شلوار راسته است. این شلوار به هیچ وجه نباید بلند باشد چون این بلندی اندام شما را تحت الشعاع قرار خواهد داد پس سعی کنید حتما شلوار را اندازه کرده و قد آن را تا روی مچ پا برسانید.

 

اگر اندام گلابی شکل دارید کت زنانه فرم دار بپوشید

اگر پایین تنه شما نسبت به بالاتنه درشت‌تر است باید کاری کنید که تعادل بین این دو قسمت برقرار شود. تاکید روی شانه‌ها با پوشیدن کت یا مانتویی که اپل دارد و ساختار و فرم مشخصی دارد بهترین روش برای این کار است. خوشبختانه مانتوهای اپل دار مجددا مد شده‌اند و لازم نیست نگران دمده بودن لباس خود باشید. افرادی که اندام گلابی پشل دارند پایین تنه و پاهای چاقی هم دارند و بهترین شلوار برای چنین اندامی شلوار دمپاگشاد است. این شلوار که در دهه ۷۰ معرفی و محبوب شد به خوبی می‌تواند پاهای شما را کشیده‌تر و لاغرتر از آن چه که هست نشان دهد و اندام شما را متعادل و جذاب‌تر کند.

 

اگر شانه‌های پهنی دارید کت بدون یقه بپوشید

اگر شانه‌های شما پهن است در نقطه مقابل اندام گلابی شکل هستید باید کت یا مانتویی که انتخاب می‌کنید ظاهری ظریف‌تر و زنانه‌تر داشته باشد تا در اندام شما تعادل برقرار کند. یک کت ساده که یقه نداشته باشد چنین حالتی را به وجود می‌آورد و شانه‌های پهن و عریض را متعادل می‌کند. سعی کنید جنس کت زنانه را از پارچه‌های سبک مثل کرپ یا کتان انتخاب کنید تا حجم اضافی روی اندام شما ایجاد نشود. شانه‌های پهن معمولا جزوی از اندام پسرانه هستند و اگر با اندام پسرانه به دنبال یک شلوار جین مناسب برای خودتان هستید بهتر است از شلوارهای غیرکشی استفاده کنید. بهترین شلوار برای اندام پسرانه شلواری است به رنگ روشن که فاق آن متوسط باشد و دقیقا تا خط کمر برسد، پاچه شلوار هم باید حالت تنگ شونده داشته باشد یعنی در قسمت بالا گشاد باشد و به تدریج تا ساق پا تنگ شود تا حالتی از ظرافت و زنانگی را در اندام به وجود آورد.

 

اگر قدبلند هستید از کت زنانه کلاسیک استفاده کنید

اگر قد بلندی دارید خوش شانس هستید چون هر مدل کت زنانه ای که بخواهید می‌توانید بپوشید. اما بهتر است از مدل‌های خیلی کوتاه که تناسب اندام شما را برهم می‌زنند اجتناب کنید و به جای آن از مدل‌های کلاسیک با برش ساده و طول مناسب استفاده کنید. داشتن قد بلند دست شما را در انتخاب شلوار جین هم بازتر می‌کند اما اگر می‌خواهید اندام شما متعادل‌تر به نظر برسد و بیش از حد دراز و لاغر نباشید شلواری انتخاب کنید که دمپاگشاد است و پاچه‌های آن چندان بلند نیست و تا مچ پا می‌رسد. خوشبختانه این مدل جزو مدل‌های فصل هم هست و از این نظر محدودیتی نخواهید داشت.

 

اگر سینه‌های بزرگی دارید یک کت بلند بپوشید

اگر بالاتنه شما بزرگ‌ترین قسمت اندام شما است اشتباه نکنید، لباس‌های گشاد گزینه مناسبی برای مخفی نگه داشتن عیب اندام شما نیستند، بهترین کت زنانه برای این نوع اندام کتی است که بلندی آن تا روی باسن یا بالای آن باشد. چنین کتی وزن اضافی روی قسمت بالای اندام وارد نمی‌کند و در عوض با ایجاد یک فرم باریک در این قسمت باعث می‌شود شما متعادل‌تر و لاغرتر به نظر برسید و قسمت بالایی اندام شما چندان جلب توجه نکند. بهترین گزینه برای شلوار جین در این نوع اندام هم شلواری است که رنگ روشن دارد و تنگ است چون در این صورت پایین تنه بیشتر جلب توجه می‌کند و تعادل مناسبی در اندام شما برقرار می‌شود.

 

اگر شکم بزرگی دارید از کت زنانه دراپه استفاده کنید

اگر قسمت میانی اندام شما بزرگ‌تر از قسمت‌های دیگر است باید سعی کنید قسمت بالاتنه یعنی سینه و شانه‌ها بیشتر جلب توجه کند تا شکم شما زیاد به چشم نیاید. کت‌هایی که بدون ایجاد حجم اضافی پوشش کافی دارند بهترین گزینه برای این کار هستند مثل کت‌های دراپه با یقه که توجه چشم را به سمت بالا جلب می‌کنند و نه میانه اندام. خانم‌هایی که شکم بزرگی دارند باید روی پاها تاکید کنند تا به این شکل توجه را از شکم خود منحرف سازند. بهترین روش برای این کار پوشیدن شلوار جین تنگ یا راسته‌ای است که خط کمر آن دقیقا تا میانه شکم باشد تا پاها پرتر به نظر برسند.

 

اگر اندام ساعت شنی دارید از کت کمرباریک استفاده کنید

اگر اندام ساعت شنی دارید می‌توانید از هر مدلی برای کت زنانه استفاده کنید اما اگر می‌خواهید زیبایی اندام شما بیشتر به چشم بیاید سعی کنید روی کمر خود تاکید کنید. پوشیدن کتی که قسمت کمر آن باریک‌تر است یا پپلوم یا کمربند دارد باریک‌ترین قسمت بدن شما را باریک‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد. اگر پیدا کردن کتی که کاملا فرم اندام شما را نشان دهد کار ساده‌ای نیست نگران نباشید، شما همیشه می‌توانید لباس خود را به خیاط بدهید تا آن را برای شکل اندام شما تغییر دهد. حال اگر به دنبال یک شلوار جین مناسب هم هستید به خاطر داشته باشید که بهترین گزینه برای شما شلواری است که توجه را به سمت کمر معطوف کند. شلوار جین فاق بلندی که کمی هم حالت کشی داشته باشد این فرم را در اندام شما به وجود می‌آورد و بهترین گزینه برای اندام ساعت شنی زیبای شما است.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

دانستنی‌های مد

اشتباهات سن بالا بر (قسمت دوم)

منتشر شده

روی

به وسیله

در قسمت اول این مطلب چند اشتباهات استایلی و آرایشی که سن را بیشتر از انداره‌ی واقعی آن نشان می‌دهد اشاره کردیم. در این قسمت به چند اشتباه دیگر اشاره می‌کنیم که ناخواسته خیلی از ما مرتکب می‌شویم. این اشتباهات آرایشی و استایلی که سنتان را بیشتر از واقع نشان می‌دهد، به راحتی قابل اجتناب هستند و با تغییرات اندکی در استایل و آرایشتان می‌توانید شاداب‌تر و جوان‌تر به نظر برسید.   از همراهی شما با مجله دوستم سپاسگذاریم.

اشتباه هفتم: نداشتن کمربند

استفاده از کمربند نه تنها چیز واجبی برای آقایان است، بلکه همان اندازه برای خانم‌ها هم اهمیت دارد و با بالا رفتن سن این اهمیت پررنگ‌تر هم می‌شود. بهترین وسیله برای نظم دادن به لباس‌های شلوغ و از آن مهم‌تر برداشتن توجه از چاقی‌های موضعی، استفاده از کمربند است. می‌توانید از کمربندی استفاده کنید که با بیشتر لباس‌هایتان همخوانی داشته باشد. مثلا یک کمربند با ضخامت معمولی و رنگ مشکلی یا قهوه‌ای می‌تواند انتخاب خوبی باشد. اما اگر در عین خوش استایلی به دنبال برانگیختن توجه هم هستید، از کمربندهایی با رنگ متضاد لباستان استفاده کنید. این باعث می‌شود هم کمرتان باریک‌تر به نظر برسد و هم اندام ساعت شنی‌تان نمایان تر شود.

کمربند خانم ها

اشتباه هشتم: رژ لب‌های تیره

بعضی از خانم‌ها همیشه فکر می‌کنند بهترین نوع رژ لب، پررنگ‌ترین آن‌ها هستد. اما هم رژ لب‌های خیلی کمرنگ و هم خیلی پررنگ انتخاب اشتباهی برای سنین میانسالی می‌باشند. این نوع رژ لب‌ها باعث می‌شوند که توجه بیشتر به خطوط لبخند و چین و چروک‌های صورتتان جلب شود. بهترین روش آرایش لب‌ها اول استفاده از مداد کمی تیره‌تر از رنگ لب هایتان است. پس از اینکه دور تا دور لبتان را با مداد کشیدید، حالا میتوانید با رژ لبی تقریبا به همان رنگ مداد داخل ان را پر کنید. اتفاقا استفاده از رژهای براق هم انتخاب خوبی است، به شرط آنکه این درخشش بیش از حد نباشد.

آرایش سن بالا

اشتباه نهم: استفاده‌ی زیاد از کرم پودر و کرم‌های بِیس

از دیگر اشتباهات آرایشی که عموما مرتکب می‌شویم؛ سعی در پوشاندن چین و چروک‌ها با استفاده‌ی بیش از اندازه‌ی کرم‌ها و مواد آرایشی است. اتفاقا این کار باعث عمیق‌تر نشان دادن خطوط چهره‌تان شده و سنتان را بیشتر از واقعیت نشان می‌دهد. برای کمتر کردن اثر چین و چروک‌ها، تنها در نقاطی که این خطوط وجود دارند از کرم‌ پودرها و بِیس‌های مایع، کانسیلرها یا حتی کرم‌های مرطوب کننده استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از نوع پودری مواد ذکر شده با خشک نگه داشتن پوست، تاثیر چین و چروک‌هایتان را بیشتر می‌کند. علاوه بر این، حتما این مواد با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشند و خیلی روشن‌تر و یا تیره‌تر نباشند. نکته‌ی آخر این است که با بالا رفتن سن، رنگ پوستتان هم تغییر می‌کند. پس درجه‌ی رنگ مواد آرایشی پوستتان را با گذشت زمان حتما تغییر دهید.

آرایش سن بالا

اشتباه دهم: آرایش براق!

اگر می‌خواهید سنتان را پنهان کنید، آخرین چیزی که باید به دنبال آن باشید آرایش‌های براق یا به اصطلاح با مواد اکلیلی است. به خصوص در مورد سایه‌ی چشم، سعی کنید حتی الامکان از سایه‌های مات و نه اکلیلی استفاده کنید. این سایه‌ها چروک پشت چشمتان را یکدست با پوست نشان می‌دهد و باعث می‌شود کمتر مورد توجه قرار گیرند.

آرایش سن بالا

و اما اشتباه آخر: جوان شدن به زور لباس جوان‌ها!

یادتان باشد، لباس‌های جوانانه نیست که سن را پایین می‌آورد؛ بلکه باید مطابق سنتان لباس بپوشید. اینکه خانمی ۵۰ ساله ترند مناسب بیست ساله‌ها را بپوشد نه تنها سنش را پایین‌تر نشان نمی‌دهد، بلکه با جلب توجه‌های منفی ناخواسته انتقادهای بیشتری را از دیگران دریافت می‌کند. پس سنگین و مطابق با سنتان لباس بپوشید. یک کلام، استایلتان را معقول نگه دارید!

استایل سن بالا
بالارفتن سن جزو اتفاقات زیبای زندگی است! آن را بپذیرید، چین و چروک‌هایتان را دوست داشته باشید. به توصیه‌های ما عمل کنید و از همه مهم‌تر، بیشتر از زیبایی، به فکر سلامتتان باشید.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های مد

چرا «بربری» لباس‌هایش را به آتش کشید؟

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | دانستنی‌های مد – خانه مد بریتانیایی و شرکت کالای لوکس Burberry در سال گذشته میلادی با به آتش کشیدن ۳۷٫۸ میلیون دلار از محصولات خود به نگرانی هر چه بیشتر فعالان محیط زیست و سرمایه‌گذاران این برند افزود.

داستان از این قرار است که «انحصاری» بودن محصولات برای این تولیدکننده کالاهای لوکس و گران‌قیمت بسیار حائز اهمیت است به‌طوری که حاضر است همه محصولات انبار شده خود را بسوزاند اما به آنها تخفیف نخورد و قشر کم‌درآمد جهان توان خرید این کالاها را پیدا نکنند.

این کمپانی مشهور انگلیسی که در سال ۱۸۵۶ توسط توماس بربری و در شهر باسینگستوک تأسیس شد از اصطلاح «افراد اشتباهی» برای قشری استفاده کرد که درآمد آنها کفاف خرید از این برند را نمی‌دهد.

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

بر اساس گزارش سالانه خودِ کمپانی بربری، این تولیدکننده‌‌ی پوشاک لوکس که بیشتر برای طراحی‌های شطرنجی، کت‌های ۱۸۰۰ دلاری ترنج و پولو شِرت‌های ۲۵۰ دلاری خود شهرت دارد، در سال گذشته ۱۳٫۷۶ میلیون دلار از لوازم آرایشی و ۲۴ میلیون دلار از لباس‌ها و اکسسوری‌های آماده استفاده‌ی خود را سوزاند.

این در حالیست که قیمت این محصولات از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون حدود سه برابر افزایش یافته بود. بیش از ۱۱۶ میلیون دلار از محصولات Burberry طی ۵ سال گذشته دود شده و به هوا رفته‌اند.

اقدام بربری در آتش زدن این تولیدات و انهدام‌ آنها با انتقادهای زیادی از سوی سهام‌داران این کمپانی همراه بوده است. به‌طوری که یکی از سرمایه‌گذارها در جلسه عمومی سالانه این شرکت از مسئولین آن پرسید که چرا کالاها به جای آتش زدن در دسترس عموم قرار نمی‌گیرند؟

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

مسئولین در پاسخ گفتند: این کار علاوه بر حراست از مالکیت معنوی برند از تولید محصولات تقلبی نیز پیشگیری می‌کند.

این روال گویا در میان برندهای لوکس جهان عمومیت دارد و این برندها ترجیح می دهند محصولات انباری خود را به جای عرضه با بهای کمتر به بازار به کلی از بین ببرند. از جمله می‌توان به برندهای لوکسی همانند H&M، لویی ویتون و شانل اشاره کرد.

بد نیست بدانید ارزش شرکت لوکس بربری حدود ۱۲٫۵ میلیارد دلار برآورد شده است. به گزارش Fashionunited.co.uk: «بربری روی مارکت‌های مختلف برند خود در گوشه و کنار جهان کنترل کاملی ندارد و به همین خاطر در برخی از کشورهای جهان شاهد تولید نمونه‌های جعلی محصولات بربری هستیم.

چرا برند «بربری» لباس هایش را سوزند؟

در همین راستا، این برند لوکس بریتانیایی تصمیم گرفت محصولات باقی مانده کالکشن‌های خود را از شعب مختلف را پس گرفته و آنها را بسوزاند تا مبادا وارد چرخه بازار شوند و با تخفیف به دست مصرف‌کننده‌های عادی برسند.»

مدیران بربری اعلام کرده‌اند که برای کاهش میزان هدررفت کالاها به دنبال یافتن راهکار مناسب هستند تا روال سوزاندن به محیط زیست نیز آسیب وارد نکند.

در آخر هم شاید جالب باشد بدانید «پارچه گاباردین» توسط توماس بربری – بنیان‌گذار برند بربری – در سال ۱۸۸۸ اختراع شد. آب و هوای لندن همیشه ابری و بارانی بود، مردم بارانی‌های پلاستیکی به تن می‌کردند و همین امر بیماری‌های روماتیسمی را افزایش می‌داد. توماس بربری نیز به روماتیسم مبتلا بود. به همین منظور به فکر فرو رفت تا نوعی بارانی طراحی کند که علاوه بر خیس نشدن، مانع از اکسیژن‌رسانی به پوست هم نشود. این امر به تولد گاباردین در صنعت مد و پارچه انجامید.

بربری نخستین بار در سال ۱۹۵۵ از ملکه الیزابت جایزه ویژه سلطنتی را دریافت کرد. چند سال بعد، در ۱۹۸۹ نیز دومین جایزه ویژه سلطنتی خود را از شاهزاده ولز دریافت کرد. لوگوی این برند لوکس بریتانیایی که تصویر یک شوالیه است، نمادی برای حرکت و پیشرفت به سمت جلو تلقی می‌شود.

ادامه ی خواندن

دانستنی‌های مد

وقتی زیبایی ملاکی برای انتخاب مدل ها نیست!

منتشر شده

روی

به وسیله

مجله دوستم | دانستنی‌های مد -همه ما می دانیم که دو خصوصیت اصلی مدل بودن، جوانی و زیبایی ست، اما برخی از مدل ها با این که چهره زشتی دارند، توانستند به صنعت مد و فشن راه یابند یا به بیان دیگر تعریف ما را از مدل بودن تغییر دهند.

امروزه در صنعت مد و فشن، دیگر نه زیبایی اهمیت دارد و نه تناسب اندام، به طوری که مدل های چاق یا زشت در این زمینه در حال فعالیت هستند. در واقع استخدام مانکن های زیبا، دیگر هدف شرکت های تبلیغاتی نمی باشد. اگر دوست دارید با زشت ترین مدل های جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه  مجله دوستم باشید. با خواندن این مطلب، به شما نیز ثابت می شود که زیبایی دیگر ملاکی برای انتخاب مدل ها نیست.

۱. LAURA O’GRADY

لورا مدلی ایرلندی ست که موفقیت های زیادی در زمینه مد و فشن به دست آورده است. او از همان دوران کودکی به خاطر گوش های بزرگ اش مشهور بود اما هیچوقت تصمیم به عمل آنها نگرفت. چیزی که برای اطرافیان اش جالب است، ورود او به عنوان مانکن به صنعت مد می باشد. درست است که او اندام لاغر و چهره نسبتا زیبایی دارد اما اگر به عکس های تبلیغاتی او نگاهی بیاندازید، اولین چیزی که جلب توجه می کند، گوش هایش است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۲. CIERRA SKYE

سیرا اسکای مدل برندهای معروفی چون مارک جاکوبز می باشد. او در دنیای مد به داشتن چهره ای رنسانسی مشهور است. پوست سفید، پیشانی بلند، لب های غنچه ای و بینی باریک… در واقع او تعریف زیبایی را در دنیای مد تغییر داده است. شاید چهره او برای خیلی ها جذابیتی نداشته باشد اما شرکت های تبلیغاتی بسیاری را به خود جلب کرده است. با این حال، اگر چه او چهره منحصر بفردی دارد اما به هیچ وجه زیبا و جذاب نیست.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۳. KELLY MITTENDORF

کلی میتندور مدلی ۲۳ ساله از آریزوناست که تصویر او روی جلد مجلات مشهوری چون «Vogue»، « Elle»، « Harper’s Bazaar» چاپ شده است. او جزو یکی از زشت ترین مدل های جهان شناخته می شود. چشم های باریک، دندان های فاصله دار، ابروهای محو، دهان گشاد… از او چهره ای زخمت و پسرانه ساخته است، اما تمام اینها مانعی برای ورود او به صنعت مد و فشن نشد. او با اعتماد به نفس بالایی که دارد، حتی با چهره خشن و غیرجذاب خود، توانست موفقیت های بسیاری را در این عرصه به دست آورد.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۴. DAPHNE GROENEVELD

دافنه ۲۳ ساله، مدل هلندی ست که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۰، یعنی زمانی که تنها ۱۵ سال سن داشت، آغاز کرد. او برای طراحان مشهوری چون دیور، شنل، لویی ویتون، پرادا، مارک جاکوبز و ورساچه کار کرده است. البته او در لیست زشت ترین مانکن ها قرار ندارد، بلکه نام او را بیشتر در فهرست عجیب ترین ها چهره ها می بینیم.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۵. JULIA ZIMMER

جولیا مدل آلمانی ست که بیشتر با برندهایی چون پرادا و ویوین وست‌وود همکاری کرده است. با وجود چهره زشتی که دارد، سرعت پیشرفت او در صنعت مد و فشن بسیار بالا بوده به طوری که در عرض چند ماه توانست خودش را در دل بهترین برندهای جهان جا کند. چهره او بسیار منحصر بفرد است، شاید همین تفاوت برای شرکت های تبلیغاتی کافی باشد.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۶. ALEK WEK

الک وک مدلی از سودان جنوبی ست که در حال حاضر به انگلستان نقل مکان کرده است. او مادلینگ را در سال ۱۹۹۵ ، یعنی زمانی که تنها ۱۸ سال داشت، آغاز کرد. پیشرفت او در همان ابتدا آنقدر زیاد بود که درست یک سال بعد مدل برند مشهوری چون فورد شد و پس از آن در ویدیوی جنت جکسون با نام « Got ‘Til It’s Gone » هنرنمایی کرد. او نه به خاطر چهره اش، بلکه به خاطر داستان زندگی اش، که الهام بخش بسیاری بوده، مورد توجه طراحان مد قرار گرفته است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۷. IEKELIENE STANGE

ایکلین مدل هلندی ست که در فشن شوهای مشهوری چون شنل، کریستین دیور و کنزو حضور داشته است. او نه تنهای چهره ای زشت دارد، بلکه عجیب و غریب هم هست، اما با این وجود جزو برترین مدل های جهان به حساب می آید. گویا معیار زیبایی در عصر مدرن تغییر کرده است!

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۸. LILY MCMENAMY

نه تنها لیلی جزو مدل های برتر جهان محسوب می شود بلکه مادرش نیز در دهه ۹۰ میلادی جزو بهترین مدل ها بوده است. اما هیچکدام از آنها چهره زیبایی نداشتند. لیلی می گوید که او در دنیای مد و فشن تحت تاثیر مادرش بوده است. اگر چه طبق معیارهای قدیمی مد، زیبایی جزوی از خصوصیات مدل شدن بود، اما در عصر مدرن دیگر یک ملاک به حساب نمی آید. لیلی برای برندهای مشهوری چون شنل و لویی ویتون کار کرده است.

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن


۹. MOLLY BAIR

مولی بیر مدل برندهای لوکس و به نامی چون میو میو، فندی، پرادا، گوچی، شنل.. می باشد. او در دوران کودکی، به دلیل چهره زشتی که داشت، مورد تمسخر همکلاسی هایش قرار می گرفت. او بسیار لاغر و نحیف است و جدا از آن، چهره زشتی دارد. مولی خودش اعتراف می کند: «من نمی فهمم چگونه دختری که همه عمرش ابروهای پیوسته داشته، عینک ته استکانی می زده و تی شرت های گشاد و راحت می پوشیده می تواند به صنعت مد و فشن راه یابد.»

زشت‌ترین مانکن‎های دنیای مد و فشن

منبع: برترین ها

ادامه ی خواندن
آگهی
چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۵) از الناز شاکردوست در یک جای خطرناک تا مهناز افشار و آهو خانم !!!

چهره‌ها و عکس‌ها1 روز پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۶) از سمانه پاکدل و قشنگی های پاییز تا شهاب حسینی و خانواده !!!

کلیپ دیدنی‌ خواندنی‌4 روز پیش

جمـلاتی الـهام بخـش برای زنـدگی (۱۰۸)

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس های جدید سانیا سالاری | متن و عکس از صفحه شخصی سانیا سالاری

چهره‌ها و عکس‌ها4 روز پیش

عکس پروفایل حافظ شیرازی | عکس نوشته اشعار حافظ

چهره‌ها و عکس‌ها6 روز پیش

عکس های جدید رضا رشیدپور مجری و بازیگر + عکس های رضا رشیدپور در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها1 هفته پیش

نوشته و عکس پروفایل عاشقانه پاییز | متن و عکس پاییزی برای همسر

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

عکس پروفایل با موضوع خدا | عکس نوشته های زیبا در مورد خداوند

مد ستاره‌ها سلبریتی2 هفته پیش

مونیکا بلوچی، بیوگرافی و عکس های جدید او در اینستاگرام

چهره‌ها و عکس‌ها2 هفته پیش

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۹۲) از مهران مدیری در تولد فاطمه گودرزی تا انتقاد ژوله از زنانی که دیروز به زور زایمان کردند!!!

آگهی

برترین ها

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله دوستم است بازنشر مطالب فقط با ثبت لینک مستقیم به سایت دوستم مجاز است.
آدرس: تهران- میدان فردوسی- خیابان گل‌پرور- پلاک ۳۸- واحد۹ ‌ شماره‌های تماس: ۰۲۱۶۶۷۱۰۹۵۷ و ۰۹۱۲۲۷۶۴۹۰۰ ‌ ایمیل: info@doustam.com